18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Studencki automat do kawy

Gabriel172 • 2013-04-25, 21:07


darmozjady szaleją za 5 groszy :amused:

Kosa1337

2013-04-25, 23:01
Oby się porzygali tą kawą!

iPoCoTaRejestracja

2013-04-25, 23:04
Ale pie**olicie tam wyżej. Gościu pozytywny w ch*j.

@genghiskhan
Ta, firma pie**olnie bo 7 zł reszty wypłacił.

kymyk

2013-04-25, 23:08
Hakery j***ne

sniper1213

2013-04-25, 23:09
Ja jebie, patrząc na te wasze komentarze to mam wrażenie, że sami jakieś gówno studiujecie albo po prostu im zazdrościcie studiów. To są studenci polibudy, jeszcze gościu mówi nazwę wydziału: SiMR (samochodów i maszyn roboczych) więc sorry chłopaki ale niestety was rozczaruje: jak skończą cokolwiek tam studiują to nie wylądują "w Mac`u lub innym miejscu pracy dla studentów ". Poza tym, "darmozjad" k***a pokaż mi kogoś kto sam jest w stanie zaraz po szkole średniej opłacić sobie studia cfffaniaku i jak już wcześniej wspomniałem koleś nie studiuje jakiejś j***nej socjologi w Wyp*zdowie Górnym, więc nie robi tego, aby "mógł w towarzystwie powiedzieć, że studiuje", sorry bro, nieudany hejt. Ogarnijcie się....

camil1024

2013-04-25, 23:10
Cytat:

Sami snajperzy, pewnie politechnika


Przecież mówił że na początku że są z SiMR-u (czyli wydział samochodów i maszyn roboczych na Politechnice Warszawskiej)

WP...........PR

2013-04-25, 23:15
Zero szacunku dla takiego ścierwa jak to na filmiku.

piterck1

2013-04-25, 23:15
,,Sniper" to sie dopiero ujawnił up :D

SkyRunner

2013-04-25, 23:17
Czemu mi się takie coś nie przydarzy :emo:
Raz u mnie na uczelni, jak kupiłem kawę, to najpierw automat zaczął nalewać (bez kubka), a jak wylał już wszystko, to dopiero "wypluł" pusty kubek :D
:idzwch*j:

ukcioo

2013-04-25, 23:18
remi1982 napisał/a:

Studenci k***a z bożej łaski. "kameruje" no kwiat k***a narodu polskiego. Jak patrzę na tego pedałka któremu starzy płacą za studia, żeby mógł w towarzystwie powiedzieć, że "studiuje" to aż mi się k***a broń z kabury sama wyskakuje, żeby darmozjada odj***ć.



aż taki bół dupy?

Clematis

2013-04-25, 23:19
sniper1213

Zgadzam się. Ale z małym zastrzeżeniem - nawet po pracy socjalnej kończonej na dobrym uniwersytecie osoba, która nie jest debilem (to jest arcyważne - jak ktoś jest niepełnosprytny, to i po medycynie będzie bezrobotny) da sobie rade. Przestańcie myśleć, że studia gwarantują pracę - one ją ewentualnie ułatwiają, ale nie zawsze. Nie ma co się dziwić że mamy tylu bezrobotnych - ilu z nich skończyło prywatne uczelnie-krzaki? Ilu pedagogów i menadżerów przyjmie jeszcze rynek z takich dziwnych tworów?
Goście z filmiku znajdą prace, albo nie znajdą - co nam do tego? To mamy oceniać, o tym jest to nagranie? Wyluzujcie, naprawdę bo macie taki ból dupy o wszystko, że szok. Banda zgnuśniałych malkontentów z browarem w ręce i szlugiem w gębie.

pkh

2013-04-25, 23:20
Ja nie mogę, gdy ja poszedłem na 3 piętro na kawę to już kubków zabrakło! Akurat niestety pisaliśmy kolosa z drgań i nie mogłem przyjść w porę.
pozdro!

inwalida_umysłowy

2013-04-25, 23:22
sniper1213 napisał/a:

Ja jebie, patrząc na te wasze komentarze to mam wrażenie, że sami jakieś gówno studiujecie albo po prostu im zazdrościcie studiów. To są studenci polibudy, jeszcze gościu mówi nazwę wydziału: SiMR (samochodów i maszyn roboczych) więc sorry chłopaki ale niestety was rozczaruje: jak skończą cokolwiek tam studiują to nie wylądują "w Mac`u lub innym miejscu pracy dla studentów ". Poza tym, "darmozjad" k***a pokaż mi kogoś kto sam jest w stanie zaraz po szkole średniej opłacić sobie studia cfffaniaku i jak już wcześniej wspomniałem koleś nie studiuje jakiejś j***nej socjologi w Wyp*zdowie Górnym, więc nie robi tego, aby "mógł w towarzystwie powiedzieć, że studiuje", sorry bro, nieudany hejt. Ogarnijcie się....


To Twój chłopiec, że tak go bronisz?

boogeyman

2013-04-25, 23:23
Łatwo się dostać na SIMR. Wielki szacunek miałbym do niego jakby był na wydziale automatyki i robotyki. A tak to tylko zwykły przeciętniak :)

TurkusowyDelfin

2013-04-25, 23:25
Jak dla mnie to jest zwykła kradzież, tak samo jak zwinięcie przykładowego batona w supermarkecie, życzę mu aby musiał odpracować (przykładowo na zmywaku lub sprzątając) wszystkie te napoje.

camil1024

2013-04-25, 23:26
Cytat:

Łatwo się dostać na SIMR. Wielki szacunek miałbym do niego jakby był na wydziale automatyki i robotyki. A tak to tylko zwykły przeciętniak :)

hah a ja będę miał do Ciebie szacunek jak mi znajdziesz taki wydział na PW ;-)