18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Suweren duka o wolności

fantastico • 2018-07-26, 09:37
Z cyklu "Gdy demokracja wejdzie zbyt mocno"

Suweren logiczny, mądry, normalny i wygadany walczy w obronie konstytucji i wolnych sądów. Wolnych od rozczarowania i niesprawiedliwości toczących matkę naszą Polskę jak rak ciało osłabione. Piękna jest ta walka muzyką i słowem, trafiająca do rzeszy ludzi, przytakujących i przyklaskujących idei. Bo trzeba walczyć, gdy wolność jest odbierana, a w oczy kole perfidia i obłuda.

P.S To jest tak sp***olone, że to czysty sadyzm w mentalnej postaci. Opozycja potrafi się sama zaorać swoimi poplecznikami ;D I tacy ludzie mają prawo głosu :/


nowynick

2018-07-26, 09:41
Hahah to już nawet w obronie rządu Katalonii więcej osób tam było :D Serio ze 30 osób kawałek dalej pod kolumną stało.

Lu...........kP

2018-07-26, 09:41
jak stukasz w klawiaturę i mama zaraz cię zawoła na śniadanie, to wiedz, że niebawem będziesz dostawał jedną parówkę mniej, bo ceny pójdą w kosmos.
jeśli zrobiłeś sobie przerwę w prace na zmywaki w UK, wiedz, że pis dobierze się o do twojego portfela.
jeśli jednak mieszkasz sam (a nie z mamą, albo 12 kolegami w przedpokoju w Londynie) to wiedz, ze niebawem nie wyjedziesz już na weekend do Bari, ale zawsze będziesz mógł postać na granicy np z Białorusią

~Velture

2018-07-26, 09:43
Łał... 4 pojebów się zebrało z chorą psychicznie wokalistką na czele.

Łał...

Nawet nie wiem o ch*j jej chodzi bo dźwięk do dupy ale coś z wolnością usłyszałem, że chce być wolna czy coś.
Dziwne bo na moje oko drze p*zdę w miejscu publicznym i nikt jej nie trzyma na łańcuchu.

Pewnie muszę sobie okulary kupić bo tego nie dostrzegam.

janlew

2018-07-26, 10:07
Prapradziadowie jeszcze były uczciwe paroby lub obrzezane kupce,
ale ich dzieci to już bolszewiki,
zaś ich dzieci w UB i SB,
ci swoje dzieci powkręcali przy okrągłym stole w sądy i media,
i... nic to wszystko nie dało, trzy pokolenia sk***ysyństwa, a produkt finalny to odpady społeczne na powyższym filmiku.

nowynick

2018-07-26, 10:13
:roll:

owszem wk***iająca jest, ale żeby tak od razu od najgorszych wyzywać :D

ddss

2018-07-26, 10:22
Ale bym z buta soczyście wyj***ł w ten ryj.


... Pomarzyć można

Noside

2018-07-26, 12:08
No to Andrzejek może się zacząć bać. Niedługo nie będzie na szczycie list przebojów "Placu od Pałacu".

Censored

2018-07-26, 12:24
Nazwę to krótko. Sztuka .Nowoczesna

Wiewór

2018-07-26, 12:44
Ło k***a. Nie wiedziałem, ze fantastico jest komuchem lewuchem i popiera pislamistów. Szkoda. Myślałem, że to inteligentny gość.
Ci wszyscy protestujący to nie jest żadna opozycja. To są po prostu zjednoczeni ludzie z różnych opcji politycznych, którzy nienawidzą komuchów z PIS i protestują przeciwko bezprawiu.

Jakby porównać to co robią ludzie manifestujący przeciwko PIS to to jest delikatnie poj***nie w porównaniu do pisowskich, radiomaryjnych oszołomów.

Abruel

2018-07-26, 13:02
Widać że klawiszowiec jest zachwycony swoją twórczością.

fantastico

2018-07-26, 14:10
Abraxus napisał/a:

Ło k***a. Nie wiedziałem, ze fantastico jest komuchem lewuchem i popiera pislamistów. Szkoda. Myślałem, że to inteligentny gość.
Ci wszyscy protestujący to nie jest żadna opozycja. To są po prostu zjednoczeni ludzie z różnych opcji politycznych, którzy nienawidzą komuchów z PIS i protestują przeciwko bezprawiu.

Jakby porównać to co robią ludzie manifestujący przeciwko PIS to to jest delikatnie poj***nie w porównaniu do pisowskich, radiomaryjnych oszołomów.



Jedni i drudzy są siebie warci ... nie popieram POPiSu i generalnie żadna z partii w sejmie nie jest mi bliska. Ale to co oszołomy wyprawiają na ulicach z jednej i z drugiej strony pokazuje jaki mamy elektorat ...

maniekboy

2018-07-26, 14:19
Strzelać, głodzić, zdelegalizować

eaz

2018-07-26, 14:36
Abraxus napisał/a:

Ło k***a. Nie wiedziałem, ze fantastico jest komuchem lewuchem i popiera pislamistów. Szkoda. Myślałem, że to inteligentny gość.
Ci wszyscy protestujący to nie jest żadna opozycja. To są po prostu zjednoczeni ludzie z różnych opcji politycznych, którzy nienawidzą komuchów z PIS i protestują przeciwko bezprawiu.

Jakby porównać to co robią ludzie manifestujący przeciwko PIS to to jest delikatnie poj***nie w porównaniu do pisowskich, radiomaryjnych oszołomów.



Ehhh. Chciałem się rozwinąć w wypowiedzi, ale się zmęczyłem samym opracowywaniem wywodu. Skracając. W Polsce głównym problemem jest to, że polityka to hobby lub konieczność wielu Polaków, a politycy to celebryci. Żyjąc w normalnym kraju jako przeciętny szarak mając samochód nie miał bym pojęcia kim jest minister transportu, a zakładając ogórki na zimę kim jest ten od rolnictwa i czy rolnicy właśnie nie drą ryja pod sejmem. Tymczasem jest jak jest i lepiej już nie będzie.

tycho

2018-07-26, 14:39
Ktoś wie czy można już nabyć płytę tej młodej obiecującej artystki?