18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Świat według Clarksona

W • 2010-01-14, 02:19
Zbiór narzekań anglika około czterdziestki w formie felietonów. Ukazuje Wielką Brytanię od podszewki. Lekkie, łatwe i przyjemne, w dodatku ze śmiechu można się popłakać.

Swietnie się czyta zarówno w tłumaczeniu jak i w orginale (Jeremy Clarkson używa w zasadzie wszystkich konstrukcji gramatycznych oraz całej masy ciekawych wyrażeń i słówek)

Krąży wiele ambiwalentnych opinii na temat tej pozycji. Na pewno mogę ją polecić fanom angielskiego humoru (czrana żmija, czy monthy pyton) oraz fanom samego Clarksona.
Osobiście Top Gear nie oglądam, jednak po prstu kocham sposób, w jaki ten facet narzeka.

W

2011-06-20, 14:22
ja polecam bibliotekę publiczną - za darmo, nie trzeba męczyć oczu komputerem, jakoś tak sympatyczniej się czyta książkę trzymając ją w rękach i można zabrać ze sobą prawie wszędzie. jedyny minus to dostępność... często trzeba się zapisywać na książkę

~Vuko

2011-06-20, 14:54
W napisał/a:

a polecam bibliotekę publiczną


Wolę prywatną :krejzi:

Fakt faktem - nienawidzę ebooków. ch*jowo się czyta, bolą oczy, nie zawsze możesz wziąć ze sobą, poza tym jak już włączę laptopa/pc aby poczytać, zawsze się nawinie jakaś gra/film/serial/net i czytanie ch*j trzasnął. Książki rzondzom :krejzi:

~dannyk w dupkę? :banany:
Ja wszystkie Clarksony mam tylko po ang :roll: i póki co, mogę komuś zapodać tylko przez chomika albo inne tałatajstwo, bo gmail mnie nie słucha :emo:

Dannyk

2011-06-20, 21:35
Po polskiemu lepiej :-/ Vuczku spakować i na Gmaila moszna :>

~Vuko

2011-06-20, 21:45
Cytat:

Po polskiemu lepiej Vuczku spakować i na Gmaila moszna


Po polskiemu mam ino 3 książki.

Spakowałem, ale kochany gmejl mnie nie lubi :emo: podaj mi mejla pmką to Ci wyślę jak się uda ;)

kimo7065

2011-07-28, 02:13
dannyk napisał/a:

Po polskiemu lepiej :-/ Vuczku spakować i na Gmaila moszna :>



święta prawda :D