18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stuhr pozdrawia TVP

nowynick • 2020-02-17, 10:42
gestem posłanki Lichockiej



Takafura

2020-02-17, 10:47
I to będzie temat przewodni przez następne 90 dni. Oczywiście wybory wygra ten co słodko się uśmiecha i wszystkim przyjaźnie macha łapką :)

Ps. Są już memy, wlepki, bilbordy z Lichocką....

Szangti

2020-02-17, 10:56
Nie gra już w filmach to trzeba się inaczej wypromować? Ojciec nie pomaga, komunizm nie pomaga. Nie pochwalam lichockiej ale że on który ma reprezentować "kulture" zachowuje się jak pisior świadczy o braku kultury...

Wiewór

2020-02-17, 10:56
Bardzo się cieszę z tego co się odj***ło w sejmie i z gestu lichockiej.
Znaczna część pisowców otworzyła oczy i zrozumiała czym jest PiS.
Mieli do wyboru dać 2 mld na ratowanie chorych ludzi. Wybrali dać na reżymowe gadzinówki, żeby sączyły jad i pomogły zostać u władzy.
Ja na ich miejscu dał bym na chorych i w gadzinówkach głosił wielki sukces "myśmy dali winyj niż peło kture wam tylko zabierało. Bo my dobry bwana". Wybrali źle i teraz przez najbliższy miesiąc każdy będzie oglądał wszędzie lichocką drapiącą się po oczku.
Jednym głosowaniem Duda stracił setki tysięcy głosów :mrgreen:

edmund

2020-02-17, 10:57
w dupie miał tego palca że mu tak go usztywniło

wilkoala

2020-02-17, 11:08
Wiewór napisał/a:

Bardzo się cieszę z tego co się odj***ło w sejmie i z gestu lichockiej.
Znaczna część pisowców otworzyła oczy i zrozumiała czym jest PiS.
Mieli do wyboru dać 2 mld na ratowanie chorych ludzi. Wybrali dać na reżymowe gadzinówki, żeby sączyły jad i pomogły zostać u władzy.
Ja na ich miejscu dał bym na chorych i w gadzinówkach głosił wielki sukces "myśmy dali winyj niż peło kture wam tylko zabierało. Bo my dobry bwana". Wybrali źle i teraz przez najbliższy miesiąc każdy będzie oglądał wszędzie lichocką drapiącą się po oczku.
Jednym głosowaniem Duda stracił setki tysięcy głosów



Nie bądź naiwny, z ciekawości sprawdziłem wiadomości TVP na ich stronie.
Mówią tylko o zwiększeniu budżetu na zdrowie i onkologie, bez kontekstu, bez porównania i ani słowa o Lichockiej, choć przyznam się że nie obejrzałem całych wiadomości bo się bałem że dostane raka mózgu.

Takafura

2020-02-17, 11:14
Wiewór napisał/a:


Mieli do wyboru dać 2 mld na ratowanie chorych ludzi(...)


Najbardziej oburzona jest Sawicka.

~Velture

2020-02-17, 11:14
wilkoala napisał/a:

Nie bądź naiwny, z ciekawości sprawdziłem wiadomości TVP na ich stronie.
Mówią tylko o zwiększeniu budżetu na zdrowie i onkologie, bez kontekstu, bez porównania i ani słowa o Lichockiej, choć przyznam się że nie obejrzałem całych wiadomości bo się bałem że dostane raka mózgu.



Za to ja się o tej całej lichockiej dowiedziałem z tvp info. Napie**alali tam o niej i j***li ją równo. Aż byłem w szoku, że tvp tak jedzie po niej.

MenSa

2020-02-17, 11:18
~Velturek napisał/a:

Za to ja się o tej całej lichockiej dowiedziałem z tvp info. Napie**alali tam o niej i j***li ją równo. Aż byłem w szoku, że tvp tak jedzie po niej.

I tu się z lisem zgadzam. A ten cały Stuhr niech wypie**ala z Polski. Złamałas jeden.



nowynick

2020-02-17, 11:20
~Velturek napisał/a:

Za to ja się o tej całej lichockiej dowiedziałem z tvp info. Napie**alali tam o niej i j***li ją równo. Aż byłem w szoku, że tvp tak jedzie po niej.



bo się odciąć chcą od niej, lud oburzony, a wybory zbliżają się coraz bardziej, wyleci z PiS przed końcem lutego. Kaczyński coś tam obieca i ludzie zapomną...

phrontch

2020-02-17, 11:20
Stuhr, wielki artysta :roll:

tarcer123

2020-02-17, 11:27
Jak dla mnie to nedzna.podr9bka Stonogi.

saves

2020-02-17, 11:28
Bardzo go lubię jako aktora, ale wk***ia mnie jego publiczne demonstrowanie, którą opcję polityczną popiera.

poligon6

2020-02-17, 11:46
Co ten niemiecki wyp***ek robi w Polsce?

Ładnie go przycisneło ze musi sie lansować na jakiejśc PiSdzie. W sumie dziwie sie że tym dz**kom powszechnie znanym artystamie tak smierdza obecne pieniądze, dz**ka nie powinna grymasic.