18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Święta to najbardziej sztuczny i wkurwiający moment w roku.

maderfakermen • 2012-12-17, 01:23


jedynym plusem tego corocznego teatrzyku to czas wolny... można się beztrosko nak***ić w gronie najbliższych przyjaciół.

wormarder

2012-12-17, 15:31
Jezus na krzyżu wisiał raczej bardziej w okolicach Wielkanocy a nie w Grudniu...

@Tradyt

zgadzam się, jak komuś przeszkadza to święto to niech zapie**ala do pracy o ile ją ma

Old.Mc.Boner

2012-12-17, 15:36
Nawet jako dla ateisty, święta są po to żeby się spotkać z rodzinką i chociaż raz w roku pośmiać się, pogadać przy jednym stole. Czy niektórym tylko naprawde chodzi o to żeby dorwać się do wódy i przespać wszystko? Najlepiej narzekać - jak zawsze.

JohnnyRocketfingers

2012-12-17, 15:37
Ja się nie dziwię, ze nie cierpicie świąt. Tez bym nie cierpiał jakbym nie miał z kim spędzać ale trudno sobie znaleźć kogoś komu możesz podarować prezent jak jesteś obrażoną na cały świat pałą i każdy jest zły tylko nie ty i każdy cię wk***ia, a ty wszystkich w około. To się ośle jeden z drugim nie dziw, że macie zj***ne święta.(nie mówię o szczególnych przypadkach, gdy ktoś ma naprawdę powód, by świąt nienawidzić)

Wesołych świąt! Życzę wam, aby coś w te święta się wydarzyło co sprawi, że pokochacie święta i nie będziecie się mogli ich doczekać!

so whaat

2012-12-17, 15:39
minetek napisał/a:


długo nad tym myślałeś?
popie**olony ustrój nakazuje szefostwu zamykać na takie okazje firme....!



to idź na pohybel sk***ysynom i nie rób sobie wolnego a zapie**alaj do pracy społecznej - do odśnieżania chodników cię przyjmą jak ci będzie zależało nawet i w wigilie. pie**olony buntownik, chciałby pracować w święta ale mu państwo nie pozwala. a pewnie jedyna praca jaką wykonujesz to wyniesieni śmieci na rozkaz mamy.

makaba

2012-12-17, 15:44
Jak by ten durny naród przestał chlać a teraz jeszcze ćpać to by może większość myślała trzeźwo i zastanawiała się nad swoimi wypowiedziami. Święta Bożego Narodzenia nie są po to żeby się nażreć, nawalić wódą czy zjarać jakimś syfem. Święta są po to by podtrzymywać więzi z bliskimi, spotkać się z nimi, porozmawiać i radować się razem.

konował

2012-12-17, 15:46
Są ludzie którzy nie lubią Świąt, nazywa się ich ogólnie patologia gdzie pod choinkę zamiast zabawek dostawali od starego AIDS heheheh

!Timon

2012-12-17, 16:24
k***a nawet o święta się kłócą.

Zl...........ny

2012-12-17, 16:28
toranaga7 napisał/a:

... a po świętach jak przystało na gorliwych kaczystowskich wyznawców bozi i Karolka skakać sobie będą do gardeł jak dawniej...



A co w tym samym czasie będą robić lewackie k***y, bo pseudo ateiści nie oddaje sedna sprawy ;) ? Piknik w dobotowym gronie z Grodzką i Biedroniem?

EdmundKemper

2012-12-17, 16:30
Jestem katolikiem i coraż bardziej boję się wychodzić na ulicę w obawie przed wojującymi ateistami.

Ehhcotam

2012-12-17, 16:41
@up
Ci ateiści to tylko tak w internecie są. A za rok bedą na bierzmowanie biegać.

tool006

2012-12-17, 17:01
Norma, w necie ateiści, a każdy ma indeksik z religii równo wypełniony... Co do świąt, nie narzekam, wolę leżeć brzuchem do góry, niż tyrać jak codzień

rusofil

2012-12-17, 17:16
Ja tam lubię święta za czas wolny, za ozdoby, za żarcie i za śnieg. To wszystko ma w sobie jakąś magię.

je...........ę

2012-12-17, 17:19
hie hie hie, jak ja kocham te dyskusje na temat wiary;) A teraz przekażcie sobie znak pokoju i przestańcie pie**olić ;]

MichasQ

2012-12-17, 17:49
@Fatum93
To moze k***a czesciej idz do babuni i dziadka i daj im prezent? Tak bez okazji? Co Ty na to?

minetek

2012-12-17, 18:21
so whaat napisał/a:

to wyniesieni śmieci na rozkaz mamy.


otóż synek będąc w twoim wieku już dwa lata bez mamy mieszkałem

masz rodzinę - ciesz się i świętuj - wcale nie muszę być z tego szczęśliwy bo T Y TAK chcesz

AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

Jestem katolikiem i coraż bardziej boję się wychodzić na ulicę w obawie przed wojującymi ateistami.



tu np. też sami katolicy....