18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Studencki automat do kawy

Gabriel172 • 2013-04-25, 21:07


darmozjady szaleją za 5 groszy :amused:

YoogiGoogi

2013-04-26, 07:01
andrewerty napisał/a:


ja po szkole sredniej pracuje i sam oplacam sobie studia na polibudzie
wk***iaja mnie takie spedalone darmozjady co ciagna kase od starych ktorzy odmawiaja sobie wielu rzeczy zeby ich dziecko mialo na studia a synek czy corka ma na to wyj***ne i woli doic starych niz wziac sie do roboty
@sniper1213 jak myslisz ze po szkole sredniej nie da sie oplacic studiow to wypie**alaj do starych po pieniazki i japa leszczu



jeśli zarobki rodziców przekraczają jakiś tam próg oraz chcesz iść na studia dzienne, to ciekawe jak na weekendach zarobisz co najmniej 500 zł na bezrobociu takim jakie jest w Polsce, aby mieć na jedzenie ._.

jeśli chcesz zapie**alać z kredytem studenckim to spoko, ale nie licząc studiów zaocznych nie ma szans, żebyś się sam w 100% utrzymał, bo to k***a NIEMOŻLIWE

no chyba, że wegetujesz jak roślina i studiujesz ekonomie :amused:

poza tym studia dzienne jakie są np. na WEiTI czy SiMR nie dają możliwości pracy na pierwszym, czy drugim roku.. jest tam w ch*j pracy, że nie da się wyrobić jeszcze z robotą.. no chyba, że jesteś j***nym geniuszem, współpracowałeś w tworzeniu Wiedźmina podczas szkoły średniej czy innego gówna i zarabiasz miliony :krejzi:

bo jeśli mówisz o studiach zaocznych + pracy, to noł problemo.. popracowałem 4 dni w TESCO i już chcieli mi dać 3/4 etatu za 2 tysia :) ale jeszcze chce spróbować na dzienne, bo zaoczne w większości to tak jakbyś zapłacić i dostał papierek po X latach

gregor87

2013-04-26, 11:58
j***ć studentów

ściwanek

2013-04-26, 12:47
Omg... Ile razy jeszcze to muszę napisać. TO JEST KAMPANIA REKLAMOWA OWEGO AUTOMATU Z KAWĄ!! Ludzie, przecież chodzi oto, żeby kupować kawę od tej Firmy, bo mają tak tanio, że każdego powinno stać na nią... :roll: Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę, a dopiero oceniajcie. Tytuł mógłby być również "Automat się zaciął jak wrzuciłem 5 groszy","Dałem 5 groszy, oddało 7zł". Boże... Interpretacja owego filmu jest błędna w 100%!

Hornet

2013-04-26, 13:24
ściwanek napisał/a:

Omg... Ile razy jeszcze to muszę napisać. TO JEST KAMPANIA REKLAMOWA OWEGO AUTOMATU Z KAWĄ!! Ludzie, przecież chodzi oto, żeby kupować kawę od tej Firmy, bo mają tak tanio, że każdego powinno stać na nią... :roll: Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę, a dopiero oceniajcie. Tytuł mógłby być również "Automat się zaciął jak wrzuciłem 5 groszy","Dałem 5 groszy, oddało 7zł". Boże... Interpretacja owego filmu jest błędna w 100%!


Koleś Ty tak na serio?!

olex

2013-04-26, 20:06
jak to jakaś kocina j***na, co za leszcz

YoogiGoogi

2013-04-26, 20:38
ściwanek napisał/a:

Omg... Ile razy jeszcze to muszę napisać. TO JEST KAMPANIA REKLAMOWA OWEGO AUTOMATU Z KAWĄ!! Ludzie, przecież chodzi oto, żeby kupować kawę od tej Firmy, bo mają tak tanio, że każdego powinno stać na nią... :roll: Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę, a dopiero oceniajcie. Tytuł mógłby być również "Automat się zaciął jak wrzuciłem 5 groszy","Dałem 5 groszy, oddało 7zł". Boże... Interpretacja owego filmu jest błędna w 100%!



