18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Swiat bez problemów

D-Rose • 2014-03-02, 10:35
Taki swiat to ja rozumiem. 8-)




PS: Przy okazji mozna byłoby pomiedzy Polską i Francją zrobic basem morza bałtyckiego. Nikt by chyba nie protestował. No moze Turasy bo nie mieliby gdzie na wakacje jezdzic ;)

dagins

2014-03-02, 13:09
@~Dick
Za Gang Olsena zawsze piwo.

Ja bym wolał, żeby zrobić ,,Ocean of Dreams" z UE (nie mylić z Europą).

PiotrekMMA

2014-03-02, 13:13
Zaj***ło lewactwem... Niemcy dobre bo ch*jNIA europejska, ale Rosja juz bee.

bobzord

2014-03-02, 13:13
Rosja robi dokładnie to samo co USA i USrael z Irakiem ,Afganistanem ,Wietnamem itd... Problem polega na tym ,że wszyscy im przyklaskują. Jeżeli chodzi o Rosję to nagle wszyscy mają wielki ból dupy :) Pozdrawiam ludzi myślących :)

rab3it

2014-03-02, 13:15
Sierpem i młotem czerwoną hołotę :D

peszeq

2014-03-02, 13:17
Sprawdzałem swój korzeń ,nie ma tam niebieskiej rozgwiazdy .Jak pójdę srać to sprawdzę może tam jest!

di...........os

2014-03-02, 13:20
PiotrekMMA napisał/a:

Zaj***ło lewactwem... Niemcy dobre bo ch*jNIA europejska, ale Rosja juz bee.



Zaj***ło debilizmem... Niemcy dobre, bo są naszym najważniejszym partnerem gospodarczym i jednym z bliższych sojuszników (także politycznych), ale Rosja już bee, bo nakłada na nas nieuzasadnione embarga, szantażuje gazem itd.


Patrz na gospodarkę, nie na swoich ukochanych pedałków (myśl polityczna na sadisticu jest uzależniona od stosunku do pedałów... I to pomimo faktu, że 70 % ludzi podobno jest biseksualna [tzn. może potencjalnie być pobudzona seksualnie przy kontakcie z tą samą płcią]).


Gospodarka, głupcy!


Btw. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że gdyby nie UE, Polska faktycznie nie mogłaby liczyć na wzrost gospodarczy (który cały czas, mimo wszystko, utrzymuje) - i to nie z powodu dotacji i jakiś tam przepisów, a z powodu ułatwionego HANDLU między Polską a resztą państw członkowskich.

rudolf159

2014-03-02, 13:26
Wyskrobany_Płód:ch*j ci w pejsy zydzie j***ny :)

Nikczemny_Płód

2014-03-02, 13:32
rudolf159 napisał/a:

Wyskrobany_Płód:ch*j ci w pejsy zydzie j***ny :)



Twój dziadek mojemu pejsy czesał wiec szacunek POlski szczeniaku.


Cytat:

Patrz na gospodarkę, nie na swoich ukochanych pedałków (myśl polityczna na sadisticu jest uzależniona od stosunku do pedałów... I to pomimo faktu, że 70 % ludzi podobno jest biseksualna [tzn. może potencjalnie być pobudzona seksualnie przy kontakcie z tą samą płcią]).



Źródło albo idź stąd ekonomisto za 5 groszy.

Anders Breivik

2014-03-02, 13:36
Przecież Rosja jest najbardziej ogarniętym krajem teraz. Reszta to j***ne lewactwo.

zomos

2014-03-02, 13:37
k***a chłopie co ty pie**olisz! Ruscy jednak wiele dobrego ostatnimi czasy robią... Tępią Ciapaków, stawiają się Hamburgerom, Tępią pedalstwo. To MY POLSKA jesteśmy p*zdami... jak nie Rosja to inne niemcy nas pochłoną albo Szwecja...
Tak powinna wyglądać mapa świata a nie bez Rosji...
https://i.sadistic.pl/pics/c7918902cbb9.jpg
W końcu tylko POLACY wykonali to czego ani Napoleon ani Hitler nie zdołał zrobić -> PODBILIŚMY MOSKWĘ. Tylko teraz Polska to nie Polska... to kraj rządzony od 25 albo i 70 lat przez ch*j wie kogo na terytorium dawnej Polski... My jeszcze z zaborów po II WŚ nie wyszliśmy tak na prawdę...

PiotrekMMA

2014-03-02, 13:44
@dionizodoros A Unia to na nas k***a nie nakłąda limitów?

Pandaa

2014-03-02, 13:46
Świat bez problemów twierdzisz ? a gaz skąd weźmiesz...

lemo1029

2014-03-02, 13:47
Rosja działa z embargami itp działa za naszą ingerencję w sprawie Ukrainy. Tyle.

el...........wy

2014-03-02, 13:48
dionizodoros,
Nie masz kompletnie pojęcia o czym piszesz.
Niemcy powinny w geście "sojuszu" wyjść chociażby z symbolicznym gestem jakim jest traktat pokojowy. Bo po II wojnie światowej nie było takiego. A tak powinno się zrobić wedle prawa międzynarodowego.

Wzrost gospodarczy był wyższy w latach 90' niż obecnie,co i tak nie ma znaczenia. Powołując się na "wzrost gospodarczy" obnażasz mocno braki w wiedzy, a reprezentujesz typowe mądrości rodem z TVN. Może wyjaśnisz nam jak w ogóle rozumiesz pojęcie gospodarki i co wpływa na jej wzrost. Jestem ciekaw co wymyślisz.