18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Styl pijanego mistrza...

Halman • 2024-01-26, 09:26

posiadając takich sołdatów imperium zawsze zwycięży..

Siriuz

2024-01-26, 11:19
Halman napisał/a:

posiadając takich sołdatów imperium zawsze zwycięży..



Martw się raczej co będzie jak wyślą takich prawdziwych soldatów skoro Ukraina z pomocą połowy świata nie radzi sobie z takimi jak ten na filmie.

ps. jak was tak jara ta wojna to jedźcie sobie do tych okopów

Halman

2024-01-26, 11:27
Siriuz napisał/a:

Martw się raczej co będzie jak wyślą takich prawdziwych soldatów skoro Ukraina z pomocą połowy świata nie radzi sobie z takimi jak ten na filmie.
ps. jak was tak jara ta wojna to jedźcie sobie do tych okopów


carska rosja, zwiazek sowiecki, putinowska federacja zawsze miały najlepszą propagandę na świecie

Siriuz

2024-01-26, 11:35
Halman napisał/a:

carska rosja, zwiazek sowiecki, putinowska federacja zawsze miały najlepszą propagandę na świecie



100 lat temu chyba, czasy trochę się zmieniły
Kto teraz cieszy mordę na myśl o wojnie z Rosją?

Halman

2024-01-26, 11:53
Siriuz napisał/a:

100 lat temu chyba, czasy trochę się zmieniły



a co na to twój lekarz psychiatra, rokuje nadzieje?

Siriuz

2024-01-26, 11:59
Halman napisał/a:

a co na to twój lekarz psychiatra, rokuje nadzieje?



Nie prowadzę kliniki, ale jak chcesz za "darmo" to myślę, że bez problemu dostaniesz skierowanie z NFZ

majeńka

2024-01-26, 13:40
Siriuz napisał/a:

Kto teraz cieszy mordę na myśl o wojnie z Rosją?

Twoi zwierzchnicy chociażby. Chociaż w ich przypadku to wojna nie z rosją.

Jest tylko garstka ludzi którzy zyskują na Specjalnej Operacji Wojskowej — ale do wojny doszło nie bez powodu.

I ty do tego rękę przykładasz.

Dawidj93

2024-01-26, 13:59
niech ktos podłozy nak***iam węgorza nanana

Siriuz

2024-01-26, 13:59
majeńka napisał/a:

Twoi zwierzchnicy chociażby. Chociaż w ich przypadku to wojna nie z rosją.
Jest tylko garstka ludzi którzy zyskują na Specjalnej Operacji Wojskowej — ale do wojny doszło nie bez powodu.
I ty do tego rękę przykładasz.



Weź Ty dziewczynko Halmana za rękę i idźcie razem do tego NFZ. Chociaż o ile on to myślę, że jest Polakiem, tak co do Ciebie to mam wątpliwości. W każdym razie nawet jak jesteś Ukrainką i mieszkasz obecnie w Polsce to ci debile i tak was zdiagnozują na mój koszt.
k***a, nawet ciężko zrozumieć co próbowałaś napisać robiąc z logiki gumowe gówno.

Maniecky

2024-01-26, 14:38
Siriuz napisał/a:

Martw się raczej co będzie jak wyślą takich prawdziwych soldatów skoro Ukraina z pomocą połowy świata nie radzi sobie z takimi jak ten na filmie.
ps. jak was tak jara ta wojna to jedźcie sobie do tych okopów



Aha, to Putin zostawil swoich najlepszych soldatow na pozniej....tak jak ty swoje tabsy na zj***nie mozgowe

Siriuz

2024-01-26, 14:51
Maniecky napisał/a:

Aha, to Putin zostawil swoich najlepszych soldatow na pozniej....tak jak ty swoje tabsy na zj***nie mozgowe



Mam z was beke, bo nawet nie rozumiecie dlaczego śmieję się z tego co napisał Halman :) Dobra, to jedźmy z tym absurdem dalej.
Czyli oni wysłali na początku swoich najlepszych soldatów, a teraz wysyłają takich jak na tym filmie. Czyli twierdzicie, że wojna już dobiega końca? Nawiasem mówiąc waszym zdaniem tacy ludzie siedzą za sterami myśliwców czy choćby czołgów? :)

gagatek690

2024-01-26, 16:43
Siriuz napisał/a:

