18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Surströmming w ustach rudego

W............R. • 2016-11-02, 02:56
Ostatnio było sporo na temat konsumpcji surströmming. Niemieccy twardziele wymiękli. Apetor ledwo ugryzł. No to czas zaprezentować naszego rudego twardziela, który udowadnia tezę, że Polaka nikt nie przebije :)



Trafiłem na filmik, szukając tego specyfiku po internetach. Polecam obejrzeć cały - sympatycznie się gościa słucha.

James.B

2016-11-02, 17:58
żadnej manetki nie odmówi

grauper

2016-11-02, 19:34
Pamiętam jak rok temu znajomi zrobili zrzutę. Kupili to kiszone ch*jstwo i spotkali się na żwirowni ( odludne miejsce w Gdańsku w lesie na ognisko i zalanie pały browarem). Na moje szczęście przyszedłem już po konsumpcji przez nich tego specyfiku lecz niestety został jakiś kiszony skuriwel w puszce obok ogniska... Posiedizałem tam 10 min i stweirdziłem że ide na drugie ognisko ze 100 m dalej. Jak po 3 h zaczeli znowu wpie**alac to gówno to na ognisku przy którym siedizałem czuć było to scierwo.... 0.o Nie wiem po co i na co ludzie to kupują i po kiego ch*ja szwedzi / norwedzy czy inne kulinarne pok***ie to robią ... 0.o

lolczyslaf

2016-11-02, 22:14
Gościu dobry, nie ma co mówić, rude włosy na jajach ma. Jednakże, przy Panie Wiesławie jest ciągle mięczakiem oraz podrostkiem. Polecam serdecznie jeśli jeszcze nie widzieliście. Akcja od 6:00 https://www.youtube.com/watch?v=mGBNU4pUNNI (wiem, że było ale to tylko post).

Pu...........le

2016-11-02, 23:13
clubber napisał/a:

@bloodwar
To samo powiedzą inne nacje na naszą kapustę i ogórki kiszone.



pie**olisz głupoty, bo akurat te rzeczy są znane w świecie i zachwalane.

kampton

2016-11-03, 15:19
Mam w domu puszeczkę tych śledzików , czeka od 2 lat na okazję (przyznam się ,że o nich zapomniałem i dopiero na sadistic mi się przypomniało) już napęczniała :) . Obiecuję ,że podzielę się wrażeniami z Wami Sadolami ;) , a może nawet jakiś filmik wrzucę .

swistakos10

2016-11-04, 20:26
h*j nie polak..skarpetek do sandalow nie ubral