18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Surströmming w ustach rudego

W............R. • 2016-11-02, 02:56
Ostatnio było sporo na temat konsumpcji surströmming. Niemieccy twardziele wymiękli. Apetor ledwo ugryzł. No to czas zaprezentować naszego rudego twardziela, który udowadnia tezę, że Polaka nikt nie przebije :)



Trafiłem na filmik, szukając tego specyfiku po internetach. Polecam obejrzeć cały - sympatycznie się gościa słucha.

Gruszek83

2016-11-02, 04:40
k***a i to mnie własnie zastanawia czy to tak jebie i ch*jowo smakuje bo z tego co widze to rudy wpie**ala i jest na totalnym wyluzowaniu
A jak sobie przypomne wcześniejsze filmiki w wykonaniu innych to spawali i ostro sie dławili

W............R.

2016-11-02, 04:51
Przyjrzyj mu się uważnie. Są chwile, kiedy prawie nie wyrabia, ale jest twardy i nie daje po sobie poznać. Tylko ręce mu się trzęsą, ale to nie jest jakiś mięczak z Niemiec czy zaprawiony gorzałą chojrak ze Szwecji, tylko wyhodowany na piersi kaprala Poleja i matki Kompanii rudy twardziel z jakiejś mazurskiej wsi, który na śniadanie wpie**ala granaty w plasterkach posmarowane nitrogliceryną, na obiad kopytka z semtexu ze śrutem w sosie z chłodziwa jądrowego, a na kolację... kolacji nie jada, bo tylko mięczaki jadają kolację ;)

zonk

2016-11-02, 05:52
W.S.N.R. napisał/a:

Polecam obejrzeć cały - sympatycznie się gościa słucha.


Nie k***a. On jest rudy.

bloodwar

2016-11-02, 07:14
Nie bardzo rozumiem jaki jest sens robienia dania, które śmierdzi jak zgniłe gówno i które można jeść tylko w maleńkich porcjach wymieszane z innym daniem żeby nie mieć odruchów wymiotnych

cl...........er

2016-11-02, 07:30
@bloodwar
To samo powiedzą inne nacje na naszą kapustę i ogórki kiszone.

Rudinxon

2016-11-02, 07:55
Tutaj też prawdziwy twardziel :D


jbone

2016-11-02, 08:35
ale ta jedna laska zza kamery to musi być tępa strzała : nie wycieraj w trawę, ten talerz do wyrzucenia,dzisiaj ze mną nie spisz,nie jedz tyle,ale ostatni kęs,boże kończ.

Xa...........ii

2016-11-02, 11:47
Trzeba być serio durnym, by nie ogarnąć, dlaczego on wpie**ala normalnie, a reszta frajerów to kręcących rzyga i robi z siebie pośmiewisko, popularność, ot co. Ten filmik, gdzie typ normalnie to zje, będzie miał nie więcej niż 10k wyświetleń, zaś filmik, który się ostatnio tutaj pojawił o 4 tępych ciotach rzygających zaraz po otwarciu, szybko rozniesie się po internecie jako BEST REACTION i zdobędzie popularność nabijając wyświetlenia i suby.

Ludzie k***a, ogar, żyjemy w świecie, w którym każdy jest w stanie zrobić z siebie najgorszego, byleby tylko na chwilę być na top wyświetleń na yt ;)

Organista

2016-11-02, 14:58
Czytała Krystyna Czubówna

Ko...........ki

2016-11-02, 15:50
Rudinxon napisał/a:

Tutaj też prawdziwy twardziel :D



Tych wsiurów jeszcze nie zbanowano?!

tristandefevre

2016-11-02, 16:36
Jadłem. Śmierdzi strasznie to fakt, ale tak generalnie to jest zjadliwe chociaż cholernie słone. Jadłem w ten sposób "solidną kromkę z masłem, cebulką, ziemniakami, wypatroszonym śledziem z puszki i gęstą śmietaną". Popijałem wódką. Podobno mlekiem lepiej.

kefalos

2016-11-02, 16:37
Mucha nie siada bo się brzydzi.

waloos

2016-11-02, 17:22
Współczuję temu rudemu słuchania tej idiotki. Wiem, że dla niego to i tak sukces, że jakaś go chciała ale może by jeszcze spróbował poszukać innego modelu?

k***a ileż można słuchać o tym żeby tego nie jadł, nie wycierał rąk o trawę itd, bo JEJ to nie pasuje. No co za j***na księżniczka. Śmierdzi jej, nie pasuje czy ki ch*j to niech idzie gdzie indziej, a nie truje dupy. Facet ma swój mózg, ma ochotę spróbować czegoś wypromowanego, co na dodatek nie jest trujące bo gdzieś to normalnie jedzą - a ona mu ciśnie żeby tego lepiej już nie jadł bo muchy na tym siadają!

No ja jebie, jeśli księzniczko to teraz czytasz, albo czyta to ktoś kto ją zna to przekażcie, że jeśli kiedykolwiek zjadła jakiś owoc prosto z drzewa czy krzaczka, to na 100% wcześniej siedziała na tym mucha. Więc jeśli nie zdechła - a mieliśmy nieprzyjemność się o tym przekonać na filmie - to jej facetowi też nic nie będzie po kęsie kiszonego śledzia nad którym latała mucha!

Rudy kolego - wyrazy współczucia.

oska_69

2016-11-02, 17:39
Pan Wiesław Wszywka zjadł, tylko powiedział, że trochę słone. Pewnie jadalne tylko p*zdeczki się wielce brzydzą.