hhahahahah, ale typ nie mogę, dobry jesteś

genghiskhan

2013-04-26, 20:45
temat wręcz ocieka hejtem....

walus32

2013-04-26, 22:08
Co to za student :)
Prawdziwy student dawno by wypłacił kasę i w monopolowym lub w biedronce po wódkę sięgał :)

pa...........66

2013-04-26, 22:11
remi1982 napisał/a:

Studenci k***a z bożej łaski. "kameruje" no kwiat k***a narodu polskiego. Jak patrzę na tego pedałka któremu starzy płacą za studia, żeby mógł w towarzystwie powiedzieć, że "studiuje" to aż mi się k***a broń z kabury sama wyskakuje, żeby darmozjada odj***ć.


jak ci swiat przeszkadza nie wychodx z domu i oddaj kabure bo se jeszcze w łeb postrzelsz ze zlości:]]]]

Księżniczka

2013-04-27, 18:02
postawić taki u mnie na uczelni!

sniper1213

2013-04-27, 18:47
andrewerty napisał/a:


ja po szkole sredniej pracuje i sam oplacam sobie studia na polibudzie
wk***iaja mnie takie spedalone darmozjady co ciagna kase od starych ktorzy odmawiaja sobie wielu rzeczy zeby ich dziecko mialo na studia a synek czy corka ma na to wyj***ne i woli doic starych niz wziac sie do roboty
@sniper1213 jak myslisz ze po szkole sredniej nie da sie oplacic studiow to wypie**alaj do starych po pieniazki i japa leszczu



Wow jesteś taki zajebisty! No po prostu k***a geniusz! Wszyscy powinni być tacy jak ty!
Po ch*j się zaraz przypie**alasz człowieku, wyzywałem Cie w którymś momencie?? Wszystko się da k***a, ale jak studiujesz coś co wymaga od Ciebie dużego nakładu pracy i siedzenia w książkach to nie ma k***a takiej opcji że będziesz jeszcze pracował. Ja pie**ole udało Ci się tak sobie wszystko ułożyć, że jesteś w stanie sam się utrzymywać no super normalnie jestem z Ciebie dumny ale do ciężkiej k***y nie każdy ma/może mieć tak jak ty -.-

Qwertyliusz

2013-10-01, 18:17
remi1982 napisał/a:

Studenci k***a z bożej łaski. "kameruje" no kwiat k***a narodu polskiego. Jak patrzę na tego pedałka któremu starzy płacą za studia, żeby mógł w towarzystwie powiedzieć, że "studiuje" to aż mi się k***a broń z kabury sama wyskakuje, żeby darmozjada odj***ć.



Fragment ksiazki "Deathworld" (Po naszemu "Planeta smierci") Harrego Harrisona (niestety nie mam pod reka wersji polskiej):

"This is the secret of the power holster," Brucco said, tapping the flexible cable. "It is perfectly loose while you are using the weapon. But when you want it returned to the holster-" Brucco made an adjustment and the cable became a stiff rod that whipped the gun from Jason's hand and suspended it in midair.
"Then the return." The rod cable whirred and snapped the gun back into the holster. "The drawing action is the opposite of this, of course."

"A great gadget," Jason said. "But how do I draw? Do I whistle or something for the gun to pop out?"

"No, it is not sonic control," Brucco answered with a sober face. "It is much more precise than that. Here, take your left hand and grasp an imaginary gunbutt. Tense your trigger finger. Do you notice the pattern of the tendons in the wrist? Sensitive actuators touch the tendons in your right wrist. They ignore all patterns except the one that says hand ready to receive gun. After a time the mechanism becomes completely automatic. When you want the gun, it is in your hand. When you don't, it is in the holster."


Streszczenie:
Prezentacja pistoletu, ktory sam wyskakuje z kabury i laduje w dloni gotowy do strzalu, gdy tylko wyciagniemy reke w strone przeciwnika i zegniemy palec wskazujacy, jakbysmy udawali strzelanie z niewidzialnej broni. ;)

A tutaj o samej "Planecie smierci":
http://pl.wikipedia.org/wiki/Planeta_%C5%9Bmierci