18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strażnik teksasu

RomanErotoman • 2018-06-21, 14:07
Strażnik level 200, blokuje dwa pasy na raz. Według autora filmu zajście zostało zgłoszone do wrocławskiego oddziału StopAgresjiDrogowej, zimniutkie piwko dla niego za zgłoszenie szeryfa



Po co oni blokują te pasy? Co ten strażnik, kretyn jeden z drugim, idiota ma z tego że zablokuje przejazd wolnym pasem? Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć co ten typ, IQ 24 ma w głowie?

Sam ciągnik z naczepą należy podobno do firmy BEDMET Logistics z Opola, która zajmuje się transportem gabarytów.


nowynick

2018-06-21, 14:11
k***a co Mirki wymyśliły dla łatwiejszego manewrowania Janusze wykorzystują do blokowania pasów...

krzyks_11.0

2018-06-21, 14:12
Powinien na mendy dzwonić. Do bramek na Katowice jeszcze parę kilometrów (To jest odcinek od z zjazdu z A8) ITD by go tam zdjęło.

Cz...........as

2018-06-21, 14:13
Jak widać, pas się zaraz skończy, w zj***nym mniemaniu Januszy szeryfów wszyscy mają stać w rządku i najlepiej za nim, jak ktoś dojeżdża do końca pasa i próbuje zmienić pas to jest cwaniakiem, oszustem i złodziejem oraz wkrętem. ch*j w przepisy, on jest panem... nic tylko lać po ryjach.

krzyks_11.0

2018-06-21, 14:24
AyCaramba, To jest pas do włączania się do ruchu na A4 przy skrzyżowaniu z A8. Janusz k***a blokując go od początku stwarza realne zagrożenie, bo tam można naprawdę szybko zjechać i włączyć się do ruchu. Z tego co kojarzę, to zjeżdża się dwoma pasami, który przechodzi w jeden.

~Velture

2018-06-21, 14:25
Wielkie kozaki na drodze jak nie ma policji a jak ich miśki złapią i mandat chcą dać to płaczące p*zdunie.
Fajny był tutaj kiedyś temat o szeryfowaniu i blokowaniu pasa który się kończy za X kilometrów jak policja zatrzymywała takich pedałów i co jeden to lepsza wymówka.
Ileż to razy się od kierowców zawodowych nasłuchałem jak płakali, że mandat dostali.
Ileż to razy w tv (uwaga pirat, stop drogówka itp.) się ogląda jak taki Janusz skamle aby mu punktów nie dawać albo nie zabierać na 3 miechy prawka za 50+ w zabudowanym "bo to jego praca"...
Uwielbiam jak takie ch*jki trafiają na kreatywnych policjantów co ich dopie**olą za wszystko co znajdą.

Jak zarabiasz jeżdżąc to k***a szanuj prawo jazdy, siebie i innych na drodze.

Hrabia Drapula

2018-06-21, 14:34
powinien wjechać z lewej strony tej naczepy tak że by nie mógł wrócić nią na pas

garota

2018-06-21, 14:35
Jeżeli to naprawdę ich sprzęt to jedziemy na żydtube cisnąć z bedmetem. Juhuuuu!!

Cz...........as

2018-06-21, 14:39
jaczurka napisał/a:

AyCaramba, To jest pas do włączania się do ruchu na A4 przy skrzyżowaniu z A8. Janusz k***a blokując go od początku stwarza realne zagrożenie, bo tam można naprawdę szybko zjechać i włączyć się do ruchu. Z tego co kojarzę, to zjeżdża się dwoma pasami, który przechodzi w jeden.



To jeszcze lepiej. :shock: Oby dotarło gdzie trzeba i poszło po premii.

masonski-cyklista

2018-06-21, 20:57
"oddziału StopAgresjiDrogowej" jest coś takiego? Ludzie naprawdę nie wiedzą co zrobić z własnym życiem.

~Velture

2018-06-21, 22:57
Cytat:

"oddziału StopAgresjiDrogowej" jest coś takiego? Ludzie naprawdę nie wiedzą co zrobić z własnym życiem.


Pewnie jakieś stowarzyszenie co ciągnie hajs z unii i/lub samorządów.

Pierwszy lepszy przykład z własnego podwórka - mamy tutaj k***a takie stowarzyszenie co z unii k***a tyle hajsu wyciąga, że głowa mała. Kilka bab sobie to prowadzi i niby non-profit to jest ale dopie**alają po ch*ju wniosków o finansowanie różnych poj***nych rzeczy jak np. organizacja wycieczek rowerowych, nordic walking albo k***a sadzenie kwiatków przy ulicach.
Same z tego niby nic nie mają ale zlecają wszystko firmom swoich ziomków/rodzin.
Taki pierwszy z brzegu przykład - sadzili 2-3m2 jakiegoś zielska aby ładniej wyglądał wjazd na ich ulicę. Unia sponsorowała i kosztowało to k***a kilka tysięcy złotych na fakturze wystawionej przez matkę jednej z nich która miała szkółkę drzewek.

Więc nie śmiej się z tego bo na tym hajs lepszy niż z KODu alimenciarz cisnął.

RomanErotoman

2018-06-21, 23:50
masonski-cyklista napisał/a:



oooo dzięki że mi powiedziałeś (ironia gdybyś nie złapał). Musiałbym upaść na cymbał żeby tracić czas na takie bezwartościowe gówno a nawet gdybym miał czas zawsze mam gamoni jak ty którzy zrobią to za mnie. Dziękuje możesz już iść.



oj chłopie, nawet mi cię nie szkoda, daj sobie spokój i idź spać

Płatek

2018-06-22, 09:08
Temat o żałosnych polskich kierowcach = smutne pie**olenie velture co by on z nimi nie zrobil i w ogole. Klasycznie.