18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stuhr pozdrawia TVP

nowynick • 2020-02-17, 10:42
gestem posłanki Lichockiej



skywalker75

2020-02-17, 15:30

Przy czym w tym roku przekracza już 5%

Olsen312

2020-02-17, 15:37
dwakilo napisał/a:

Jak widać w komentarzach Naród jest głupi i nadal będzie głosował na PiS. Tu już nic nie pomoże.



Ty jesteś mądry i inteligentny.. Otwórz oczy i spójrz co PiS robi dla Polski a co Ruda partia zrobiła...

wilkoala

2020-02-17, 15:58
Olsen312 napisał/a:

Teraz słucham co partia RUDYCH zrobiła dla Polski?



Cóż powiem ci czego partia RUDYCH nie zrobiła, z mojej perspektywy.
Nie rozpie**alała mikro i małej przedsiębiorczości, nie wprowadziła tylu bzdurnych przepisów prawa gospodarczego, odwrotnego VATu (złodziejstwo) i poronionych indywidualnych kont, przykłady można mnożyć.
Nawet lewica która jest z założenia socjalistyczna ma o wiele lepszy program gospodarczy.
A co do nakładów na służbę zdrowia to fakt bo one rosną co roku i fakt co roku są rekordowo wysokie, ponieważ rośnie PKB i ponieważ uwaga wzrosła składka zdrowotna.
Nie mniej nakłady są i tak o wiele za niskie, ze względu na coraz bardziej schorowane i starzejące się społeczeństwo, rosnącą inflacje, podwyżkę płac itp...
Przy ustalaniu budżetu dla służby zdrowia, należałoby się zastanowić czy może nie jest ona ciut ważniejsza finansowania propagandy w TVP.

skandal

2020-02-17, 15:59
Olsen312 napisał/a:

Ty jesteś mądry i inteligentny.. Otwórz oczy i spójrz co PiS robi dla Polski a co Ruda partia zrobiła...



Co PiS robi dla Polski ? Nie rozśmieszaj mnie nawet. Widziałeś inflację ? Zobaczysz co będzie za rok, dwa. Z 500+ zrobi się 500%.

Co chwile czytam o tym rzekomym komunizmie który cały czas był, jakieś chore porównania TVN do prl.

Może lepiej opowiedzcie coś o Kaczyńskim ?
Jakim cudem w zrujnowanej Warszawie dostali willę ? W momencie gdzie ludzie przymusowo mieszkali po kilka rodzin z braku lokali ?
Oczywiście komuniści przypadkiem wybrali bliźniaków do filmu ? Pewnie przesłuchanie robili haha

Jacy uczciwi i dobrzy byli komuniści dla żołnierza z AK czyli ojca bliźniaków Rajmunda Kaczyński. W takim razie te wszystkie historie w których AK owcy byli skazywani na śmierć lub więzienie muszą być wierutnym kłamstwem.

Ciągle czytam o tym jak to Michniki ma przeprosić za brata, więc dlaczego nie karzecie przepraszać Kaczyńskiemu za swojego wuja ?

Przeraża mnie hipokryzja wyznawców pisu, o wymyślonym dziadku z wermachtu słyszałem naprawdę bardzo długo a na powyższe pytania nie ma odpowiedzi.


te...........di

2020-02-17, 16:23
Szangti napisał/a:

Nie gra już w filmach to trzeba się inaczej wypromować? Ojciec nie pomaga, komunizm nie pomaga. Nie pochwalam lichockiej ale że on który ma reprezentować "kulture" zachowuje się jak pisior świadczy o braku kultury...



Nawet zone mu ktos wyr*chal, totalna p*zda

:mrgreen:

Olsen312

2020-02-17, 16:42
wilkoala napisał/a:

Cóż powiem ci czego partia RUDYCH nie zrobiła, z mojej perspektywy.
Nie rozpie**alała mikro i małej przedsiębiorczości, nie wprowadziła tylu bzdurnych przepisów prawa gospodarczego, odwrotnego VATu (złodziejstwo) i poronionych indywidualnych kont, przykłady można mnożyć.
Nawet lewica która jest z założenia socjalistyczna ma o wiele lepszy program gospodarczy.
A co do nakładów na służbę zdrowia to fakt bo one rosną co roku i fakt co roku są rekordowo wysokie, ponieważ rośnie PKB i ponieważ uwaga wzrosła składka zdrowotna.
Nie mniej nakłady są i tak o wiele za niskie, ze względu na coraz bardziej schorowane i starzejące się społeczeństwo, rosnącą inflacje, podwyżkę płac itp...
Przy ustalaniu budżetu dla służby zdrowia, należałoby się zastanowić czy może nie jest ona ciut ważniejsza finansowania propagandy w TVP.



