18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stwory małe i duże

T3RMINATOR • 2023-04-03, 19:15
Bramy piekieł się otwarły. :idzwch*j:


ad3k77

2023-04-03, 19:17
Stop aborcji! Chcemy tego k***a więcej!!! :)

ruchamdziwki

2023-04-03, 19:22
ad3k77 napisał/a:

Stop aborcji! Chcemy tego k***a więcej!!!



ciebie za pie**olenie takich głupot powinni abortowac, ofiary poparzeń albo choroby nowotworowe w większości na tych filmikach

ad3k77

2023-04-03, 19:23
r*chamdz**ki napisał/a:

ciebie za pie**olenie takich głupot powinni abortowac, ofiary poparzeń albo choroby nowotworowe w większości na tych filmikach



Tak, szczególnie te niemowlaki. ch*j ci w dupę.

Halrnan

2023-04-03, 19:40
ad3k77 napisał/a:

Stop aborcji! Chcemy tego k***a więcej!!!



poczytałeś gazete wyborczą, pooglądałeś tvn i przyszedłeś zabłysnąć swoim obyciem światopoglądowym. wszystkich rozbawiłeś swoim ciekawym komentarzem. możesz wypie*dalać

ad3k77

2023-04-03, 19:53
Halrnan napisał/a:

poczytałeś gazete wyborczą, pooglądałeś tvn i przyszedłeś zabłysnąć swoim obyciem światopoglądowym. wszystkich rozbawiłeś swoim ciekawym komentarzem. możesz wypie*dalać



Nie będziesz mi mówić co mam robić Halman, to, że masz staż na tym ch*jowym portalu nie czyni cię wyrocznią. Weź sp***alaj i sam się wyskrobaj. Cały świat na tym zyska już na pewno ten portal. Ponownie - ch*j ci w dupę. cwe*u. Do twojej wiadomości, nie czytam wyborczej ani nie oglądam TV. Ale jak widać ty lubisz być na bieżąco. Szkoda, że ciebie nie wyskrobali bo muszę swoją pracą utrzymywać takiego jełopa. pie**ol się.

marcino_zly

2023-04-03, 20:03
ad3k77 napisał/a:

Stop aborcji! Chcemy tego k***a więcej!!!



Wyślij swoje zdjęcia.
Brak ci wsparcia, co?
A mogli temu zapobiec ...

Lepiej zapobiegać niż leczyć :]

ad3k77

2023-04-03, 20:07
marcino_zly napisał/a:

Wyślij swoje zdjęcia.
Brak ci wsparcia, co?
A mogli temu zapobiec ...
Lepiej zapobiegać niż leczyć :]



Ty normalny jesteś? Zdjęć nie wysyłam ;) ale za to mogę się spotkać, nie ma problemu, Jesteś na to gotowy?

Virs

2023-04-03, 20:09
ad3k77 napisał/a:

Nie będziesz mi mówić co mam robić Halman, to, że masz staż na tym ch*jowym portalu nie czyni cię wyrocznią. Weź sp***alaj i sam się wyskrobaj. Cały świat na tym zyska już na pewno ten portal. Ponownie - ch*j ci w dupę. cwe*u. Do twojej wiadomości, nie czytam wyborczej ani nie oglądam TV. Ale jak widać ty lubisz być na bieżąco. Szkoda, że ciebie nie wyskrobali bo muszę swoją pracą utrzymywać takiego jełopa. pie**ol się.



Przecież to Ty udowodniłeś jakim jesteś kretynem że nie umiesz odróżnić chorób nabytych w trakcie życia a prenetalnych. Coś mi się wydaję patrząc po Twojej inteligencji że raczej nikogo nie utrzymujesz bo robisz za najniższą.

Heliar

2023-04-03, 20:32
Ciekawe ile by organizm Polaka wytrzymał w chińskiej atmosferze, po jakim czasie zaczął by się roztapiać jak mutanty na filmie. :-/
Znowuż ciekawe ile z tego syfu trafi w chińskich produktach do Polski.

ad3k77

2023-04-03, 20:34
silwerbalk napisał/a:

Welcome to rapture



Przykro mi, że w obu Twoich stwierdzeniach się pomyliłeś. Mam pełnoletniego syna +2 i nigdy nie robiłem za najniższą a już na pewno nie dzisiaj.. Mogę się mylić w niektórych stwierdzeniach, dobra. Ale nie nazywaj mnie kretynem, ok? Potrafię się przyznać do błędu.

opółnocyuciebie

2023-04-03, 22:02
Jak mają c**y gdzie trzeba, to mogą ustawić się w kolejce...

ibrahim

2023-04-03, 22:06
Tak to jest jak się r*chasz po narkotykach.