18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stulejarz robi zdjęcia roznegliżowanej lasce :)

CoJaTamKurwaWiem • 2018-04-08, 05:05
Przyznać się :mrgreen: Która stuleja została złapana? :mrgreen:


Halman

2018-04-08, 05:55
w dobie wszech dostępnego internetu kiedy w czasie krótszym niż 0,5 sekundy możesz zobaczyć zdjęcie c**y w pełnej krasie w 32 megapikselach ktoś z tajniaka robi zdjęcia lasce w komplecie do opalania?
to chyba tylko paparazzi...

~Velture

2018-04-08, 07:18
@up
To to jeszcze ch*j ale pomyśl o tych pojebach co publicznie pod spódnicą robią babom zdjęcia gdzie prawie nic nie widać i walą do tego konia. To dopiero popie**olone.

jbone

2018-04-08, 07:37
@up to się nazywa fetysz.

Jorgen88

2018-04-08, 08:31
Velture napisał/a:

@up
To to jeszcze ch*j ale pomyśl o tych pojebach co publicznie pod spódnicą robią babom zdjęcia gdzie prawie nic nie widać i walą do tego konia. To dopiero popie**olone.


"kto pierdzi ten śmierdzi". mamy cie zboku :D

edek.bajzel

2018-04-08, 08:39
mnie bardziej wk***iają takie lalunie, leży taka leniwa, pusta blondyna i smaży cipe,
a kamerzysta z fotografem jak im się takie zdziry podobają, powinni się wymienić materiałem video i foto, zamiast się ganiać po krzakach

banerr

2018-04-08, 09:22
Fejk jak ch*j. Zahaczył o krzaki i się wypie**olił. Twarzy stulejarza też nie widać.

~Velture

2018-04-08, 09:23
edek.bajzel napisał/a:

mnie bardziej wk***iają takie lalunie, leży taka leniwa, pusta blondyna i smaży cipe,
a kamerzysta z fotografem jak im się takie zdziry podobają, powinni się wymienić materiałem video i foto, zamiast się ganiać po krzakach


Niesamowite jak potrafisz poznać charakter i osobowość kobiety tylko po tym, że się opala we własnym domu.

edek.bajzel

2018-04-08, 10:21
Velture
wszystkie kobiety które znam, chodzące notorycznie do solarium lub godzinami opalające się leżąc leniwie plackiem, to zwykłe karyny,
po prostu uważam że są próżne / pomijam niszczenie skóry i choroby/ a już opalająca się nago, nie chce mi się komentować nawet

zwierzak30

2018-04-08, 11:17
Up@edek.bajzel
To na ch*j się z pustakami zadajesz??
pie**olisz jak jakaś j***na ciota. Bo nawet nie jak zwykły pedał.

Kliknij odnośnik zobaczysz co masz między uszami.

Maja83

2018-04-08, 11:47
Pięknie pokazane jak wygląda (grube, obłe ścierwo) i jak żałosny na codzień (zabił się o źdzbło trawy) jest typowy podglądacz onanista.

koxu42

2018-04-08, 12:07
fejk,nikt w ten sposób nie wywróciłby się o krzaki.

Nihilli

2018-04-08, 12:18
Velture, jesteś żałosny.

Po pierwsze - laska nie jest nago.
Po drugie - co cię boli, że ktoś "leży leniwie plackiem"? Miliony ludzi wracają do domów i w wolnym czasie robią to samo na kanapach. A tu jest to problem, bo zamiast leżeć przed tv, dziewczyna ma ochotę się zwyczajnie poopie**alać w cieple na świeżym powietrzu?
Po trzecie - leży nad basenem, mogła pływać, mogła ćwiczyć, mogła robić milion rzeczy, po których każdy normalny człowiek chce odpocząć, ale dla takich ograniczonych umysłowo Januszy jest tylko "blondynka" "leniwa" i "nago". Ciekawe wydajesz osądy na pierwszy rzut oka, biorąc pod uwagę fakt, że nawet nie wiesz na co patrzysz.
Po czwarte - pomijając idiotyczne generalizowanie - jeśli opalanie się i zwykły relaks nad wodą w upalny dzień jest dla ciebie oznaką próżności, to jest to zwyczajnie smutne. Lato idzie, przejedź się nad morze czy nad jezioro, poleż plackiem, może mózg ci się nagrzeje i zacznie lepiej funkcjonować.

Mam nadzieję, że jesteś trollem. Bo aż tracę wiarę w facetów czytając wypowiedzi co niektórych. Naprawdę, aż przykro się robi, że coraz częściej trafia się tutaj na takie ameby, które potrafią tylko rzucać swoimi żałosnymi seksistowskimi tekstami myśląc, że dzięki temu są bardziej męscy.

Halman

2018-04-08, 12:24
Nihilli napisał/a:

Velture, jesteś żałosny.


dziękujemy za pierwszy post, oczekujemy więcej a w szczególności cycków.