18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świadek Jehowy pyta czy nie chciał bym wpuścić Jezusa

In...........eo • 2013-07-13, 21:41
Świadek Jehowy zapukał do mnie ostatnio i spytał czy nie chcę wpuścić Jezusa do domu.
- Jezus może wejść - Stwierdziłem - ale Ty wypie**alaj.

Takeya

2013-07-13, 22:21
- Jezus może wejść. - Stwierdziłem. - Ale Ty wypie**alaj.

In...........eo

2013-07-13, 23:30
@up już ch*j, nie da się poprawić.

Hrodgar

2013-07-14, 01:04
I co wypie**olił komuś?

Kiciok

2013-07-14, 16:06
Komuś nie. Kogoś tak. Ciebie :roll:

Poziomkowy

2013-07-14, 16:17
UltorMatrix napisał/a:

- Jezus może wejść - Stwierdziłem - ale Ty wypie**alaj.



Moze zapytam, czy jesli jehowy przychodzi ci 3-4 razy w miesiacu to robi ci krzywde? Powiesz gosciowi kulturalnie, ze jestes zajety to gosc sobie pojdzie, nie bedzie nachalny, nie musisz do goscia od razu skakac z morda...
Dla mnie to opowiadanie, historia czy cokolwiek innego to czyste buractwo, a za buractwo piwa nie ma... :roll:

Takeya

2013-07-14, 16:19
To kawał, a jak masz zbyt potulną morde na sadola, to nikt nie każe Ci tu siedzieć i oglądać filmików, czy czytać kawałów, które z reguły zaliczają się do czarnego humoru, co jest domeną tej strony.

nygas232

2013-07-14, 16:21
Polecę wam dobry sposób na przegonienie świadków jechowy tak, aby nie wracali. Wystarczy powiedzieć "Może porozmawiamy o szatanie?". Nigdy nie wrócą. Po prostu te ich krzywe wierzenia zabraniają wogóle o nim myśleć.

Poziomkowy

2013-07-14, 16:22
@2xup jesli w tym tygodniu przyjdziesz do mnie do domu i zadzwonisz do mnie do domofonu, powiesz: Ulotki, prosze otworzyc, to ja tobie powiem WYpie**alAJ ;) Rozumiesz co to jest buractwo? Czy wytlumaczyc ci jeszcze inaczej? Nie popieram chamstwa, przykro mi.

ahmatw

2013-07-14, 16:26
k***a, taka sama sytuacja gdy przyjdzie ciapaty i pyta czy wpuścisz allaha, a jak wpuścisz allaha to i akbar się wpie**oli.
piwko.

po...........cz

2013-07-14, 16:54
A gdyby ten świadek był zajebistą laską z okolic wroc. to też byś kazał sp***alać? :lol:

gameboy008

2013-07-14, 17:06
Cytat:

Moze zapytam, czy jesli jehowy przychodzi ci 3-4 razy w miesiacu to robi ci krzywde? Powiesz gosciowi kulturalnie, ze jestes zajety to gosc sobie pojdzie, nie bedzie nachalny, nie musisz do goscia od razu skakac z morda...
Dla mnie to opowiadanie, historia czy cokolwiek innego to czyste buractwo, a za buractwo piwa nie ma... :roll:



Jeżeli raz mówie im, że mnie to nie interesuje, a za tydzień przychodzą znowu z tym samym pie**oleniem to według mnie to oni są burakami... Kultura kiedyś się kończy.


Przypomniała mi się akcja jak kiedyś kosiłem trawnik i wpadły takie dwie z tymi swoimi księgami.
I coś tam do mnie, że chciały pogadać. A ja mówię: - W porządku to może panie skoszą trawnik a ja zrobię nam kawy. Szybciej poszły niż przyszły i wtedy na jakiś czas miałem z nimi spokój. ;)

tyrman

2013-07-14, 17:07
fake...żaden świadek jehowy nie zada takiego pytania.

Bzzykacz

2013-07-14, 17:28
gameboy008 napisał/a:



Jeżeli raz mówie im, że mnie to nie interesuje, a za tydzień przychodzą znowu z tym samym pie**oleniem to według mnie to oni są burakami... Kultura kiedyś się kończy.


Przypomniała mi się akcja jak kiedyś kosiłem trawnik i wpadły takie dwie z tymi swoimi księgami.
I coś tam do mnie, że chciały pogadać. A ja mówię: - W porządku to może panie skoszą trawnik a ja zrobię nam kawy. Szybciej poszły niż przyszły i wtedy na jakiś czas miałem z nimi spokój. ;)


heh to ja kiedyś se siedziałem przed domem z kumplem taty i taka grupka na rowerach tych jehowych po mojej wiosce jezdziła i jakieś tam młodsze laski fajne tez były i podjezdzają i pie**olą coś a ziomek do nich ze fajne laski fajne cycki i w ogule to te na rowery i sp***alały haha

kemcia

2013-07-14, 17:55
Skoro jezus jest wszędzie, a kościół jest jego przedstawicielem, to czy mogę wystawić kościołowi proces o naruszenie prywatności?