18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Suweren duka o wolności

fantastico • 2018-07-26, 09:37
Z cyklu "Gdy demokracja wejdzie zbyt mocno"

Suweren logiczny, mądry, normalny i wygadany walczy w obronie konstytucji i wolnych sądów. Wolnych od rozczarowania i niesprawiedliwości toczących matkę naszą Polskę jak rak ciało osłabione. Piękna jest ta walka muzyką i słowem, trafiająca do rzeszy ludzi, przytakujących i przyklaskujących idei. Bo trzeba walczyć, gdy wolność jest odbierana, a w oczy kole perfidia i obłuda.

P.S To jest tak sp***olone, że to czysty sadyzm w mentalnej postaci. Opozycja potrafi się sama zaorać swoimi poplecznikami ;D I tacy ludzie mają prawo głosu :/


Censored

2018-07-26, 15:05
Fantastico: pis i po jedno gówno. Gratuluję prostej wypowiedzi.
tycho: Tak, chodnikową. Swego czasu tak ta muzyka była nazywana, choć nie śmiem nawet poziomu porównywać.

El_Macias

2018-07-26, 16:16
Czy ten waleń na początku śpiewa "prostytucja" :krejzi:

bodzio667

2018-07-26, 16:54
Brakuje publicznej defekacji i brandzlowania.

Jorgen88

2018-07-26, 16:54
ale ty fantastico jesteś zj***ny, przecież to sztuka! ty tego nie zrozumiesz zaściankowcu!
edit: Konstytucja! konstytucja! <koleś macha łbem> konstytucja!
konstytucja!
kod to sztuka sama w sobie :mom_please:

dulek93

2018-07-26, 17:18
Chyba wyrwał bym jej ten mikrofon i wyj***lo w p*zdu. Drze p*zde debilka j***na ch*j by mnie tam strzelil

TomBe

2018-07-26, 17:33
Nie jestem w stanie uwierzyć, że oddycham tym samym powietrzem co te parchy.

ho...........zo

2018-07-26, 17:56
Zamknij japę, c**o.

Dzikiżółw

2018-07-26, 18:01
Po różowym stwierdzam, że kwas jest gorszy od dubstepu

Po...........no

2018-07-26, 18:40
Jesteście niedoj***ni wszyscy.Gówno wiecie o polityce i historii.Do książek śmiecie.

UPAdlina

2018-07-26, 19:01
Wolałbym żeby się podpalili.

Essent

2018-07-26, 19:21
Chyba jej się koncerty popie**oliły :homer:

kaRasioWieC

2018-07-26, 20:29
wytrwałem do 0:27 przykro mi ze aż tak długo :<

mamurra

2018-07-26, 20:37
Ten cały KOD i okolice to podręcznikowy przykład tego https://pl.wikipedia.org/wiki/Paranoja_indukowana

Jarek nie mógł sobie wymarzyć lepszej opozycji, ci ludzie każdą antyrządową inicjatywę natychmiast kompromitują swoim pojawieniem się i zachowaniem. Skutki:

http://politykawsieci.pl/analiza-5-powodow-dlaczego-uzytkownicy-social-media-nie-protestowali-ws-sady-najwyzszego/

"4 jeźdźcy opozycyjnej apokalipsy – spadek poparcia dla protestu lekarzy rezydentów, spadek poparcia dla protestu osób niepełnosprawnych, mizerne wsparcie dla protestujących ws. #SN mają jeden wspólny czynnik: tam, gdzie na pierwszym planie pojawia się dla użytkownika sieci: KOD, Strajk Kobiet, Obywatele RP oraz Lech Wałęsa, tam z automatu spada poparcie dla danej inicjatywy. Te 4 organizacje dla użytkowników sieci stały się symbolem obciachu i gwarancją porażki."

A być może, że Jarek nie musiał niczego "wymarzać", tylko po prostu ich stworzył, steruje nimi za pośrednictwem dobrze rozmieszczonych agentów, a wieczorami śmieje się w kułak obserwując w necie, co znowu odwalili.

Do Schetyny chyba coś ostatnio dotarło, bo PO i N jakoś przestali się z KOD-em oficjalnie afiszować. Przebystrzak, swoją drogą.