Wszysto fajnie tylko nie odpowiedziałeś na moje pytanie

skandal napisał/a:

Co PiS robi dla Polski ? Nie rozśmieszaj mnie nawet. Widziałeś inflację ? Zobaczysz co będzie za rok, dwa. Z 500+ zrobi się 500%.
Co chwile czytam o tym rzekomym komunizmie który cały czas był, jakieś chore porównania TVN do prl.
Może lepiej opowiedzcie coś o Kaczyńskim ?
Jakim cudem w zrujnowanej Warszawie dostali willę ? W momencie gdzie ludzie przymusowo mieszkali po kilka rodzin z braku lokali ?
Oczywiście komuniści przypadkiem wybrali bliźniaków do filmu ? Pewnie przesłuchanie robili haha
Jacy uczciwi i dobrzy byli komuniści dla żołnierza z AK czyli ojca bliźniaków Rajmunda Kaczyński. W takim razie te wszystkie historie w których AK owcy byli skazywani na śmierć lub więzienie muszą być wierutnym kłamstwem.
Ciągle czytam o tym jak to Michniki ma przeprosić za brata, więc dlaczego nie karzecie przepraszać Kaczyńskiemu za swojego wuja ?
Przeraża mnie hipokryzja wyznawców pisu, o wymyślonym dziadku z wermachtu słyszałem naprawdę bardzo długo a na powyższe pytania nie ma odpowiedzi.



Nie ma odpowiedzi ponieważ nic nie zrobili dla Polski tylko ładowali ojro od Niemców w kieszeń.. Przepraszam zrobili coś dla Polski postawili oczyszczalnie za 3mld i osrali im Wisłę....

poligon6

2020-02-17, 16:57
tedigredi napisał/a:


Nawet zone mu ktos wyr*chal, totalna p*zda



Możesz rozwinąć temat?

te...........di

2020-02-17, 17:18
poligon6 napisał/a:

Możesz rozwinąć temat?



Serio ? Ciezko wpisac w Google ?
Pruła sie na boku z jakims wokalista i machnela
Drugie dziecko jak jeszcze byli malzenstwem :mrgreen:




Sv...........ge

2020-02-17, 17:34
Szangti napisał/a:

Nie gra już w filmach to trzeba się inaczej wypromować? Ojciec nie pomaga, komunizm nie pomaga. Nie pochwalam lichockiej ale że on który ma reprezentować "kulture" zachowuje się jak pisior świadczy o braku kultury...



Boli dupa?

wilkoala

2020-02-17, 17:34
Olsen312 napisał/a:

Wszysto fajnie tylko nie odpowiedziałeś na moje pytanie



A mi się wydaje że odpowiedziałem.

Amg19

2020-02-17, 17:43
Szczurzy gest.

Sv...........ge

2020-02-17, 17:55
poligon6 napisał/a:

Co ten niemiecki wyp***ek robi w Polsce?
Ładnie go przycisneło ze musi sie lansować na jakiejśc PiSdzie. W sumie dziwie sie że tym dz**kom powszechnie znanym artystamie tak smierdza obecne pieniądze, dz**ka nie powinna grymasic.




A co wyj***ny na poligonie jeszcze żyje? Szkoda

Olsen312

2020-02-17, 18:06
wilkoala napisał/a:

A mi się wydaje że odpowiedziałem.



Tak się ucisza RUDYCH. Dziękuję dobranoc :)

Tr...........ty

2020-02-17, 18:09
Szangti napisał/a:

Nie gra już w filmach to trzeba się inaczej wypromować? Ojciec nie pomaga, komunizm nie pomaga. Nie pochwalam lichockiej ale że on który ma reprezentować "kulture" zachowuje się jak pisior świadczy o braku kultury...



Co ty pie**olisz, jaki komunizm mu pomaga? Stachu Piotrowicz, czy inni? Co dla ciebie znaczy "kultura" w znaczeniu sztuki? Że wszystko musi zatwierdzić Jacek Kurski, czy musi być sponsorowane z podatków? Bo powyższy film nie świadczy o braku kultury autora, tylko o zacietrzewieniu pisowców w amoku. Drwi z tego, że zamiast na służbę zdrowia to ładuje się w propagandę jak w Korei północnej.

mia

2020-02-17, 18:15
Skąd nagle takie oburzenie tym pokazanym fuckiem? Przecież takie rzeczy już działy się w sejmie. Np. poseł PSL czy tam Ruchu Palikota - Artur Dębski też pokazywał środkowy palec (w internecie nic nie ginie) i nie przypominam sobie takiej ogólnopolskiej spiny. Oczywiście nie usprawiedliwiam Lichockiej, ale to co się z tego powodu teraz odpie**ala to chyba przesada.