18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż: Polna 1

SemirN • 2012-10-30, 14:41
Ostatnie materiały o straży się spodobały więc wrzucam kolejny - 5 minutowy dokument. Opowiada on o życiu strażaków z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej numer 3 w Warszawie, która mieści się przy ulicy Polnej 1.

Materiał opisuje doświadczenia, przeżycia strażaków, ich lęki, niepokój, wspomnienia oraz konsekwencje tego co jest dla nich chlebem powszednim. Fajnie pokazane jest też porównanie starszego już strażaka, który służy od 87 roku a strażaka, który ma 26 lat. Polecam!


Suka_Blyat

2012-10-30, 15:16
Jedyna słuzba publiczna, do której ludzie mają szacunek

ziomka22

2012-10-30, 19:15
A mi troche tu nie pasuje. Na początku kierowca jedzie nie ubrany; przez cały czas różni chodzą w białym hełmie, na dodatek starego typu.
Dla wyjaśnienia-ochotnicy noszą białe, państwowi czerwone.

SemirN

2012-10-30, 21:09
ziomka22 napisał/a:

Dla wyjaśnienia-ochotnicy noszą białe, państwowi czerwone.


Kiedyś to tak wyglądało. Teraz już nie ma takiego uregulowania. Czy ochotnik czy też państwowy może jeździć w dowolnym kolorze. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Kierowca ma dopuszczenie do jazdy w ubraniu koszarowym ze względu na wygodę podczas prowadzenia. Jazda w butach czy też ubraniu specjalnym strasznie ogranicza ruchu, które kierowca akurat potrzebuje.

Boewolf

2012-10-31, 01:15
Heh, mam buro obok nich! Dają radę chłopaki!

SemirN

2012-10-31, 13:37
Boewolf napisał/a:

mam buro obok nich!


Z dwa lata temu miałem okazje u nich gościć jak w wielu innych jednostkach w Warszawie :) Racje masz - dają radę :)

Ru...........tQ

2012-10-31, 19:02
Gdyby było mnie stać postawiłbym chłopakom skrzynkę wódki :)

zonu

2012-10-31, 19:08
W końcu ktoś zajął się wrzucaniem filmików ze Straży ♥

ralf87

2012-10-31, 19:12
Jak masz tego więcej to wrzucaj!!

SemirN

2012-10-31, 19:15
zonu napisał/a:

W końcu ktoś zajął się wrzucaniem filmików ze Straży ♥


ralf87 napisał/a:

Jak masz tego więcej to wrzucaj!!



Na profilu jeszcze jeden zalega z dojazdu alarmowego co głupia baba przed wóz wskoczyła - na portal jeszcze nie wszedł. :) Będę starał się na bieżąco coś ciekawego umieszczać - tak aby spamu też nie było :)

zonu

2012-10-31, 19:19
SemirN napisał/a:




Na profilu jeszcze jeden zalega z dojazdu alarmowego co głupia baba przed wóz wskoczyła - na portal jeszcze nie wszedł. :) Będę starał się na bieżąco coś ciekawego umieszczać - tak aby spamu też nie było :)



Zdążyłem już obejrzeć :D
My tydzień temu mieliśmy wyjazd do pożaru kurnika, było 18 jednostek, nawet z Przemyśla oddalonego o ponad 40km.
Około 25 000 kur spalonych.
Jeden z większych pożarów ostatnich lat w mojej okolicy. A to wszystko przez żarówkę :)

Pa...........ek

2012-10-31, 20:23
Mam kumpla strażaka i opowiedział mi o jednej akcji.

Blok, 8 piętro, od patelni z żarciem zajęło się mieszkanie, generalnie przejeb, wbieganie na górę w pełnym ubraniu.Mieszkaniec się wystraszył i wyskoczył z okna.Zebrali się gapie, przyjechała rodzina, koleś już bez życia leży tam gdzie się zatrzymał przykryty workiem, a starszy ogniowy do młodego...
-Temu się spadochron nie otworzył? Mina rodziny i publiki bezcenna...Było o tym głośno w gazecie, jak znajdę to wrzucę.

irish

2012-10-31, 21:10
~Sklej napisał/a:

Jedyna słuzba publiczna, do której ludzie mają szacunek



ktoś już to napisał about poprzedniego filmiku o strażakach i dostał w ch*j piw, niestety ale nie powtórzysz jego sukcesu :hitler:

KK1934

2012-10-31, 21:13
ad zonu

Chodzi Ci o pożar w Pruchniku ? jestem ciekawy co z tymi kurami całe się spaliły żadnych szczątków ? a co z zapachem ?