18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż Biznesowa

golip • 2012-10-02, 10:18
Trzeba dbać o budżet gminy

St...........ke

2012-10-02, 19:23
pin napisał/a:



Tylko co z tego, że będziesz jechał przepisowo, skoro źle ustawiony radar i tak zrobi zdjęcie, bo źle zmierzy prędkość.



Radary są ustawione do wyłapywania przy przekroczeniu prędkości o co najmniej 15-20km/h, więc raczej nie złapie ;)

mare30ks

2012-10-02, 19:42
cala wiosne i lato zapie**alalem do pracy i na urlop motorem, i fotoradary mozna pie**olic dzieki temu
a za takie kurewskie praktyki nalezy sie karny ku*as do ryja tym ch*jom ze sm

Antony

2012-10-02, 20:23
SteelMike napisał/a:



p*zdą możesz być co najwyżej Ty, jak jeździsz za szybko ;) kozacz, kozacz, kiedyś wypie**olisz się przy nadmiernej prędkości i obyś na harda trafił z dopiskiem, że to Ty i z własnej głupoty tam trafiłeś. I obyś tylko siebie do grobu zabrał ;)

Co jeszcze do mojej jazdy, prawko mam od półtora roku, zdałem za 1 razem, nie miałem żadnej stłuczki, wypadku, kraksy. Dla Ciebie taka osoba to p*zdeczka, a dla większości porządny kierowca ;)




Cóż za zdolniacha :mrgreen: zapewne z Religii też piąteczka zawsze siedziała :) :oops:

djhexe

2012-10-03, 00:32
SteelMike napisał/a:



p*zdą możesz być co najwyżej Ty, jak jeździsz za szybko ;) kozacz, kozacz, kiedyś wypie**olisz się przy nadmiernej prędkości i obyś na harda trafił z dopiskiem, że to Ty i z własnej głupoty tam trafiłeś. I obyś tylko siebie do grobu zabrał ;)

Co jeszcze do mojej jazdy, prawko mam od półtora roku, zdałem za 1 razem, nie miałem żadnej stłuczki, wypadku, kraksy. Dla Ciebie taka osoba to p*zdeczka, a dla większości porządny kierowca ;)



twoje półtora roku prawa jazdy ma się do moich 13 jak ch*j ci w ryj. zdać można za pierwszym i za 10 w zależności od miasta... przykład miast ( np: warszawa) które "wyjeżdżają" na egzamin np. do łomży, gdzie kiedyś dawali prawo jazdy za świniaka a teraz przejeżdża się przez dwa skrzyżowania ze światłami...
że nie miałeś żadnej stłuczki??? a jak w czasie stłuczki zachowasz się jak p*zdeczka??
i wielki kierowco: jak jesteś na sadolu to wiesz z harda (p*zdeczki tam nie zaglądają) iż stłuczka, kraksa czy wypadek nie koniecznie są z naszej winy - czasami trafi się pijak który wypie**oli w nas nim się nawet nie obejrzymy.

więc znawco: stul "p*zdeczkę", idź oglądać swoje prawo jazdy i dalej zapie**alaj 55 konnym ch*jostwem z czterdziestką na liczniku lewym pasem blokując płynny ruch bo jesteś zajebisty.


ps: przykład drogi ekspresowej białystok - jeżewo i coś tam na końcu - 90 km/h ze względu na brak ekranów akustycznych... wszyscy zapie**alają drogą ekspresową - tak wynika ze znaków a tu ograniczenie do 90 a do tego droga oddana około miesiąca temu. no k***a!

gnoj

2012-10-03, 09:18
Fajna sprawa dostać mandat 100zł za jakieś małe przekroczenie prędkości oraz opłatę od leasingodawcy za udostępnianie danych straży miejskiej w wysokości 60zł... Świnie nic więcej.

St...........ke

2012-10-03, 13:36
djhexe napisał/a:


twoje półtora roku prawa jazdy ma się do moich 13 jak ch*j ci w ryj. zdać można za pierwszym i za 10 w zależności od miasta... przykład miast ( np: warszawa) które "wyjeżdżają" na egzamin np. do łomży, gdzie kiedyś dawali prawo jazdy za świniaka a teraz przejeżdża się przez dwa skrzyżowania ze światłami...



Nie wiem jak Ty, ale ja ku*asów ssać nie będę. Ty jak chcesz to to rób, więc ch*j Ci w ryj, ale nie mój, gejem nie jestem. W moim mieście zdaje ok 45-50% za 1 razem, jeździ się w wielu miejscach, więc łatwo nie jest, ale opanowanie i umiejętności to podstawa ;)

djhexe napisał/a:


że nie miałeś żadnej stłuczki??? a jak w czasie stłuczki zachowasz się jak p*zdeczka??


Miałem 2 razy awarie samochodu, poradziłem sobie. Przy stłuczce? Raczej normalnie, zależy od sytuacji, ale nie jedno widziałem. ;)

djhexe napisał/a:


i wielki kierowco: jak jesteś na sadolu to wiesz z harda (p*zdeczki tam nie zaglądają) iż stłuczka, kraksa czy wypadek nie koniecznie są z naszej winy - czasami trafi się pijak który wypie**oli w nas nim się nawet nie obejrzymy.



Dobrze o tym wiem, ale mi chodzi o to, że jadąc nieprzepisowo zwiększasz ryzyko wypadku. To, że ktoś inny w nas uderzy, to już przypadek losowy, niestety.

djhexe napisał/a:


więc znawco: stul "p*zdeczkę", idź oglądać swoje prawo jazdy i dalej zapie**alaj 55 konnym ch*jostwem z czterdziestką na liczniku lewym pasem blokując płynny ruch bo jesteś zajebisty.



To czym zapie**alam nie ma nic do rzeczy, bo i 55 konnym można zapie**alać i łamać przepisy ;) i nie wlekę się lewym pasem jeśli mogę normalnie jeździć prawym. A jak mam okazję wyprzedzić ślimaka, to to robię.

djhexe napisał/a:


ps: przykład drogi ekspresowej białystok - jeżewo i coś tam na końcu - 90 km/h ze względu na brak ekranów akustycznych... wszyscy zapie**alają drogą ekspresową - tak wynika ze znaków a tu ograniczenie do 90 a do tego droga oddana około miesiąca temu. no k***a!



Głupie przepisy też trzeba przestrzegać, moja wina?

Więc p*zdeczko nie udzielaj się w temacie, jeśli ch*ja wiesz.

BulletTime

2012-10-03, 22:46
Przecież fotoradar ma być oznakowany i ustawiony zgodnie z pewnymi przepisami. To co zrobili to zwyczajne łamanie prawa.