18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stulejarz robi zdjęcia roznegliżowanej lasce :)

CoJaTamKurwaWiem • 2018-04-08, 05:05
Przyznać się :mrgreen: Która stuleja została złapana? :mrgreen:


zwierzak30

2018-04-08, 12:45
Nihilli napisał/a:

Velture, jesteś żałosny.

Po pierwsze - laska nie jest nago.
Po drugie - co cię boli, że ktoś "leży leniwie plackiem"? Miliony ludzi wracają do domów i w wolnym czasie robią to samo na kanapach. A tu jest to problem, bo zamiast leżeć przed tv, dziewczyna ma ochotę się zwyczajnie poopie**alać w cieple na świeżym powietrzu?
Po trzecie - leży nad basenem, mogła pływać, mogła ćwiczyć, mogła robić milion rzeczy, po których każdy normalny człowiek chce odpocząć, ale dla takich ograniczonych umysłowo Januszy jest tylko "blondynka" "leniwa" i "nago". Ciekawe wydajesz osądy na pierwszy rzut oka, biorąc pod uwagę fakt, że nawet nie wiesz na co patrzysz.
Po czwarte - pomijając idiotyczne generalizowanie - jeśli opalanie się i zwykły relaks nad wodą w upalny dzień jest dla ciebie oznaką próżności, to jest to zwyczajnie smutne. Lato idzie, przejedź się nad morze czy nad jezioro, poleż plackiem, może mózg ci się nagrzeje i zacznie lepiej funkcjonować.

Mam nadzieję, że jesteś trollem. Bo aż tracę wiarę w facetów czytając wypowiedzi co niektórych. Naprawdę, aż przykro się robi, że coraz częściej trafia się tutaj na takie ameby, które potrafią tylko rzucać swoimi żałosnymi seksistowskimi tekstami myśląc, że dzięki temu są bardziej męscy.



Tyś się chyba nie do tego co trzeba przyj***łeś.
Nie to żebym kogoś bronił,ale nie rozumiem zarzutów.

SzczeryDoBolu

2018-04-08, 13:05
zwierzak30 napisał/a:



Tyś się chyba nie do tego co trzeba przyj***łeś.
Nie to żebym kogoś bronił,ale nie rozumiem zarzutów.
Obrazek



Nie zmienia to faktu, że Velture to życiowy zjeb ;)

edek.bajzel

2018-04-08, 13:54
Nihilli
dobre , nie ma jak gówniaki, broniące opalającej się ameby, nie posrajcie się tylko,
poza tym nad-interpretujesz moje słowa, bo ja nie mam NIC do wakacji, odpoczynku, wody, pływania
ja piszę o pustej dziuni wgapionej w telefon/ psychiczne uzależnienie bab /ale jak dorośniecie, albo co gorsze takie znajdziecie może zrozumiecie

tak, po sposobie odpoczynku, lub kolorze włosów, coś już o człowieku również można powiedzieć

Argeusz

2018-04-08, 14:11
@SzczeryDoBolu no i teraz veltur pójdzie do swego pana z płaczem, że ktoś go obraził. Na twoim miejscu już nigdy bym na internet nie wszedł.

Nihilli

2018-04-08, 16:25
Velture, proszę wybaczyć, zszargałam nie te imię, co trzeba :D

Edek, żaden już ze mnie gówniak zaręczam. Nikogo też nie bronię, bo panny z nagrania nie znam. Stwierdzam tylko, że swoje osądy opierasz na idiotycznych seksistowskich, nic nie wartych założeniach. Może to tobie już trochę za dużo lat stuknęło i zdziczałeś na starość z frustracji.

