18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sweden sooo tolerant

remi1982 • 2017-11-15, 18:38
Lewaki nie przestają mnie zadziwiac.

Cytat:

Lewica idzie coraz dalej w walce o swoją wizję równości. Niektórzy domagają się zmiany flagi na taką, która pokazywałaby, że muzułmanie są w Szwecji mile widziani.

Petycja, która adresowana jest do premiera Szwecji Stefana Löfvena, wzbudza ogromne kontrowersje. Oto jej treść:

„Szwedzka flaga stale przypomina nam naszą mroczną i opresyjną przeszłość. Uchodźcy i imigranci zmuszeni są żyć pod krzyżem chrześcijańskim; symbolem wypraw krzyżowych i rzezi milionów niewinnych muzułmanów w przeszłości Szwecji. Symbol ten sprawia, że muzułmanie czują się niemile widziani i zagrożeni. Szwecja powinna być bezpieczną przestrzenią dla wszystkich.

Powstanie ekstremistycznych ruchów skrajnie prawicowych, ośmielonych przez flagę chrześcijaństwa i „białość”, tylko wzmaga potrzebę tej zmiany.

Ponieważ nasz przestarzały symbol narodowy stopniowo staje się sztandarem ksenofobicznych i rasistowskich ekstremistycznych grup, musimy myśleć w przyszłości. Przyszłości pokoju, zrozumienia i tolerancji.

Nasza propozycja polega na ukazaniu naszej jedności z religią pokoju i uczynieniu z naszego domu bezpiecznego środowiska dla wszystkich, abyśmy zastąpili nasz symbol opresyjnej przeszłości świętym symbolem islamu. Skrajni prawicowi ekstremiści nie będą już uważali, że ich kraj zaspokaja ich skrajne i ludobójcze ideologie.

Krzyż jest reprezentatywny tylko dla chrześcijan, podczas gdy księżyc nie tylko reprezentuje naszą solidarność z islamem, ale jest także częścią natury. Księżyc i gwiazdy reprezentują uniwersalną kulturę piękna i oporu wobec faszyzmu i nietolerancji.

Nadszedł czas, aby Szwecja stała się krajem międzynarodowym, latarnią tolerancji i zrozumienia!”



:homer:

remi1982

2017-11-15, 23:22
Niezwyciężony napisał/a:



Nie mierz wszystkich swoją prawacką miarą, zjebie ;-)
Że ciebie stary brał na dwa baty z proboszczem do spółki, nie znaczy że wszyscy tak mieli :amused:



Wnioskuje z Twojej wypowiedzi, że masz problem z kościołem.Kiedyś ksiądz coś złego Ci zrobił? Jeśli chcesz, to dam Ci zniżke u mnie w poradni.

TB303

2017-11-16, 00:44
@Niezwyciężony
@remi1982

remi1982

2017-11-16, 01:04
TB303 napisał/a:

@Niezwyciężony
@remi1982
Obrazek



:piwo:

Wiewór

2017-11-16, 07:30
Gównoburzę polityczną wygrał Niezwyciężony :-D

Ni...........ny

2017-11-16, 10:15
remi1982 napisał/a:

... Jeśli chcesz, to dam Ci zniżke u mnie w poradni.



Po pierwsze, nie będę dymał do poradni w której się leczysz, bo to pewnie daleko.
Po drugie, zniżka na karcie stałego klienta jest dla ciebie i nie możesz jej przekazać innej osobie, to tak nie działa, przeczytaj regulamin promocji swojego psychiatryka :amused:

poligon6

2017-11-16, 13:11
Każdy kto ma mózg moze sobie znaleźć info w sieci

https://www.infowars.com/sweden-under-pressure-to-adopt-islamic-national-flag/

Tyle ze nie Szwedzi zakazuja a banda pojebów wystosowała taka petycje, w zależności od spedalenia tego kraju przejdzie albo nie. Samym kuriozum jest to że biora w tym udział Szwedzi.

Z ciekawostek dodam że młodzieżówka parti liberalnej Szwecji chce/zastanawia sie zalegalizowac zoofilie. Jak forumowe lewactwo ma problem ze znalezień linka i zacznie bulgotac to poswiece minute mojego czasu i wam to znajde. Wiec bubeł w kubeł i nie bulgotac jak nie potraficie obsługiwać google.