18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sweden sooo tolerant

remi1982 • 2017-11-15, 18:38
Lewaki nie przestają mnie zadziwiac.

Cytat:

Lewica idzie coraz dalej w walce o swoją wizję równości. Niektórzy domagają się zmiany flagi na taką, która pokazywałaby, że muzułmanie są w Szwecji mile widziani.

Petycja, która adresowana jest do premiera Szwecji Stefana Löfvena, wzbudza ogromne kontrowersje. Oto jej treść:

„Szwedzka flaga stale przypomina nam naszą mroczną i opresyjną przeszłość. Uchodźcy i imigranci zmuszeni są żyć pod krzyżem chrześcijańskim; symbolem wypraw krzyżowych i rzezi milionów niewinnych muzułmanów w przeszłości Szwecji. Symbol ten sprawia, że muzułmanie czują się niemile widziani i zagrożeni. Szwecja powinna być bezpieczną przestrzenią dla wszystkich.

Powstanie ekstremistycznych ruchów skrajnie prawicowych, ośmielonych przez flagę chrześcijaństwa i „białość”, tylko wzmaga potrzebę tej zmiany.

Ponieważ nasz przestarzały symbol narodowy stopniowo staje się sztandarem ksenofobicznych i rasistowskich ekstremistycznych grup, musimy myśleć w przyszłości. Przyszłości pokoju, zrozumienia i tolerancji.

Nasza propozycja polega na ukazaniu naszej jedności z religią pokoju i uczynieniu z naszego domu bezpiecznego środowiska dla wszystkich, abyśmy zastąpili nasz symbol opresyjnej przeszłości świętym symbolem islamu. Skrajni prawicowi ekstremiści nie będą już uważali, że ich kraj zaspokaja ich skrajne i ludobójcze ideologie.

Krzyż jest reprezentatywny tylko dla chrześcijan, podczas gdy księżyc nie tylko reprezentuje naszą solidarność z islamem, ale jest także częścią natury. Księżyc i gwiazdy reprezentują uniwersalną kulturę piękna i oporu wobec faszyzmu i nietolerancji.

Nadszedł czas, aby Szwecja stała się krajem międzynarodowym, latarnią tolerancji i zrozumienia!”



:homer:

Cz...........as

2017-11-15, 18:43
Nie wierzę, nie ma aż tak głupich ludzi.

Zawulon

2017-11-15, 18:45
Wałkowane od ponad tygodnia, ta petycja to troll na to śmieszne państewko. Najdźcie sobie ją w google i zobaczcie z jakich krajów są ludzie którzy ją podpisują :)

Nie zmienia faktu, że troll na poziomie :)

KillerLaugh

2017-11-15, 18:46
Kod:
Szwedzka flaga stale przypomina nam naszą mroczną i opresyjną przeszłość. Uchodźcy i imigranci zmuszeni są żyć pod krzyżem chrześcijańskim; symbolem wypraw krzyżowych i rzezi milionów niewinnych muzułmanów w przeszłości Szwecji. [b]Symbol ten sprawia, że muzułmanie czują się niemile widziani i zagrożeni.[/b] Szwecja powinna być bezpieczną przestrzenią dla wszystkich.

Skoro muzułmanie tak panicznie reagują na symbole, że w trosce o ich dobrostan planuje się usunięcie krzyża z flagi, to może koronacja Jezusa na Króla Polski nie była wcale chybionym pomysłem.

Ni...........ny

2017-11-15, 19:04
Zawulon napisał/a:

Wałkowane od ponad tygodnia, ta petycja to troll na to śmieszne państewko. Najdźcie sobie ją w google i zobaczcie z jakich krajów są ludzie którzy ją podpisują :)

Nie zmienia faktu, że troll na poziomie :)



To nie ma znaczenia, prawactwo jest za tępe żeby zweryfikować jakąkolwiek informację.
Łykają każdą brednie jak stara k***a ;-)

Autor nie podaje źródła, cytuje mityczne "lewactwo" i wystarczy, tępy plebs już się zaczął spuszczać w komentarzach
Ech prawaki prawaki, was to można w ch*ja robić jak małe upośledzone dzieci :amused:

remi1982

2017-11-15, 19:10
Niezwyciężony napisał/a:



To nie ma znaczenia, prawactwo jest za tępe żeby zweryfikować jakąkolwiek informację.
Łykają każdą brednie jak stara k***a ;-)

Autor nie podaje źródła, cytuje mityczne "lewactwo" i wystarczy, tępy plebs już się zaczął spuszczać w komentarzach
Ech prawaki prawaki, was to można w ch*ja robić jak małe upośledzone dzieci :amused:



Fake czy nie fake jeden ch*j. Lewactwo ma tak wyprane mózgi, że nie trudno uwierzyc w taki news.

Daleko szukac nie trzeba. W Angli przypie**olili sie do flagi ponieważ twierdzili, dokładnie to samo co w tej fake petycji. Także ten tego.

Ni...........ny

2017-11-15, 19:14
remi1982 napisał/a:

Fake czy nie fake jeden ch*j. Lewactwo ma tak wyprane mózgi, że nie trudno uwierzyć w taki news.



