18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż Biznesowa

golip • 2012-10-02, 10:18
Trzeba dbać o budżet gminy

michal29

2012-10-02, 12:35
jak ja tej j***nej straży miejskiej nienawidzę. W ogóle sąd się biorą tacy pracownicy tych służb. Przecież to same k***y umysłowe i pomyleńcy :-)

mr_9mm

2012-10-02, 12:45
@upup
Nie chcieli ich w policji.
:edit:
@makarybenc
Widać, że nie zrozumiałeś o co chodzi.
Jak źle ustawią fotoradar, to bedzie mieć przekłamania, czyli ogarniczenie 50km/h, jedziesz 50km/h do kościółka, a radar odczyta prędkość 70km/h, bo pod złym kątem ustawiony.
Musi być ileś tam ustawiony pod kątem do drogi (w jednym filmiku koleś tłumaczył), a oni na odwal zaparkowali.

LaChupacabra

2012-10-02, 12:53
Tępe wieśniaki się buntują, że ktoś fotoradar postawił. Jest 50 to się jedzie 50, a nie wielka bulwersacja. Np. w Holandii takie ukryte w samochodzie (albo za) fotoradary to normalka i jakoś nie zauważyłem żeby ktoś z tego powodu robił jakieś awantury. Dasz się na to złapać to jest sam sobie winien, a nie radar czy wąsaty piesek, który go ustawił. Śpieszy ci się gdzieś to płacisz. k***a proste i kropka.
Inna sprawa że miejsca w których stoją radary powinny być odpowiednio oznakowane.

St...........ke

2012-10-02, 12:53
Zlot gimbazy k***a? Zajęcia się skończyły? Mamy zj***ne prawo z fotoradarami. Fotoradar powinien być zamaskowany, ukryty, nawet k***a w autach, mimo iż może podać zły wynik. Dlaczego? Bo masz k***a przepisowo jechać cały czas, a nie zwalniać przed znakiem, że zaraz będzie fotoradar.

nitrox89

2012-10-02, 13:16
Zasadniczo nie macie się o co srać, bo tabliczka o kontroli prędkości jest.
A że nikt nie lubi miejskich to już trudno, taką mają prace przypie**alaczy...

MUodyy

2012-10-02, 13:16
A co gdybym im zastawił ten radar samochodem?

Aeze

2012-10-02, 13:28
tonamini napisał/a:

Policja to jedna wielka pierdo***a legalna mafia



A co ma policja wspólnego ze strażą miejską w tym przypadku?
Zanim ujawnisz swoje przekonania JP na 80% to poczytaj, że pieniądze z mandatów straży miejskiej idą do kasy gminy, a z mandatów policyjnych do budżetu państwa.
Dlatego jest taka wojna ze SM, bo gminy sobie zrobiły z nich aparat zarobkowy. Sama gmina Sulechów w którymś tam roku miała dochód ponad 1 mln zł z mandatów wystawionych przez straż miejską!!

MUodyy napisał/a:

A co gdybym im zastawił ten radar samochodem?


Syn radnego z Zielonej Góry im zastawił kiedyś fotoradar busem. Zrobił to celowo i skończyło się na pogadance i jakimś mandacie...akurat za to, że nie chciał się dać wylegitymować, a nie pozostawienie pojazdu.

Możesz dostać mandat za utrudnianie czynności itp....dlatego warto powiedzieć, że auto samo zgasło i nie możesz odpalić. Jebnąć drzwiami i iść na kawę ;)

Marko Polak

2012-10-02, 13:36
SteelMike** już widze cieciu jak jedziesz 20km/h, bo jest ograniczenie prędkości, a fotoradar skitrany w krzakach, czy tez w innym śmietniku. pie**olony strażnik miejski się znalazł...

St...........ke

2012-10-02, 13:48
Marko Polak napisał/a:

SteelMike** już widze cieciu jak jedziesz 20km/h, bo jest ograniczenie prędkości, a fotoradar skitrany w krzakach, czy tez w innym śmietniku. pie**olony strażnik miejski się znalazł...


Jeżdżę przepisowo +/- 10km/h i co łyso Ci k***a? To idź i zgwałć kogoś, jak taki z Ciebie JP i JSM na 100%.

Kuncek

2012-10-02, 14:30
karny ku*as na tylną szybę za parkowanie

oozyxak0o

2012-10-02, 14:49
makarybenc napisał/a:

Tępe wieśniaki się buntują, że ktoś fotoradar postawił. Jest 50 to się jedzie 50, a nie wielka bulwersacja. Np. w Holandii takie ukryte w samochodzie (albo za) fotoradary to normalka i jakoś nie zauważyłem żeby ktoś z tego powodu robił jakieś awantury. Dasz się na to złapać to jest sam sobie winien, a nie radar czy wąsaty piesek, który go ustawił. Śpieszy ci się gdzieś to płacisz. k***a proste i kropka.
Inna sprawa że miejsca w których stoją radary powinny być odpowiednio oznakowane.


No i proszę. Oto typowy reprezentant większości polaków. Zgadza się z wszelkimi normami. Pewnie zdążył jeszcze w dobrych czasach firme założyć albo w totka wygrać skoro mu tak surowe prawo odpowiada.

ToPrzeciezJa

2012-10-02, 16:31
@SteelMike nie zapie**alam jak wariat, ale jak Ty jeździsz przepisowo to jesteś niezłą p*zdą :D

Shock

2012-10-02, 17:00
"Tylnia" "Burmiszcz" <facepalm>

St...........ke

2012-10-02, 18:07
ToPrzeciezJa napisał/a:

@SteelMike nie zapie**alam jak wariat, ale jak Ty jeździsz przepisowo to jesteś niezłą p*zdą :D



p*zdą możesz być co najwyżej Ty, jak jeździsz za szybko ;) kozacz, kozacz, kiedyś wypie**olisz się przy nadmiernej prędkości i obyś na harda trafił z dopiskiem, że to Ty i z własnej głupoty tam trafiłeś. I obyś tylko siebie do grobu zabrał ;)

Co jeszcze do mojej jazdy, prawko mam od półtora roku, zdałem za 1 razem, nie miałem żadnej stłuczki, wypadku, kraksy. Dla Ciebie taka osoba to p*zdeczka, a dla większości porządny kierowca ;)

pi...........in

2012-10-02, 19:07
SteelMike napisał/a:

Zlot gimbazy k***a? Zajęcia się skończyły? Mamy zj***ne prawo z fotoradarami. Fotoradar powinien być zamaskowany, ukryty, nawet k***a w autach, mimo iż może podać zły wynik. Dlaczego? Bo masz k***a przepisowo jechać cały czas, a nie zwalniać przed znakiem, że zaraz będzie fotoradar.



Tylko co z tego, że będziesz jechał przepisowo, skoro źle ustawiony radar i tak zrobi zdjęcie, bo źle zmierzy prędkość.