18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

straż biznesowa - Jasło

~Griszon • 2012-10-07, 15:28
kolejny przykład braku kompetencji ze strony SM ;-)

bujaszaka

2012-10-07, 19:22
Jedynym pożytkiem z tej instytucji są piwa na sadolu.

rafiki

2012-10-07, 19:41
Uwielbiam filmiki ze strasznikami jak sami z siebie idiotów robią przed kamerą. SM do gazu!

kuzax

2012-10-07, 20:05
Najgorsze jest to, że te fotoradary nie są strażników tylko komend itp. Funkcjonariusze nie mają nic do gadania muszą robić to co komendant kazał bo inaczej won z pracy.

borisklinga

2012-10-07, 20:26
wg. mnie to i jedn strona i druga koło ch*ja mi lata, straz meijska oczywiscie zero kompetencji, ale ci j***ni krzykacze wyzwoliciele polski wk***iaja bardziej

portraficie tylko pyskowac, na sam wiek tego straznika powinniscie go szanowac, ze prace ma jaka ma trudno ale ty szczylu jeden z drugim zastanow sie co robisz i co tym osiągniesz

Kabe

2012-10-07, 20:26
kuzax> urodził się strażnikiem? nie mógł innej pracy znaleźć? urodził się debilem to i do sm/milicji się dostał. niech ginie.

riczardson

2012-10-07, 20:33
sam na własnej skórze przekonałem się jak poj***na jest walka ze strażą miejską, urzędami i sądem w tym poj***nym kraju. Wszystkie wymienione wyżej organizacje działają razem, zajmują się totalnymi pierdołami i na czyj koszt? Nasz k***a. Wk***ia mnie to i pewnie Was też, jak tak dalej pójdzie coś pęknie, i zrobi się ładna rewolucja, bo tak k***a nie może być.

mazzich

2012-10-07, 21:24
niech goscie wezma kawalek sklejki i napisza uwaga fotoradar i niech ustawia ze 150 metrow wczesniej, jak przestana zarabiac to sie zwina, i przypilnowac ich tak kilka razy, szkoda sobie jezyk strzepic

ł...........na

2012-10-07, 22:15
JSM w poznaniu walczymy żeby ich wyj***ć na zbity ryj.

wysol666

2012-10-07, 22:32
Dawno nie miałem kontaktu z SM ale przy najbliższej okazji nie omieszkam spytać, czy to prawda, że żeby się dostać do SM nie trzeba nawet matury mieć :P

Biellik

2012-10-07, 23:04
Batrael napisał/a:

czy wie ktoś dokładnie w której części Jasła to jest?




z tego co widzę to jest trasa jak lecisz na Kołaczyce przed Krajowicami :)

lwRazor

2012-10-07, 23:08
Jak to w Polsce... kurestwo i nieroby...

dudidudi

2012-10-08, 01:07
ten z wąsami dostał mine jakby se zesral...

Krak

2012-10-08, 08:27
Batrael napisał/a:

czy wie ktoś dokładnie w której części Jasła to jest?



Jeżdżę tamtędy regularnie na Bieszczady i ten słupek 160 to norma, czasem jest na 163. Tak naprawdę to do Jasła jeszcze kawałek, ale znak teren zabudowany Jasło stoi.

Na marginesie to generalnie samochodowa wiocha tam jest, zero znajomości przepisów i kultury. Same asy dróg normalnie.

Co o pracy silnika powyżej jednej minuty. NIe pochwalam tego strażnickiego biznesu, ale niekumaty strażnik powinien opowiedzieć, że wykonuje czynności służbowe i do tego musi mieć włączony silnik. Te wieśniaki faktycznie coś słyszały o tym przepisie..
Co do tabliczek, powinien rzec: pan nie jestes uprawniony do kontrolowania tego urządzenia, więc wypad. Potem telefon na pały z prośba o interwencję: utrudnianie wykonywania czynności biznesowych.

moomin

2012-10-08, 09:44
rafalaudi1 napisał/a:

Trzeba być tępym żeby dostać się do policji ale żeby pracować w straży wiejskiej to to trzeba być wiejskim popychadłem.
Tępaki do którejś tam potęgi od spisywania sikających w krzakach.



Aplikuj do policji skoroś taki mądry...
Zapewniam cię, że jesteś zbyt tępy.