18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świat według niggusów

Halman • 2020-06-01, 05:18

mają w końcu swoją małpią sprawiedliwość... :facepalm:

bloodwar

2020-06-01, 05:38
Każdy człowiek jest tolerancyjny , nie stosuje krzywdzących stereotypów rasowych i uprzedzeń do momentu póki nie wyłapie kilku szybkich na ryj od przedstawicieli najbardziej pokojowej rasy świata. Pobyt na OIOMie i wstawianie nowych zębów za kilka tysięcy dolarów leczy z lewactwa w trymiga!

żmij

2020-06-01, 05:53
bloodwar napisał/a:

Każdy człowiek jest tolerancyjny , nie stosuje krzywdzących stereotypów rasowych i uprzedzeń do momentu póki nie wyłapie kilku szybkich na ryj od przedstawicieli najbardziej pokojowej rasy świata. Pobyt na OIOMie i wstawianie nowych zębów za kilka tysięcy dolarów leczy z lewactwa w trymiga!



Myślisz, że pani z Twojego zdjęcia profilowego jest wyleczona... jakby to rzec... post mortem?



:D

uthero

2020-06-01, 07:57
Niby w USA tyle osób ma broń

Quassar

2020-06-01, 10:49
uthero napisał/a:

Niby w USA tyle osób ma broń



Właśnie mnie to też dziwi że zawsze jakiś dindu kogoś gdzieś postrzeli(np w szkole :D ) a jak chodzi do totalnego strajku, rozpie**olu na masową skale to nie używają broni czyżby, może boją sie że suki wtedy będą strzelać we wszystko co sie rusza niczym grze Painkiller czy też Doom :D

xY...........69

2020-06-01, 10:55
k***a jak można dopuścić do takiego syfu? Do tego gówna trzeba strzelać. Te małpoludy nie jedna ofiarę mają na sumieniu więc zejście jednego pajaca nie jest wytłumaczeniem. Murzyniatka do świętych nie należą.

Rgaty96

2020-06-01, 11:01
pie**olone bambusy jak tak można nic kobietą ze nikt tam nie reaguje na takie coś :evil:

Olisadebe

2020-06-01, 11:32
Nie rozumiem skąd w komentarzach taka troska o to co sie dzieje w Hameeryce niech płonie to miód na moje serce i kibicuje temu bydłu.Mam mieć ból dupy o państwo,które przez dekady podpalało cały świat?Niech murzyńsko-zydo-komunistyczny kraj pogrąża się w anarchii

janlew

2020-06-01, 11:43
Biali policją i wojskiem powinni w nich wjechać jak dzik w żołędzie

ws...........33

2020-06-01, 11:43
Olisadebe napisał/a:

Nie rozumiem skąd w komentarzach taka troska o to co sie dzieje w Hameeryce niech płonie to miód na moje serce i kibicuje temu bydłu.Mam mieć ból dupy o państwo,które przez dekady podpalało cały świat?Niech murzyńsko-zydo-komunistyczny kraj pogrąża się w anarchii



Gorzej jak dojdzie do przewrotu i małpy, i ich wielbiciele dostaną arsenał atomowy do dyspozycji, mało prawdopodobne ale możliwe.
Zamiast rzucać gównem z klatki to będą napie**alać rakietami. :D

Plastykpl

2020-06-01, 11:46
I teraz biali winni wyjść na ulice i spalić getta i osiedla małp i brudasów

Karboksylator

2020-06-01, 13:12
Plastykpl napisał/a:

I teraz biali winni wyjść na ulice i spalić getta i osiedla małp i brudasów



wtedy to byłby rasizm

tyczka333

2020-06-01, 13:46
Olisadebe napisał/a:

Nie rozumiem skąd w komentarzach taka troska o to co sie dzieje w Hameeryce niech płonie to miód na moje serce i kibicuje temu bydłu.Mam mieć ból dupy o państwo,które przez dekady podpalało cały świat?Niech murzyńsko-zydo-komunistyczny kraj pogrąża się w anarchii



Nie wszyscy są źli

Angeusz

2020-06-01, 13:58
Groźna sytuacja. Taki proletariat 21 wieku. Komuś potrzebna grupa niezadowolonych, odizolowanych (w sensie każdy z poza ich środowiska to wróg), przez to łatwych na sugestie osobników, złączonych głównie jedną idea: BlackLivesMatter. Nawet nie koniecznie czarnoskórych. Tylko do tego potrzebne zarządzanie. W stanach np. (w teorii) CIA na to stać.

Generalnie dla mnie to taka próba powtórki rewolucji październikowej 1917. Kolejna już, pewno nie ostania.

janlew

2020-06-01, 13:58
Plastykpl napisał/a:

I teraz biali winni wyjść na ulice i spalić getta i osiedla małp i brudasów


Powinni. Bo skoro za to że 1 biały zabił jakiego murzyńskiego przestępce, jest taki rozpiździel. To za każdego napadniętego i zabitego białego, powinien być taki rozpie**ol w Gettcie.