Noo k***a, jak nie robi ci różnicy, czy ktoś cię robi w ch*ja czy nie, to chyba masz równie wyprany mózg jak to "lewactwo" ;-)

mygyry

2017-11-15, 19:31
@Niezwyciężony No cóż akurat mamy już wiele przykładów, gdzie usuwa się krzyże, które są obecnie częścią krajobrazu, żeby czasem jakiś muzułmanin nie kupił sobie serka z krzyżem na opakowaniu, bo by go ch*j strzelił, więc usuwanie krzyża ze Szwedzkiej flagi jest jedynie kwestią czasu...

remi1982

2017-11-15, 19:37
Niezwyciężony napisał/a:



Noo k***a, jak nie robi ci różnicy, czy ktoś cię robi w ch*ja czy nie, to chyba masz równie wyprany mózg jak to "lewactwo" ;-)



Widze, że nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Co mnie w sumie nie dziwi.

Chodzi o indolencje umysłową osób o lewicowych poglądach. Niestety faktem jest, że są oni kochankami śniadych książąt i zatracili coś takiego jak instynkt samozachowawczy. Wspierają ludzi którzy dążą do ich zagłady, wiec tak, ludzie o lewicowych poglądach to idioci.

Ni...........ny

2017-11-15, 20:04
remi1982 napisał/a:


Widze, że nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Co mnie w sumie nie dziwi.
Chodzi o indolencje umysłową osób o lewicowych poglądach. Niestety faktem jest, że są oni kochankami śniadych książąt i zatracili coś takiego jak instynkt samozachowawczy. Wspierają ludzi którzy dążą do ich zagłady, wiec tak, ludzie o lewicowych poglądach to idioci.



No tak, wielce oświecony prawak, j***na alfa i omega ;-)
Jedyny który zna prawdę i będzie ją tępym lewakom objaśniał.
I ch*j w to że połowa argumentów jakimi się posługujecie to wyssane z prawackiej dupy fejki, ważne że pasują do prostego jak konstrukcja cepa postrzegania świata.
Jesteście takim samym dnem intelektualnym jak to lewactwo ;-)
Wszystkich do gazu i będzie spokój :hitler:

remi1982

2017-11-15, 20:24
Niezwyciężony napisał/a:



No tak, wielce oświecony prawak, j***na alfa i omega ;-)
Jedyny który zna prawdę i będzie ją tępym lewakom objaśniał.
I ch*j w to że połowa argumentów jakimi się posługujecie to wyssane z prawackiej dupy fejki, ważne że pasują do prostego jak konstrukcja cepa postrzegania świata.
Jesteście takim samym dnem intelektualnym jak to lewactwo ;-)
Wszystkich do gazu i będzie spokój :hitler:



Uuu "do gazu" widze, że mam do czynienia z j***nym nazistowskim śmieciem.
Nie, nie jestem oświecony. Oświecic można żarówk. Ja posiadam po prostu zdrowy rozsądek w przeciwienstwie do Ciebie. Gdyby nie to straszliwe okrutne prawicowe i nacjonalistyczne myślenie o, to byś dziś tepy ch*ju po mongolsku albo arabsku pie**olił. Ignorant z Ciebie i zacietrzewiony idiota.

Ni...........ny

2017-11-15, 20:55
remi1982 napisał/a:

...Gdyby nie to straszliwe okrutne prawicowe i nacjonalistyczne myślenie o, to byś dziś tepy ch*ju po mongolsku albo arabsku pie**olił...



O dziękuję zbawco narodu ! No faktycznie gdyby nie seby wyklęte i bohaterska akcja palenia kebabów, wyzywania brudasów i oklepywania murzynów, zalała by nas fala islamskich terrorystów.
Normalnie ortalionowi obrońcy ojczyzny :amused:
Ale masz w tym łbie napie**olone upośledzony prawaczku ;-)

remi1982

2017-11-15, 21:37
Niezwyciężony napisał/a:



O dziękuję zbawco narodu ! No faktycznie gdyby nie seby wyklęte i bohaterska akcja palenia kebabów, wyzywania brudasów i oklepywania murzynów, zalała by nas fala islamskich terrorystów.
Normalnie ortalionowi obrońcy ojczyzny :amused:
Ale masz w tym łbie napie**olone upośledzony prawaczku ;-)



Ojciec Cie molestował? Bo masz jakis problem ze sobą ewidentnie. Oglądaj wiecej tv, to na pewno Ci pomoże. Czy na prawde uważasz, że każdy człowiek który ma prawicowe poglądy, bije ludzi o innym kolorze skóry i pali budki z kebabem? Jesteś tak żałosny, że aż żal czytac te Twoje komentarze. Ale zdziwie Cie. Mimo prawicowych poglądów, mam znajomych z różnych stron świata i tak, lubie kebab. k***a jaki Ty ograniczony umysłowo jesteś. Ja pie**ole. Wspołczuje Twoim starym, że wychowali takie coś jak Ty.

Ni...........ny

2017-11-15, 22:26
remi1982 napisał/a:

Ojciec Cie molestował?



Nie mierz wszystkich swoją prawacką miarą, zjebie ;-)
Że ciebie stary brał na dwa baty z proboszczem do spółki, nie znaczy że wszyscy tak mieli :amused: