18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Suka grzebie swojego szczeniaka...

Halman • 2023-02-14, 21:40

trzęsienie ziemi w turcji dotknęły również zwierzęta...

kowboj

2023-02-15, 22:55
Poj***ło jej się z kością :-D

mazga50

2023-02-16, 03:32
Pies mamy Madzi z Sosnowca.

PryszczatyJeż

2023-02-16, 04:58
Saw napisał/a:

Tobie chyba weszła już po same jaja



Tobie wchodzi ukraińska po sam przełyk. Szkoda mi takich jak ty, nawet nie nazwę tego "ludźmi", którzy nie mają pojęcia co się w koło nich dzieje. Ty wierzysz w to co telewizor ci powie. Ha tfu oby jak najmniej takich śmieci.

sjp

2023-02-16, 20:05
gambit997 napisał/a:

Tym ludzie i większość ssaków różni się od ruskich...



I niektórych pie**olców z sadistica

frotylda

2023-02-16, 21:08
to nie jej dzieciak, ona nie miała szczeniaków (zero cycka), znalazła i zakopuje go na "potem", gdyby mocniej zgłodniała

vailima

2023-02-17, 18:17
panar3 napisał/a:

He he, jak patrzę na te komentarze o "złych ruskich", pisane przez ukrów i innych wielbicieli jedynej, żydowskiej, narracji o obrazie świata to sobie myślę tak:
pies was j***ł, barany. W dupie byliście a w jeszcze głębszej jesteście a będziecie już niedługo mocno zadziwieni. Już szykują w konsulatach listy na was - ukrów i wywiozą was jak w czasie wojny żydów z całej Europy do Niemiec. Milicja was połapie i Zieleńskiemu dostarczy, he he. Mięska armatniego jemu nużno! Polaczkom, którzy zapomnieli o Wołyniu dadzą info z WKU, że mogą zostać żydożiłnierzykami i pognają w transporterkach z zaspawanymi włazami pod ruskie wyrzutnie walczyć za UPAinkę z ruskimi ogrami bo takie jest przeznaczenie pojebów: selekcja naturalna.
Tyle będzie z waszego pie**olenia bo na przemiał jesteście, wszarze, i tak przeznaczeni.
Sram wam przez przełyk do tych pustych łbów. Powodzenia na froncie, debile. A Halmanowi powtórzę jeszcze raz, bo kiedyś już mu powiedziałem: zacznij samodzielnie myśleć albo skończ wreszcie za pieniądze siać tu antyrosyjską propagandę. Jedno z dwóch, póki jeszcze masz czas bo później zadecydują za ciebie. A, nie jestem ruską onucą tylko Polakiem z dziada pradziada. Moi przodkowie zostaki przez hołotę jewrejską wydymani za udział w Powstaniu Styczniowym i zostali z niczym. Ćwierć rodziny zarąbała ukraińska dzicz na Wołyniu, gnębiono nas za komuny a i tak wiem, że Rosja to nie ZSRR, Rosjanie to nie porewolucyjna żydobolszewia, a tzw. cywilizacja zachodnia to już ściek gówna. Afryka się budzi, Ameryka Pd, Cała Azja się zaraz zjednoczy a wy dalej, tłuki j***ne, ssijcie pałę z wyrazem nieskażenia myślą na tępych mordach.
Moderatorów pozdrawiam, proszę nie usuwać, może coś do niektórych trafi.

Tyle w temacie



sam skończysz na froncie goju, widać że się nie nauczyłeś
po historii przodków że z potężnym narodem izraelskim albo trzymasz albo potem zostaje tylko gorczycz istienia i narzekanie na rzeczywistość, co sam teraz czynisz. szalom

Exclip

2023-02-19, 10:28
matej47 napisał/a:

Tym to różni się wiele zwierząt od takch jak ty.
Pewnie nawet nic nie wiesz o referendach i o Ugańsku czy Doniecku. Idź się z nazolem za wyrzutnie potrzymać.
A kryptonim "Projekt Wisła" ci coś mówi tłuku?
To dopiero musi boleć.



"Referenda" czyli dobra robimy referendum a wynik bedzie taki i taki, po zajęciu krymu pare lat temu nawet przechwycono taka rozmowe ruskich, jaki ma być wynik ustalali. A teraz idź pomodlić sie to h*jka putinka i lulu.

Gr0mTom

2023-02-23, 19:23
gambit997 napisał/a:

Tym ludzie i większość ssaków różni się od ruskich...



Nie zapominaj o banderowcach, czarnych, ciapatych i chinolach.