18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strażnik teksasu

RomanErotoman • 2018-06-21, 14:07
Strażnik level 200, blokuje dwa pasy na raz. Według autora filmu zajście zostało zgłoszone do wrocławskiego oddziału StopAgresjiDrogowej, zimniutkie piwko dla niego za zgłoszenie szeryfa



Po co oni blokują te pasy? Co ten strażnik, kretyn jeden z drugim, idiota ma z tego że zablokuje przejazd wolnym pasem? Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć co ten typ, IQ 24 ma w głowie?

Sam ciągnik z naczepą należy podobno do firmy BEDMET Logistics z Opola, która zajmuje się transportem gabarytów.


MadDave

2018-06-22, 09:28
Ktoś potrafi logicznie wyjaśnić jakie procesy odbywają się w głowie takiego człowieka i jakie motywacji nim kierują do tak kreatywnego utrudniania ruchu innym kierowcom? Kiedy wpada na pomysł że składem da się zablokować dwa pasy i wykonuje to z pełną premedytacją i satysfakcją? Wiele razy nad tym myślałem i do dziś tego nie wiem. Liczę na was.
Jak dla mnie takich ludzi powinno się pałować do nieprzytomności - ale to tylko moje zdanie.

~Velture

2018-06-22, 14:18
Cytat:

Temat o żałosnych polskich kierowcach = smutne pie**olenie velture co by on z nimi nie zrobil i w ogole. Klasycznie.


Pokaż mi k***a gdzie cokolwiek w tym temacie napisałem co bym im zrobił... :wtf:

realign

2018-06-22, 14:32
MadDave napisał/a:

Ktoś potrafi logicznie wyjaśnić jakie procesy odbywają się w głowie takiego człowieka i jakie motywacji nim kierują do tak kreatywnego utrudniania ruchu innym kierowcom? Kiedy wpada na pomysł że składem da się zablokować dwa pasy i wykonuje to z pełną premedytacją i satysfakcją? Wiele razy nad tym myślałem i do dziś tego nie wiem. Liczę na was.
Jak dla mnie takich ludzi powinno się pałować do nieprzytomności - ale to tylko moje zdanie.



Procesy są zakłucone przez nadużywanie alkoholu w czasie wolnym i seryje katowanie narządu słuchowego za pomocą disco polo.
Ponaddo oddaje się rozmyślaniu o swoim 15 letnim audi i jakie ono jest zajebiste.
Kiedy w tym czasie ktoś puka mu żonę (o ile się nadaje), pacjent nie jest tebo świadom.

Z życia wzięte.

~PowerBoBass

2018-06-22, 15:53
Nie znam się to się wypowiem - widywałem takie przyczepy z uszkodzonym sterowaniem, czasem skręcisz i już nie wyprostujesz. Tutaj pewnie 1% szans na tę teorię ale zabawne, że nagranie jest ucięte akurat w tym momencie, gdzie powinien się za chwilę "wyprostować".

Lizodup

2018-06-22, 16:43
konfident autor filmiku

głodny_toster

2018-06-22, 22:22
robak123123 napisał/a:

konfident autor filmiku



Wyczuwam szeryfa ;)

AntosiuTakiJeden

2018-06-23, 00:52
k***a zjazd z ósemki, zaraz zjazd Bielany, czyli głowny na Wrocek, a tu pała leci jak u siebie. Nawet jak się zepsuł (albo zwłaszcza) to sp***alać powinien na awaryjny a nie odpie**alać szopki. Ale to małe niemce, oni tam w większości obywatelstwo kalifatu niemieckiego mają, więc normalni być nie mogą :idzwch*j:

leewang

2018-06-23, 22:23
Erutlev napisał/a:

Wielkie kozaki na drodze jak nie ma policji a jak ich miśki złapią i mandat chcą dać to płaczące p*zdunie.
Fajny był tutaj kiedyś temat o szeryfowaniu i blokowaniu pasa który się kończy za X kilometrów jak policja zatrzymywała takich pedałów i co jeden to lepsza wymówka.
Ileż to razy się od kierowców zawodowych nasłuchałem jak płakali, że mandat dostali.
Ileż to razy w tv (uwaga pirat, stop drogówka itp.) się ogląda jak taki Janusz skamle aby mu punktów nie dawać albo nie zabierać na 3 miechy prawka za 50+ w zabudowanym "bo to jego praca"...
Uwielbiam jak takie ch*jki trafiają na kreatywnych policjantów co ich dopie**olą za wszystko co znajdą.

Jak zarabiasz jeżdżąc to k***a szanuj prawo jazdy, siebie i innych na drodze.



No i popieram w 100% !