18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Suka grzebie swojego szczeniaka...

Halman • 2023-02-14, 21:40

trzęsienie ziemi w turcji dotknęły również zwierzęta...

chitlerowiec

2023-02-15, 07:29
lukasqwert napisał/a:

Debile jesteście j***ne xD Pies zawsze zakopuje tak żarcie/ kości/ gówno którym będzie się bawić PÓŹNIEJ. Więc ta suka poczeka na kostki i to wykopie i wpie**oli.



To nie debile, to „kynolodzy”

darayavahus

2023-02-15, 08:13
Siriuz napisał/a:

Oni mają kompletnie zryte berety. To jest ten sam gatunek ludzi, którzy kupowali mydełka wytapiane z żydów.



Lepsze takie mydło, niż smród gnijącego ruska.

Sv...........ge

2023-02-15, 08:18
gambit997 napisał/a:

Tym ludzie i większość ssaków różni się od ruskich...



Nie zesraj się ukrze

Leatherface

2023-02-15, 08:27
Robi zapasy na gorsze czasy które nibawem mają nadejść.

alahu1

2023-02-15, 08:53
plkoikijuy napisał/a:

A co tam się stało w tym ugansku i Doniecku ,że taki prorosyjski jesteś?



Babke mu ruscy wyr*chali i za dziadkami tęskni

panar3

2023-02-15, 09:30
He he, jak patrzę na te komentarze o "złych ruskich", pisane przez ukrów i innych wielbicieli jedynej, żydowskiej, narracji o obrazie świata to sobie myślę tak:
pies was j***ł, barany. W dupie byliście a w jeszcze głębszej jesteście a będziecie już niedługo mocno zadziwieni. Już szykują w konsulatach listy na was - ukrów i wywiozą was jak w czasie wojny żydów z całej Europy do Niemiec. Milicja was połapie i Zieleńskiemu dostarczy, he he. Mięska armatniego jemu nużno! Polaczkom, którzy zapomnieli o Wołyniu dadzą info z WKU, że mogą zostać żydożiłnierzykami i pognają w transporterkach z zaspawanymi włazami pod ruskie wyrzutnie walczyć za UPAinkę z ruskimi ogrami bo takie jest przeznaczenie pojebów: selekcja naturalna.
Tyle będzie z waszego pie**olenia bo na przemiał jesteście, wszarze, i tak przeznaczeni.
Sram wam przez przełyk do tych pustych łbów. Powodzenia na froncie, debile. A Halmanowi powtórzę jeszcze raz, bo kiedyś już mu powiedziałem: zacznij samodzielnie myśleć albo skończ wreszcie za pieniądze siać tu antyrosyjską propagandę. Jedno z dwóch, póki jeszcze masz czas bo później zadecydują za ciebie. A, nie jestem ruską onucą tylko Polakiem z dziada pradziada. Moi przodkowie zostaki przez hołotę jewrejską wydymani za udział w Powstaniu Styczniowym i zostali z niczym. Ćwierć rodziny zarąbała ukraińska dzicz na Wołyniu, gnębiono nas za komuny a i tak wiem, że Rosja to nie ZSRR, Rosjanie to nie porewolucyjna żydobolszewia, a tzw. cywilizacja zachodnia to już ściek gówna. Afryka się budzi, Ameryka Pd, Cała Azja się zaraz zjednoczy a wy dalej, tłuki j***ne, ssijcie pałę z wyrazem nieskażenia myślą na tępych mordach.
Moderatorów pozdrawiam, proszę nie usuwać, może coś do niektórych trafi.
:glowawmur:
Tyle w temacie

Maciek2011

2023-02-15, 09:37
up,
nie zesraj się ruska onuco

Brocha

2023-02-15, 11:01
Bardziej cywilizowana niż prawicowe śmieci

russian-roulette

2023-02-15, 11:02
gambit997 napisał/a:

Tym ludzie i większość ssaków różni się od ruskich...



tz czym bo nie bardzo rozumiem twój komentarz? Ruscy nie chowają swoich bliskich czy co?

Kgroszek

2023-02-15, 17:39
Po co to żyje tylko tlen zabiera

d-_-bE.Prigozhin61

2023-02-15, 17:49
lukasqwert napisał/a:

Debile jesteście j***ne xD Pies zawsze zakopuje tak żarcie/ kości/ gówno którym będzie się bawić PÓŹNIEJ. Więc ta suka poczeka na kostki i to wykopie i wpie**oli.



U ciebie w rodzinie tak się robi

dantee

2023-02-15, 18:32
matej47 napisał/a:

Tym to różni się wiele zwierząt od takch jak ty.
Pewnie nawet nic nie wiesz o referendach i o Ugańsku czy Doniecku. Idź się z nazolem za wyrzutnie potrzymać.
A kryptonim "Projekt Wisła" ci coś mówi tłuku?
To dopiero musi boleć.



weź p*zdo zamilcz

alahu1

2023-02-15, 18:56
panar3 napisał/a:

He he, jak patrzę na te komentarze o "złych ruskich", pisane przez ukrów i innych wielbicieli jedynej, żydowskiej, narracji o ....



Ojciec chyba zomowcem był, że tak ci brakuje ruskiego zamordyzmu. Tekst o afryce, azji, ameryce pld też dobry :D państwa komuny i terroru budzą się xD zajebisty przykład miejsc gdzie na codzień prawa człowieka ma się za nic, a ludzi stać na niewiele. k***a, serio masz tak źle w tej Europie/Polsce? Piszesz, że rosja to nie zsrr, ja pie**ole, może i dokładnie nie ale sami powiedzieli, że chcą powrotu do potęgi czyli defacto tego co było przed rozpadem. Tam nadal żyje się dobrze tylko w obwodzie moskiewskim. Z resztą, co ja będę się produkował

TENERE

2023-02-15, 20:45
gambit997 napisał/a:

Tym ludzie i większość ssaków różni się od ruskich...



chyba chodziło ci o ukrów...