18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Styl pijanego mistrza...

Halman • 2024-01-26, 09:26

posiadając takich sołdatów imperium zawsze zwycięży..

lukas_21221

2024-01-26, 17:43
Przynajmniej gliniarze wyluzowani. Nie jak w polin tylko k***y patrza zeby plan wyrobić. Pfu

mazga50

2024-01-26, 17:55
Halman napisał/a:

posiadając takich sołdatów imperium zawsze zwycięży.



Nogi ma zdrowe. Na samobieżne mięso armatnie vel parawan od kul się nada.

darek1234

2024-01-27, 16:42
Siriuz napisał/a:

Ponoć w Rosji mieli wywalone na tę całą pandemie. Ludzie opowiadali, że w Moskwie wysiadało sie z samolotu i maseczki od razu do kosza. Rosja chyba nie chciała się w ten cyrk bawić i może dlatego teraz mają te sankcyjne gówno na głowie. Wystarczy, że jeden kraj się nie podporządkuje w takich akcjach i od razu wychodzi na jaw ich fasadowość.
Mimo to ja dalej nie wykluczam, że Ruscy w tym cyrku uczestniczą, tak jak Chińczycy... we wszystkich mediach leją się strumienie kłamstw i za ch*ja nie wiem komu wierzyć. Nie mniej potrafię jeszcze dostrzec niekonsekwencje, brak sensu i logiki w przekazie, i ten problem dotyczy głównie mediów zachodnich. Tutaj Putin miał 100% racji, że zachód to imperium kłamstw. Tak więc, o ile w przypadku takiej Rosji czy Chin to nie wiem jak ich ocenić, tak co do tego, że ta "koalicja zachodu" to jeden wielki stek bzdur podtrzymywany na kolosalnych kłamstwach i manipulacji - to nie mam wątpliwości. I ch*j jakie im intencje przyświecają. W ten sposób nie da się zbudować nic wartościowego. Najgorzej tylko, że zwyczajni ludzie zawsze dostają po dupach. W mediach już czytam, że Norwegia szykuje się do wojny z Rosją. Zaraz wszędzie będą dudnić, że nie ma wyjścia, że Rosja nas wszystkich napadnie i musimy wykorzystać jej słabość... i będą k***a programować ludzi, żeby z bananem na gębie poszli w kamasze. j***ne bydlaki polityniaki.



Co ty ćpiesz?

spike1987

2024-01-29, 20:05
Przecież on tasował talię kart

Kooondor2000

2024-01-29, 21:03
ruSSki sołdat pijany i bezmózg, zgadza się wszystko

Siriuz napisał/a:

Mam z was beke, bo nawet nie rozumiecie dlaczego śmieję się z tego co napisał Halman Dobra, to jedźmy z tym absurdem dalej.
Czyli oni wysłali na początku swoich najlepszych soldatów, a teraz wysyłają takich jak na tym filmie. Czyli twierdzicie, że wojna już dobiega końca? Nawiasem mówiąc waszym zdaniem tacy ludzie siedzą za sterami myśliwców czy choćby czołgów?



patrząc na to, że ta ich 3 dniowa operacja podbijania Ukrainy trwa już 2 lata to widać, ze tam same takie głąby i bardzo dobrze :)