Martw się raczej co będzie jak wyślą takich prawdziwych soldatów skoro Ukraina z pomocą połowy świata nie radzi sobie z takimi jak ten na filmie.
ps. jak was tak jara ta wojna to jedźcie sobie do tych okopów



chce ci si chłopie z tymi debilami kopać? przecież to są kiepy które myślą w kilkuletnim opóźnieniem. Oni jeszcze nie zajarzyli że ich dwa lata temu ze szczepionką w ch*ja zrobili a ty wymagasz żeby racjonalnie ogarnęli SOW???? Oni nadal wierzą w Ducha Kijowa:D ode mnie masz piwko

swoją drogą dziś na wupe podali że wg upadlińskiej bezpieki (ona zawsze mówi prawdę w przeciwieństwie do ruskiej) na upadlinie zgineło 350 tysięcy orków. A wcześniej upadlińcy twierdzili że na jednego zabitego heroja przypada 10 ubitych orków czyli idą dalej upadlińskim tokiem myślenia(???) upadlińców musiało zginąć około 35 tysięcy. Ska więc te łapanki na ulicach?Skąd ten skowyt generałów że potrzebują 500 tyn nowego mięsa armatniego? Padlińcy zaczynali tę wojną z 500-700 tysięczną armią. Gdyby ubyło ich 35 tys to chyba nie mieliby takiej presji na mobilizację? Rozmowa jest z Siriuzem- ćwoki morda w kubeł bo wasze opinia mnie gówno interesuje.

Siriuz

2024-01-26, 17:19
gagatek690 napisał/a:

chce ci si chłopie z tymi debilami kopać? przecież to są kiepy które myślą w kilkuletnim opóźnieniem. Oni jeszcze nie zajarzyli że ich dwa lata temu ze szczepionką w ch*ja zrobili a ty wymagasz żeby racjonalnie ogarnęli SOW???? Oni nadal wierzą w Ducha Kijowa:D ode mnie masz piwko
swoją drogą dziś na wupe podali że wg upadlińskiej bezpieki (ona zawsze mówi prawdę w przeciwieństwie do ruskiej) na upadlinie zgineło 350 tysięcy orków. A wcześniej upadlińcy twierdzili że na jednego zabitego heroja przypada 10 ubitych orków czyli idą dalej upadlińskim tokiem myślenia(???) upadlińców musiało zginąć około 35 tysięcy. Ska więc te łapanki na ulicach?Skąd ten skowyt generałów że potrzebują 500 tyn nowego mięsa armatniego? Padlińcy zaczynali tę wojną z 500-700 tysięczną armią. Gdyby ubyło ich 35 tys to chyba nie mieliby takiej presji na mobilizację? Rozmowa jest z Siriuzem- ćwoki morda w kubeł bo wasze opinia mnie gówno interesuje.



Ponoć w Rosji mieli wywalone na tę całą pandemie. Ludzie opowiadali, że w Moskwie wysiadało sie z samolotu i maseczki od razu do kosza. Rosja chyba nie chciała się w ten cyrk bawić i może dlatego teraz mają te sankcyjne gówno na głowie. Wystarczy, że jeden kraj się nie podporządkuje w takich akcjach i od razu wychodzi na jaw ich fasadowość.

Mimo to ja dalej nie wykluczam, że Ruscy w tym cyrku uczestniczą, tak jak Chińczycy... we wszystkich mediach leją się strumienie kłamstw i za ch*ja nie wiem komu wierzyć. Nie mniej potrafię jeszcze dostrzec niekonsekwencje, brak sensu i logiki w przekazie, i ten problem dotyczy głównie mediów zachodnich. Tutaj Putin miał 100% racji, że zachód to imperium kłamstw. Tak więc, o ile w przypadku takiej Rosji czy Chin to nie wiem jak ich ocenić, tak co do tego, że ta "koalicja zachodu" to jeden wielki stek bzdur podtrzymywany na kolosalnych kłamstwach i manipulacji - to nie mam wątpliwości. I ch*j jakie im intencje przyświecają. W ten sposób nie da się zbudować nic wartościowego. Najgorzej tylko, że zwyczajni ludzie zawsze dostają po dupach. W mediach już czytam, że Norwegia szykuje się do wojny z Rosją. Zaraz wszędzie będą dudnić, że nie ma wyjścia, że Rosja nas wszystkich napadnie i musimy wykorzystać jej słabość... i będą k***a programować ludzi, żeby z bananem na gębie poszli w kamasze. j***ne bydlaki polityniaki.