18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

straż biznesowa - Jasło

~Griszon • 2012-10-07, 15:28
kolejny przykład braku kompetencji ze strony SM ;-)

straatveger

2012-10-07, 15:51
Każda SM to tępa k***a.

ale k***a ci prawnicy z wiedzą z kwejka też nie lepsi

bo...........ę

2012-10-07, 15:56
Ale ma pracę j***ny pączek. A jak mi ktoś na osiedlu rozpie**ala klatkę schodową czy maluje ku*asy sprejem to taki j***ny świniak nie ma szansa takiego delikwenta dogonić.

damian010288

2012-10-07, 16:00
20 lat jestem strażnikiem miejskim.

- i dalej Pan nie zna przepisów?? :D

Surkan

2012-10-07, 16:45
Pan który mówi że jest strażnikiem od 20 lat przedstawia fałszywe świadectwo. Straż miejska wróciła w 1997 r na mocy ustawy o strażach gminnych. Pan który mówi że strażnik przekracza swoje uprawnienia spisując jego kolegę i nie stawiając mu zarzutów też stwierdza nieprawdę. Strażnik Miejski ma prawo zażądać dokumentu stwierdzającego tożsamość osoby lub w przypadku jego braku spisanie danych osobowych przedstawionych słownie przez osobę a następnie potwierdzenie ich np przez kolegę czy jak filmiku brata.
To że fotoradary są puszką do robienia kasy chyba ikt nie ma obiekcji sam bym sobie parę kupił gdybym miał więcej kasy, siedzisz w domu a kasa idzie. Tylko proszę żeby teraz lamuski nie krzyczały że bym okradał kierowców. Zasada jest taka że albo Ty r*chasz albo Ciebie r*chają wiedz wole zarabiać niż dać zarobić komuś.

olo301

2012-10-07, 17:07
Co chcecie od tych strażników przecież ktoś im tam nakazał stać z tym radarem a byli to wasi radni na których tak ochoczo głosujecie bo to rada miasta podejmuje decyzję aby dokonać zakupu fotoradaru i czepianie się kogoś kto musi to robić jest głupie.Więc następnym razem zastanów się zanim zagłosujesz na janka kowalskiego żeby był radnym hehe.A poza tym to j***ć tych co przekraczają prędkość sam widziałem skutki tego .

Batrael

2012-10-07, 18:38
czy wie ktoś dokładnie w której części Jasła to jest?

JarekBestia

2012-10-07, 18:39
Prosze jak piraci drogowi walczą o mozliwośc zapie**alania bezkarnego po wioskach!!!

~Griszon

2012-10-07, 18:43
Batrael napisał/a:

czy wie ktoś dokładnie w której części Jasła to jest?


ul. Krakowska

Batrael

2012-10-07, 18:52
Griszon napisał/a:


ul. Krakowska



Tak właśnie przypuszczałem, ale nie byłem pewny :) dzięki za pomoc. Ale prawdę mówiąc to bardzo często stoją tam, czy to drogówka czy miejscy.

Belzedup666

2012-10-07, 18:53
Trzeba być tępym żeby dostać się do policji ale żeby pracować w straży wiejskiej to to trzeba być wiejskim popychadłem.
Tępaki do którejś tam potęgi od spisywania sikających w krzakach.

4tom

2012-10-07, 19:01
Jedna rzecz tutaj dziwi: przecież taki jeden czy drugi spaślak ze SM czy policji ma znajomych, rodzinę, sąsiadów, nie żyje w piwnicy tylko kupuje w tych samych sklepach co oni. I nikogo to k***a nie razi? Nikt mu nie zwróci uwagi? Czy tutaj nie ma żadnej reakcji oddolnej bo na wszystko musi być przepis? Gość by się może zastanowił gdyby tak w trzech czy czterech sklepach nie został obsłużony a sąsiedzi codziennie zwracaliby mu uwagę, że robi coś niemoralnego. Przecież do k***y nędzy pensje pobiera z ich pieniędzy a mandaty też są wystawiane w większości im.

Kóba

2012-10-07, 19:05
Jacy ci żydzi zabawni :lol:

Kabe

2012-10-07, 19:13
Tępić SMrodów! Może gnój obejrzy taki film i wybierze inną pracę.