18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Święta u towarzysza abraxusa...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-01-13, 07:11
Jak się spedaliny bawią w swoim towarzystwie :mrgreen:
Jeden to się odradza jak Feniks z popiołów... nie... chwila... czekaj, k***a.... :krejzi:


Malloy

2018-01-13, 22:36
Dużyku*as napisał/a:



Wszyscy wiemy e to troll, tyle ze bardzo wk***iający. Widać ze IQ masz jak nigga bo nie kumasz że mamy swój honor, a po tobie można jechać jak po psie i masz to gdzieś. Zupełnie jak Nigga.



Wybaczcie, jestem tu nowy, i nie bardzo kojarzę, czym abraxus zasłużył sobie na taką opinię... :-?

Przejrzałem jego ostatnie posty, nie widzę w nich nic, co by uderzało w kogoś bardziej niż niektóre posty tych, co się w tym wątku wypowiadają...

Nie żebym go bronił, a jak macie rację? :idzwch*j:

Mors_Nigra

2018-01-13, 23:11
Dużyku*as napisał/a:



Wszyscy wiemy e to troll, tyle ze bardzo wk***iający. Widać ze IQ masz jak nigga bo nie kumasz że mamy swój honor, a po tobie można jechać jak po psie i masz to gdzieś. Zupełnie jak Nigga.

pie**olisz już tak, że nie ma sensu tego komentować :amused:

DużyKutas

2018-01-14, 00:06
Mors_Nigra napisał/a:

pie**olisz już tak, że nie ma sensu tego komentować :amused:



pie**ole to twoją matkę, wiec nie ma czego komentować bo aż wstyd że się na to zgodziłem. A teraz sklej jape koniu bo twoja siła przebicia jest słabsza od mojego strzału w twoje usta pipo.

~Velture

2018-01-14, 05:58
Komentarze lepsze od tytułu :krejzi:

Mors_Nigra

2018-01-14, 09:32
Dużyku*as napisał/a:



pie**ole to twoją matkę, wiec nie ma czego komentować bo aż wstyd że się na to zgodziłem. A teraz sklej jape koniu bo twoja siła przebicia jest słabsza od mojego strzału w twoje usta pipo.

Pobluzgaj sobie jeszcze, może wreszcie się wyżyjesz małpoludzie :amused: Nie potrafisz nawet ze mną w rozmowie trzymać newrów na wodzy, masz więcej wspólnego z nigusem niż myślisz, doprawdy żałosne.

Bersiak

2018-01-14, 11:30
Jakie te włosy są kaloryczne, nic się nie spaliły, muszą być nieźle uj***ne.