18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Studium focha

Prometheus_Coprophagus • 2013-12-15, 22:38
Cytat:

Skłonność kobiet do strzelania focha wynika z ich wygórowanych oczekiwań wobec mężczyzn. Liczymy na to, że będą bezbłędnie odczytywać nasze potrzeby, emocje i intencje. Tymczasem faceci to emocjonalne kaleki. Trza im tłumaczyć wszystko jak krowie na rowie. Im szybciej to zrozumiemy, tym mniej wydamy na psychotropy, wino i „Przyjaciółkę”.



Case 1: Foch bezradnej

Wracasz do domu po ciężkim dniu. Twój szef to dupek, poleciało Ci oczko, masz PMSa i wk***ia Cię pogoda. Otwierasz drzwi z nadzieją, że za chwilę Twój książę z bajki rzuci Ci się do stóp, zrobi masaż, ugotuje obiad, wysłucha, jaka jesteś nieszczęśliwa, a na deser strzeli zajebistą minetę. Sounds like a plan.

Wchodzisz do domu z miną zbolałego kurczaka i patrzysz na swojego księcia oczyma kota ze Shreka. Twój luby mija cię w korytarzu jak gdyby nigdy nic, rzuca „cześć” przez ramię, a następnie znika w czeluściach łazienki, sypialni, czy czegotamjeszcze. Jesteś już trochę poirytowana, więc ryczysz „miałam ciężki dzień!”. Kiedy w odpowiedzi słyszysz „mhm”, coś w Tobie pęka. On Cię w ogóle nie rozumie! Nie dostrzega Twych podkrążonych oczu, matowych włosów, oczka w pończochach i ogólnego marazmu, który dopadł Wasz związek. Zamiast z Tobą rozmawiać, ogląda „Fakty”. Tego już za wiele! Foch.

A wystarczyło zwyczajnie podejść, przytulić się i powiedzieć „Potrzebuję cię, źle mi. Możemy chwilę pogadać?”. Idę o zakład, że zrobiłby to dla Ciebie. Ot tak, po prostu. Bez tych całych wzdychań, przewracania oczami i innych trików z cyklu „jaka jestem nieszczęśliwa”.

Case 2: Foch myślącej

Zawsze zaczyna się słowami „Bo ja myślałam, że…”. Ty myślałaś, że będzie w podskokach biegł na obiad do Twojej mamusi, podczas gdy on woli w tym czasie obejrzeć mecz albo pobiegać. Myślałaś, że ucieszy się z rezerwacji w „Oto!Sushi”, choć już nie raz mówił Ci, że nie znosi takiego żarcia. Myślałaś, że weekend spędzicie razem, tymczasem on zaplanował sobie wyjście z kolegami. Co za idiota, nie czyta Ci w myślach. Foch! Foch! Foch!

A wystarczyło zapytać, jakie ma plany na wieczór.

Case 3: Foch wk***ionej

Wracasz do domu. Zlew pełen garów, śmieci niewyniesione, w mieszkaniu unosi się zapach papierosowego dymu, słyszysz dobiegający z pokoju śmiech. Wchodzisz, a tam twój chłop z kumplami popija piwo i gra w karty z gołymi babami na okładce. Ty, zamiast się cieszyć, że te gołe baby nie siedzą mu na kolanach, obracasz się na pięcie i wychodzisz. Ciche dni uznajesz oficjalnie za otwarte i czekasz, aż facet przyjdzie do Ciebie na kolanach z różą w zębach i przeprosi za… no właśnie, za co? Za niewyniesione śmieci? Niezapowiedzianych gości? Gołe cyce w 2D? W sumie to sama nie wiesz, za co, ale przeprosiny się należą.

Tymczasem twój chłop chodzi skołowany, bo widzi, żeś wk***iona, ale nie wie, czy to przez te wepchnięte na szybko pod łóżko puszki po browarach, czy przez „Playboya” z autografem Wodzianki schowanego za pralką, czy może przez to, że jego ex dwa dni temu nagrała się na sekretarkę?

A wystarczyłaby zwykła rozmowa, żeby wszystko dokładnie sobie wyjaśnić…

Case 4: Foch wyzwolonej

Mówi się, że to kobiety są bardziej empatyczne, komunikatywne i ekspresyjne. Że łagodzą konflikty rozmową i próbą dojścia do kompromisu. To wszystko prawda. Ale ileż można?

