18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż Miejska - bezmyślna interwencja

Cavaran • 2012-03-19, 09:49

Taksówkarz przywiózł starszą kobietę do lekarza i pomógł jej dostać się do budynku, zostawiając samochód na "chwilę". W tej właśnie "chwili" samochodem zajął się strażnik miejski.

minetek

2012-03-19, 20:52
ha ha
kiedyś obserwowałem jak śmieć miejska robiłą mi fotki, w końcu włożyli mi karteczkę za wycieraczkę, jakież było cwe*a zdziwienie jak podszedłem wyjąłem karteczkę i zj***łem gościa że ulotki niech w skrzynki an listy wpycha a od samochodu się odpie**oli.
za miesiąc był listonosz z jakimś kwitem, żona powiedziała że mnie nie zna minęło pół roku - na razie cosza

Arx

2012-03-19, 22:14
co za mozgozjeby w tym kraju... nigdy nie bedzie dobrze....

ti...........ax

2012-03-20, 00:20
minetek napisał/a:

ha ha
kiedyś obserwowałem jak śmieć miejska robiłą mi fotki, w końcu włożyli mi karteczkę za wycieraczkę, jakież było cwe*a zdziwienie jak podszedłem wyjąłem karteczkę i zj***łem gościa że ulotki niech w skrzynki an listy wpycha a od samochodu się odpie**oli.
za miesiąc był listonosz z jakimś kwitem, żona powiedziała że mnie nie zna minęło pół roku - na razie cosza



I co żona odeszła z listonoszem i do tej pory sie nie odezwała?

Ratilt

2012-03-20, 00:47
Tak mi się skojarzyło




Ale właściwie to pie**olicie jak potłuczeni. Skąd on niby miał wiedzieć że taksiarz przywiózł jakąś babkę do szpitala? Jakieś tablice, bilbordy, w radiu było czy może prezydent US&A wygłaszał orędzie żeby nie ruszać samochodu bo bohaterski taksiarz przywiózł kobietę z 18 ranami postrzałowymi, ze złamanym kręgosłupem, jeszcze rodzącą i zaniósł ją na rekach do szpitala? Idzie, widzi źle zaparkowany samochód i zaczyna >>wykonywać swoją pracę<<. Z drugiej strony myślicie że rzadko kiedy słyszy on historyjki w stylu "ale ja odwiedzałem chorego na raka kolegę w szpitalu", "przywiozłem ranną/rodzącą", "parkuje tu od 10 lat i tego zakazu nigdy tu nie było" itp?

Na prawdę, sami wielce inteligentni ludzie na sadolu ostatnio, niby tacy obeznani, myślący, nie dający się ulec propagandzie, a wystarczy wstawić filmik z dopiskiem "bezmyślna interwencja" i już ogień z dupy wszystkim bucha, jacy to oni oburzeni, straż to debile oni by to lepiej zrobili.

sierra

2012-03-20, 06:51
Elektryk wysokich napięć napisał/a:

k***Y j***nE


exculibrus

2012-03-20, 07:35
@Velture- jak coś to teraz jest już 5minunt, ale domyślam się, że to było jakiś czas temu.

Zenit00

2012-03-20, 11:35
Pała to pała

damianzkoszar06

2012-03-20, 12:57
,,Bo te j***ne k***y rozjeżdżałbym walcem" tyle że w tym przypadku chodzi o straż miejską :)

Phallucifer

2012-03-20, 13:04
postoj jest dalej do minuty, powyzej jest zatrzymanie, chyba, ze znak wskazuje inaczej.
Policja i Straz Miejska to jest temat, ktory omiaj,m podobnie do naszych politykow. Wole gadac o dz**kach, one sa pozyteczne.

krajan

2012-03-20, 17:11
hehe i pewnie stara chora babunia przeskoczyła te łańcuchy idąc do lekarza