18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świat według niggusów

Halman • 2020-06-01, 05:18

mają w końcu swoją małpią sprawiedliwość... :facepalm:

Ca...........on

2020-06-01, 15:15
Spokojnie, wprowadzą stan wojenny i wtedy ze zwykłej demolki ataki na sklepy "awansują" do rangi szabrowania, a to już jest leczone na miejscu.

kuba6969masochista

2020-06-01, 15:21
k***a ludzie mi to już przypomina ten ala horror amerykański Purge xDDDDDDD życie jest śmieszne

kaziolord

2020-06-01, 17:03
Nie oszukujmy się ten policjant odj***ł w ch*j ale pamiętajcie murzyny żyją rasizmem bo tylko to im zostało

ProVVe

2020-06-01, 17:05
k***a wszystkie te małpy powinny zdychać od kul....... Przysięgam gdybym miał broń przy takiej scenie pewnie bym już siedział za odj***nie tego pawianiego ścierwa... Wtedy tylko morderstwo w afekcie... Masakra.... k***y j***ne! Gdzie są te j***ne lewackie k***y? Gdzie są te pajace teraz?

gnojarz

2020-06-01, 17:46
A potem a ramach podziękowań za wzbogacenie kulturowe im białe k***y dają dupy

DzidaZawodnik

2020-06-01, 17:48
Tutaj dłuższe nagranie z innego kąta.



Zwróćcie uwage na wychowane bezstresowo lewackią białą młodzież, której nawet nie wstyd i się temu przykląda ze stoickim spokojem.

saves

2020-06-01, 18:23
Czy nasze lewaczki i feministki nadal marzą o czarnych książętach orientu?

donkapusta

2020-06-01, 20:26
Podobno ołów truje, ale podany w odpowiedniej formie na sp***olenie jest leczniczy. Dawka uderzeniowa, w większej ilości leczy, pomaga, uczy.

bloodwar

2020-06-01, 20:34
żmij napisał/a:

Myślisz, że pani z Twojego zdjęcia profilowego jest wyleczona... jakby to rzec... post mortem?



Nie wiem jaka była jej pierwsza myśl w życiu ale jestem pewien, że ostatnią myślą na tym padole było "knulla svart" :)

HEKTOR1226

2020-06-02, 00:51
Quassar napisał/a:

Właśnie mnie to też dziwi że zawsze jakiś dindu kogoś gdzieś postrzeli(np w szkole ) a jak chodzi do totalnego strajku, rozpie**olu na masową skale to nie używają broni czyżby, może boją sie że suki wtedy będą strzelać we wszystko co sie rusza niczym grze Painkiller czy też Doom




Nie. Najzwyczajniej na świecie w praktyce mamy zrównanie z ziemią lewicowego argumentu na temat posiadania broni. "Gdyby ludziom dać broń to się odrazu wystrzelają z byle powodu." Właśnie widzimy, że ludzie zarówno cywilizowani jak i małpy po mimo łatwego dostępu do broni zachowują się racjonalnie, a nie walą na oślep nawet w chwili gdy sytuacja jest skrajna i okradają kogoś czy biją sam fakt wyjęcia broni schładza atmosferę i nie trzeba jej użyć bo każda ze stron wie co by oznaczało to właśnie użycie. Ktoś umrze lub zostanie kaleką więc nie warto.

utrOne

2020-06-02, 12:47
bloodwar napisał/a:

Każdy człowiek jest tolerancyjny , nie stosuje krzywdzących stereotypów rasowych i uprzedzeń do momentu póki nie wyłapie kilku szybkich na ryj od przedstawicieli najbardziej pokojowej rasy świata. Pobyt na OIOMie i wstawianie nowych zębów za kilka tysięcy dolarów leczy z lewactwa w trymiga!


Znaczy, ze jestem wyleczony z polactwa bo kiedyś szedłem w nocy na Pradze patusiarskiej i skończyłem w szpitalu bez zębów?