My też czasami mamy dość perswadowania, głaskania po główce i delikatnego sygnalizowania problemu. Pieprzyć to! Każda kobieta, nawet ta wyzwolona, ma prawo zarzucić focha. Bo tak. Teraz Wy, Panowie, bądźcie sobie strażnikami domowego ogniska, łagodźcie konflikty i róbcie wszystko, by kobieta była w stanie Was zrozumieć. Foch!



Źródło: Kobiecy foch - case study

andrewerty

2013-12-15, 22:40
foch
Fachowe Obciąganie ch*ja
takiego focha mogą mi strzelać :amused:

ejdzbikej

2013-12-15, 22:42
"Tymczasem faceci to emocjonalne kaleki. Trza im tłumaczyć wszystko jak krowie na rowie" morda i won do garów, bo łańcuch skrócę.

lilmuzynio

2013-12-15, 22:46
Ja pie**ole wywalcie to zdjęcie - rzygać się chce jak widzę ten sztuczny ryj.

Akki11

2013-12-15, 23:21
Jest jeszcze foch kuchenny - po obiciu mordy jak zupa była za słona :nazimaja:

GKC

2013-12-15, 23:44
Panowie, mały life hack dla Was. Nigdy nie mówcie kobiecie "ładnie ci w tej sukience". Mówcie "ta sukienka ładnie na tobie wygląda". Wtedy nie będzie mogła strzelić focha, za to, że niby powiedzieliśmy że wygląda ładnie tylko dzięki sukience.

me...........wa

2013-12-16, 02:16
O lol. Brzmi jak z pamiętnika jakiejś cioty, która została zbombardowana fochami swojej baby. Wybierajcie sobie panowie inteligentne kobiety, z którymi się rozumiecie. Wchodźcie w przemyślane związki. Narzekanie na dupe którą aktualnie r*chacie nie jest dojrzałe i jest objawem przyznania się do błędu. Co prawda trudno o taką partnerkę, która tak jak swoim wyglądem, będzie również zachwycać charakterem, ale tak samo trudno o partnera, który nie będzie jednocześnie oziębłym gburem mającym seks za jedyną wartość w związkach. Powstrzymajcie trochę popęd i pozwólcie sile czasu dopasować się do siebie, a konflikty i narzekania będą sprowadzały się do minimum.

A te typowe babska co jednak nie potrafią żyć bez 10 fochów dziennie zostawcie typowym gburom.

waffen

2013-12-16, 07:51
Mnie te fochy nie ruszają bo sam też potrafię zaj***ć focha he he he. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie i tyle w temacie.

flourishman

2013-12-16, 12:03
Nie mam dziewczyny, nie mam problemu z fochami. Z seksem gorzej, no ale coś za coś :oops:

wydrunio

2013-12-16, 22:59
Gówno mnie to interesuje i tak nie mam dziewczyny.

rjinswand

2013-12-16, 23:10
Przyczepie się:
case 1 - przypadek 1.
sounds like a plan - brzmi jak plan
case study - studium przypadków
Nie można było tego napisać k***a po polsku?
Poza tym:
Cytat:

Zamiast z Tobą rozmawiać, ogląda „Fakty”. Tego już za wiele!

Tu się zgodzę...

Profx5015

2013-12-16, 23:28
"Tymczasem faceci to emocjonalne kaleki." Skoro w każdym przypadku wystarczyło porozmawiać, to chyba kobiety są tymi kalekami, co ?

Tassadar

2013-12-16, 23:32
Czytał to ktoś w ogóle?

ruingor

2013-12-16, 23:48
Case 5: Foch statystyczny (generowany z premedytacją, jeżeli focha już od dawna nie było, a powinien być). Robi się to np. tak:

- Mężusiu, a zamknij oczy...
- No, zamknąłem, i co?
- I teraz mi powiedz: jakiego koloru są moje oczy?
- Eeee... Yyyy... Tego... A czy to ważne?
FOCH!!!

Albo:

- A pamiętasz, co mi powiedziałeś rok temu?
- Ale na jaki temat?
- No chyba sam wiesz....
- Nie wiem, powiedz...
- Sam powinieneś wiedzieć!

FOCH!!!