18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż Pożarna

evilmatt • 2013-04-14, 21:20
Filmik przedstawia działania chłopaków z OSP Stobierna. Jakby nie patrzeć szacunek za wykonywaną pracę się należy.

Ten druh ma na yt kanał o nazwie "alcadar", który polecam.

evilmatt

2013-04-15, 23:41
Sparkus666 napisał/a:

Sam należę do OSP ale skąd oni mają TAKIE wyposażenie?Toć ich wóz i ekwipunek równa się z państwową strażą pożarną,u mnie nie ma nawet na koszarówki dla nowych druhów a dofinansowania z gminy nie chcą dać bo wiadomo ,że jakiś pieniądz musi wypełnić ich kieszenie,wolą żyć w luksusie niż pomóc nawet w takim stopniu uratować komuś życie.


Oj o dofinansowaniu poszczególnych OSP można by wiele mówić. Jest tu tyle czynników czasem nawet sprzecznych ze sobą, że można się za głowę złapać. Ogólnie mówiąc jak dana jednostka ma odbębnione masę szkoleń, należy do KSRG, ma normalną gminę, potrafi się postarać o dofinansowania, czy znaleźć sponsora to sprzęt ma. ;)

Azazel

2013-04-16, 02:04
Pewny nie jestem ale jeśli chodzi o Stobierną koło Rzeszowa to ten ziomek, z którego kasku jest filmowane to kumpel z ASG... Skołuje od niego parę nagrań i wrzucę na dniach jak chcecie...

snik0

2013-04-16, 07:44
Sam należę do OSP i tak jak mówią poprzednicy najpierw podpalamy a potem gasimy na wsi stodoły. Żeby nudy nie było bo ile można chlać.