18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stwory małe i duże

T3RMINATOR • 2023-04-03, 19:15
Bramy piekieł się otwarły. :idzwch*j:


dantee

2023-04-03, 22:42
ad3k77 napisał/a:

Nie będziesz mi mówić co mam robić Halman, to, że masz staż na tym ch*jowym portalu nie czyni cię wyrocznią. Weź sp***alaj i sam się wyskrobaj. Cały świat na tym zyska już na pewno ten portal. Ponownie - ch*j ci w dupę. cwe*u. Do twojej wiadomości, nie czytam wyborczej ani nie oglądam TV. Ale jak widać ty lubisz być na bieżąco. Szkoda, że ciebie nie wyskrobali bo muszę swoją pracą utrzymywać takiego jełopa. pie**ol się.



to wypie**alaj, nikt cię tu nie chce.
P.S. napisałem "cię" małą literą bo nie mam szmato do ciebie żadnego szacunku. Teraz możesz wypie**alać

Sadisticzny

2023-04-03, 22:59
ad3k77 napisał/a:

Ty normalny jesteś? Zdjęć nie wysyłam ale za to mogę się spotkać, nie ma problemu, Jesteś na to gotowy?



A co ty, grozisz mu?XDD

Fl...........na

2023-04-03, 23:24
Ścieżka dźwiękowa 11/10

silwerbalk

2023-04-04, 01:26
ad3k77 napisał/a:

Przykro mi, że w obu Twoich stwierdzeniach się pomyliłeś. Mam pełnoletniego syna +2 i nigdy nie robiłem za najniższą a już na pewno nie dzisiaj.. Mogę się mylić w niektórych stwierdzeniach, dobra. Ale nie nazywaj mnie kretynem, ok? Potrafię się przyznać do błędu.



Ale o ch*j ci chodzi bo nie czaje .... Chyba że nie znasz BioShocka to tam też walczysz z takimi no "oryginalnymi" ludźmi. Bez urazy bo to nie ich wina że są tacy

kulawiec

2023-04-04, 07:43
ad3k77 napisał/a:

Zdjęć nie wysyłam ale za to mogę się spotkać,



Tak cię już dupa swędzi, że do randkowania ci się spieszy?

htp

2023-04-04, 10:41
ad3k77 napisał/a:

Nie będziesz mi mówić co mam robić Halman, to, że masz staż na tym ch*jowym portalu nie czyni cię wyrocznią. Weź sp***alaj i sam się wyskrobaj. Cały świat na tym zyska już na pewno ten portal. Ponownie - ch*j ci w dupę. cwe*u. Do twojej wiadomości, nie czytam wyborczej ani nie oglądam TV. Ale jak widać ty lubisz być na bieżąco. Szkoda, że ciebie nie wyskrobali bo muszę swoją pracą utrzymywać takiego jełopa. pie**ol się.



To nie Halman tylko Halrnam. Sugeruję CTRL +

Wiewór

2023-04-04, 11:14
pie**oleeee. Pierwszy raz w historii sadola nie dałem rady obejrzeć do konca. Prawie się zerzygalem.

Gratuluje. :-D

Policeman

2023-04-04, 14:01
O jaka gównoburza się zrobiła, jak zawsze temat aborcji rozgrzewa kretynów.
Dla mnie ważniejszym egzystencjonalnie tematem jest eutanazja. Jestem zbyt przyzwyczajony do swojego standardu życia [jak mnie czasem zabolą plecy to pytam Boga czemu mnie tak kara] i gdybym nagle miał "nabyć" jedną z ich przypadłości to bym sobie strzelił w łeb, spojrzałbym w lustu i "aha, tak będzie wyglądać moje życie, wszystko jasne, nara". Podziwiam determinację życia tych ludzi, w porównaniu z nimi jestem p*zdą.

ussesus

2023-04-04, 16:38
Co ma do tego aborcja?
Przecież te przypadki to głównie z krajów 3 świata jak Chiny gdzie aborcja jest legalna.

marcino_zly

2023-04-04, 18:06
ad3k77 napisał/a:

Ty normalny jesteś? Zdjęć nie wysyłam ale za to mogę się spotkać, nie ma problemu, Jesteś na to gotowy?



Jestem.
Daj namiary.
Frajerze.

ibrahim

2023-04-04, 19:57
Żadna nowość. Jak stary świnię wyr*chał , to musiało się coś takiego wylęgnąć.

PutinToSmiec

2023-04-04, 21:27
JuŻ niedlugo tak bedzie wyglądał co drugi Polak jak Konfa dojdzie do władzy xD

FasMode

2023-04-04, 21:46
Fajnie wyglądają te zombiaki do nadchodzącego Dead Island

bakata88

2023-04-04, 21:58
Ło nie, ło k***a

xalk

2023-04-05, 01:43
r*chamdz**ki napisał/a:

ciebie za pie**olenie takich głupot powinni abortowac, ofiary poparzeń albo choroby nowotworowe w większości na tych filmikach



szczegolnie te dzieciaki w 0:29 i 1:01