18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Święta to najbardziej sztuczny i wkurwiający moment w roku.

maderfakermen • 2012-12-17, 01:23


jedynym plusem tego corocznego teatrzyku to czas wolny... można się beztrosko nak***ić w gronie najbliższych przyjaciół.

toranaga7

2012-12-17, 02:19
... a po świętach jak przystało na gorliwych kaczystowskich wyznawców bozi i Karolka skakać sobie będą do gardeł jak dawniej...

ToPrzeciezJa

2012-12-17, 02:32
pie**olicie, święta są zajebiste ^^

Brind'amour

2012-12-17, 03:16
Święta są fajne, nawpie**alam się karpia a na drugi dzień będę leżał brzuchem do góry.

Tradyt

2012-12-17, 05:04
Jak wam święta przeszkadzają to po ch*j świętujecie.Zapie**alać do roboty .

Kaprys

2012-12-17, 08:24
Mi nie przeszkadzają. A i tak będę zapie**alał. Rodziny nie odwiedzę, bo urok ciągłego systemu pracy. Np teraz mam weekend od poniedziałku do środy.

cu...........ow

2012-12-17, 11:28
najbardziej co wk***ia jest to że w święta są sklepy pozamykane i nie kupi się fantów za kase która się dostało w wigilie

BongMan

2012-12-17, 12:08
Maderfakermen napisał/a:

można się beztrosko nak***ić w gronie najbliższych przyjaciół.


Chlanie plenerowe w pasterkę - coś pięknego :D

Roszp

2012-12-17, 12:21
Maderfakermen napisał/a:

jedynym plusem tego corocznego teatrzyku to czas wolny


Skończy się szkoła, skończy się wolne.

kolejny

2012-12-17, 13:44
toranaga7 napisał/a:

... a po świętach jak przystało na gorliwych kaczystowskich wyznawców bozi i Karolka skakać sobie będą do gardeł jak dawniej...


No i jakby było mało to w święta na tvn nie będzie "Na wspólnej", na szczęście faktów nie ruszają, bo bym nie wiedział co sądzić o sytuacji politycznej w kraju ;-)

Fatum93

2012-12-17, 14:59
W ch*ju to mam w co wierzysz, możesz być ateistą, żydem albo k***a wierzyć w krowę na łyżwach, ale ja się nie czepiam w co wierzysz, więc ty k***a też się nie czepiaj i nie śmiej z mojej religii. Przeszkadzają ci święta, spoko nie obchodzi mnie to ale zostaw to k***a dla siebie a nie chwalisz się czy co ? czy może tylko na piwa liczysz ?? Na bank jesteś jedną z tych osób co pie**oli o świętach, a razem z rodzicami siedzisz grzecznie k***a przy stole. Jeżeli dla ciebie to gówno to nie bierz prezentów od innych i sam nikomu nie dawaj, nie siedź przy stole wigilijnym, nie odwiedzaj swojej rodziny, dziadków, wujków, kogokolwiek tylko idź i napie**alaj w GTA. Ale na bank tak jest, że święta obchodzisz normalnie a tylko tutaj pie**olisz takie głupoty. Mówisz, że to najbardziej wk***iający moment w roku no nie wiem, mi jest miło kiedy mogę iść do swojej babci i dziadka dać im prezent posiedzieć przy stolę i porozmawiać, ale jeżeli dla ciebie takie coś jest wk***iające noto spoko. Wesołych Świąt (nie dotyczy to ciebie bo przecież nie lubisz świąt)

minetek

2012-12-17, 15:00
Tradyt napisał/a:

Jak wam święta przeszkadzają to po ch*j świętujecie.Zapie**alać do roboty .


długo nad tym myślałeś?
popie**olony ustrój nakazuje szefostwu zamykać na takie okazje firme....!

ktd

2012-12-17, 15:00
@ Tradyt
Tak by było najlepiej, niestety wszystko pozamykane. Jak tylko dojde do wadźy skończy sie taka granda.

Gawroon7

2012-12-17, 15:20
Fatum93 napisał/a:

W ch*ju to mam w co wierzysz, możesz być ateistą, żydem albo k***a wierzyć w krowę na łyżwach, ale ja się nie czepiam w co wierzysz, więc ty k***a też się nie czepiaj i nie śmiej z mojej religii. Przeszkadzają ci święta, spoko nie obchodzi mnie to ale zostaw to k***a dla siebie a nie chwalisz się czy co ? czy może tylko na piwa liczysz ?? Na bank jesteś jedną z tych osób co pie**oli o świętach, a razem z rodzicami siedzisz grzecznie k***a przy stole. Jeżeli dla ciebie to gówno to nie bierz prezentów od innych i sam nikomu nie dawaj, nie siedź przy stole wigilijnym, nie odwiedzaj swojej rodziny, dziadków, wujków, kogokolwiek tylko idź i napie**alaj w GTA. Ale na bank tak jest, że święta obchodzisz normalnie a tylko tutaj pie**olisz takie głupoty. Mówisz, że to najbardziej wk***iający moment w roku no nie wiem, mi jest miło kiedy mogę iść do swojej babci i dziadka dać im prezent posiedzieć przy stolę i porozmawiać, ale jeżeli dla ciebie takie coś jest wk***iające noto spoko. Wesołych Świąt (nie dotyczy to ciebie bo przecież nie lubisz świąt)



Tuuu tuuu, butthurt detected!

PS Zamiast "wiara, religia,ch*j w dupe" napisz " cygany, murzyny, kobiety" i juz mozesz wyp.. z tej strony jak cie tak wszystko boli dzieciaczku :D
Love, Ja. :cumshot:

lp.citsiadas

2012-12-17, 15:22
I widzicie cwe*e - świąt nie lubicie bo macie rozj***ne rodzinki, gdzie każdy każdego wk***ia i każda rozmowa kończy się kłótnią. Oczywiście to nie Wasza wina bo to pozostali członkowie rodziny są tacy zj***ni :O nie wy!

A ja powiadam ruszcie swoje tłuste dupy pogadajcie z rodzinką bez k***y na twarzy, zróbcie sałatkę albo inny bufet (chociażby z wykopu) usmażcie pączki czy ki ch*j, pomóżcie przy sprzątaniu albo chociaż śmieci wynieście! Jak nie macie bardzo zj***nej rodziny to jest szansa na ZAJEBISTE ŚWIĘTA w miłej atmosferze!


ps. mała podpowiedź: jak przyjdziesz na wigilię nadupcony to choćbyś nie wiem ile pączków usmażył to ni ch*ja nic Ci to nie da...