Właściwie to aż nie chce mi się wykładać ci kolejnych punktów w twoim bzdurnym rozumowaniu, bo ludzie tak ograniczeni w swoim myśleniu, gdy dodatkowo maja już trochę lat, nie są tak czy inaczej już w stanie pojąć pewnych rzeczy. Współczuję. Są lepsze powody do wk***iania się od tego co jaka panna robi w swoim wolnym czasie.

edek.bajzel

2018-04-08, 17:15
[quote="Nihilli"]Velture, proszę wybaczyć, zszargałam nie te imię, co trzeba :D

Edek, żaden już ze mnie gówniak zaręczam.

a ja ci zaręczam, że nieważne ile masz lat, bo rzadko kto tu podaje prawdziwy wiek, ale piszesz jakbyś nie miał nigdy dziewczyny , a na pewno żony,, jednak
o gustach się nie dyskutuje, więc szkoda strzępić..........

przemas1234

2018-04-08, 17:20
zdjęcie jebnął twój stary w przerwie kiedy j***ł cie od tylca

Nihilli

2018-04-08, 18:43
Edek, sam z siebie po raz kolejny robisz idiotę i udowadniasz, że przetwarzanie prostych informacji przerasta twoje możliwości.
Nie będę wdawać się z tobą w dalsze dyskusje. Niektórzy niestety z wiekiem nie mądrzeją, a jedynie utwierdzają się w swoich archaicznych i zgorzkniałych przekonaniach.
Dziewczyny nie miałam, żony też nie. Ale gdybym miała mieć za męża takiego zgreda jak ty, to bez wahania zdecydowałabym się jednak na żonę.
Współczuję, bo albo to ty nigdy kobiety nie miałeś, albo miałeś kompletną desperatkę lub taką, która reprezentowała podobny do twojego poziom intelektualny. Nic więc dziwnego, że masz takie a nie inne wzorce. Patola patoli się trzyma.
Ja na tym kończę.
Powodzenia w pałowaniu się do własnego wydumanego ego, bo tylko to ci chyba zostało. Nie zakrztuś się własnym jadem.

kaelem

2018-04-08, 19:56
Ściema w ch*j. Koleś jebnął w kilka liści, jak w przęsło mostu.

edek.bajzel

2018-04-08, 21:50
Nihilli
kurna z kobietą pisałem, sorry, nie zauważyłem, a
powinienem był się domyślić po tym ogólnikowym, nie podpartym przykładami, słowotoku i wyzywaniu od różnych
fakt, głupi jestem,
niemniej kobiety dość dobrze znam i ze wsi i miasta, głupie, inteligentne i takie co udają inteligentne,
są proste
choć kobietom się wydaje, że to tylko faceci tacy są,

a tobie pewnie podpadłem, bo pasujesz do mojego schematu
niemniej pozdrawiam

Apox

2018-04-08, 22:15
@edek.bajzel
k***a aż się zalogowałem aby ci powiedzieć że, albo udajesz zjeba i liczysz na ból dupy innych, albo jesteś tak głupi że nie widzisz że to ty zacząłeś z ogólnikami na temat kobiet.
Prosze stulejo oto cytat z tego co napisałeś:
Cytat:

wszystkie kobiety które znam, chodzące notorycznie do solarium lub godzinami opalające się leżąc leniwie plackiem, to zwykłe karyny,



To że obracasz się wśród karyn którym wiatr wieje między uszami to nie znaczy że laska na filmie jest również pusta bo się opala.
Laska korzysta z tego że ma ładną pogodę i chwile wolnego czasu aby się poopalać, a to że ma telefon w łapie znaczy tylko tyle że ma telefon w ręce, może na tym telefonie robić wiele rzeczy. My nie wiemy co ona robi. Może pisze na facebooku, albo czyta książkę, albo ogląda poradnik jak lepiej opie**alać gałę aby jej facet był wieczorem zadowolony.

edek.bajzel

2018-04-08, 23:08
Apox
obrońca pustych lal się znalazł,
k***a, ja nie pie**ole,
facet, takie laski to się dyma ale na żonę się nie nadają, wież mi, aaaaaa h*j z tematem bo znów jakaś niedorozwinięta p*zdusia stanie w obronie Barbie, a mi się już nie chce pod tym tematem pisać

tokwone

2018-04-08, 23:12
W roku 1987 jak byłem dzieciakiem to było na topie!

~Velture

2018-04-09, 16:25
Czyli w końcu jestem zjebem czy nie bo się pogubiłem już w tym wszystkim :wtf:

edek.bajzel

2018-04-10, 19:09
Velture
ty nie, wychodzi że ja