18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straszny wypadek, dużo ofiar i krwi

Xanter93 • 2015-05-12, 18:13
Witam Sadole, od razu mówię, że jest to mój pierwszy temat.
Sytuacja miała miejsce wczoraj, we Frankfurcie nad Odrą, jako mieszkaniec Słubic czasami jeżdże u niemaczków. Stałem na światłach i chciałem zmienić pas, bo z lewego można było jechać tylko prosto, a chciałem pojechać w prwo, przede mną stało auto więc chciałem troszkę cofnąć i się wj***ć na prawy pas. Źle popatrzyłem w lusterko, pech chciał, że stała za mną stara niemka swoim golfem, "przy****doliłem" ostro w nią. Wychodzę, ide do niej czy nic sie stało, wszystko ok, patrze na auta, u mnie żadnej rysy, u niej lekko rejestracja wgnieciona. Babka wyciąga telefon i dzwoni na policje, super. W Polsce by machnęli ręką i byśmy pojechali do domu, ale nie. Czekałem 40 minut na niemiecką policje, przyejchali, dokumenty, zapytali co sie stało, zdjęcia porobili, dostałem mandat 35 k*rwa €. Najlepsze i tak było potem.
Słyszę, że jedzie karetka i się śmieje do kumpla, że pewno po naszą szanowną damę, z drogi obok jeszcze wóz strażacki, sobie myślę co się ku*wa dzieje, czy ja snię, czy sie koledzy pomylili, czy jak. Tak, tak. Panowie przyjechali do tej niemieckiej ku*wy. Załozyli jej kołnierz, poudawała wielce poobijaną. Już miałem odjeżdzać ale poszedłem do niej do karetki i sie zapytałem czy jest zadowolona z tego co narobiła, z poker facem na twarzy i k***ikami w oczach pokiwała głową, że tak. Już jej nie chciałem ubliżać, bo moze by sie doczepili jeszcze. Żeby wszystko udokumentowac nagarałem filmiki. Pozdrawiam, a ta DDRowska szm*ta niech zginie pod kołami jakiegoś auta.



borisklinga

2015-05-12, 18:31
Sfrustrowana i sp***olona bo ma świadomośc ze jest brzydką niemrą

szatan_ns

2015-05-12, 18:33
trzeba było się tłumaczyć ze ci w dupe wjechała baranie

wino666

2015-05-12, 18:55
no wlasnie debilu... stara slepa k***a, a ty nie potrafiles jej wrobic...

KrisCFC

2015-05-12, 18:59
szatan_ns napisał/a:

trzeba było się tłumaczyć ze ci w dupe wjechała baranie



Tak, a potem by się okazało, że całe zdarzenie nagrała jakaś kamera przemysłowa z pobliskiego sklepu itp. i by był w czarnej dupie... Polaki - cwaniaki...

So...........NI

2015-05-12, 19:20
Ja bym ją do sądu podał by jeszcze płaciła koszty wezwania pomocy bezpodstawnie, k***a mać jakby siła było duża to by się szmacie włączyła poduszka. Mocniej to ja się na rowerze wyj***łem i po karetkę nie dzwoniłem...

1r0n

2015-05-12, 19:20
Kurna, studiowałem w Słubicach. Czas chyba znowu Was odwiedzić. 8-)

dumad

2015-05-12, 19:23
karma nie śpi. oduczysz się jeździć do hitlerowców k***a :szczerbaty:
a serwery sadistica to chyba też niemieckie :D

Xanter93

2015-05-12, 19:28
szatan_ns napisał/a:

trzeba było się tłumaczyć ze ci w dupe wjechała baranie



wino666 napisał/a:

no wlasnie debilu... stara slepa k***a, a ty nie potrafiles jej wrobic...



ku*wa cebule jedne! to są niemaczki i tu nie ma czegoś takiego jak wrobić kogos. Ordnung must sein! Adi ich czegoś nauczył

jan0sik1

2015-05-12, 19:39
I dobrze ci pajacu. Naucz sie k***a jezdzić a nie pie**ol ze ajajaj oni są źli. Powinni ci dać z 500 ojro to bys sie nauczył. Debil i tyle!!!!

qwerq221

2015-05-12, 23:32
Ale to nic nadzwyczajnego takie kurestwo jest powszechne, ale także i buractwo o czym, także wiedzą wszyscy tylko ty się z choinki urwałeś i wielce zdziwiony :-) (jak byłem zgryźliwy to serio sorry)

Jakoś przedwczoraj miałem podobny przypadek. Stałem zaparkowany na ulicy, cały szereg aut zaparkowanych równolegle po prawej stronie... ulica dość ruchliwa bez parkometrów to i ciągle zaj***na.
Siedziałem w aucie spokojnie czekałem na matkę bo mnie poprosiła abym z nią pojechał do lekarza. Auto zaparkowane przede mną po jakichś 10 minutach odjechało a na jego miejsce w krótkim czasie podjechał jakiś gość w Oplu vectrze c.

Od razu zauważyłem, że ten kierowca nie najlepiej radzi sobie z parkowaniem równoległym, bo zauważyłem, że cofając robi zbyt duży kont wjazdu na miejsce i pomyślałem, że będzie musiał parkować tam na co najmniej 3/4 razy i nie myliłem się dokładnie musiał robić 4 poprawki aby dobrze się ustawić na miejscu, ALE mniejsza o to ten szanowny kierowca cofając puknął delikatnie w moje auto, wiedziałem, że nie warto nawet sprawdzać czy nic się nie stało bo wiedziałem, że to niemożliwe i nie chciałem wyjść na jakiegoś pajaca i robić mu wyrzutów bo nie mam tego w naturze.

Pomyślałem, że cóż nie ma gość doświadczenia w parkowaniu (niech pierwszy rzuci kamień...) i zapewne jak wysiądzie to machnie do mnie ręką czy coś w tym stylu, że sorry za to.
Ku mojemu lekkiemu zdziwieniu wysiadł gość spojrzał na mnie siedzącego w samochodzie iiii.... i k***a ch*j poszedł jak gdyby nigdy nic :-D
Pomyślałem k***a to j***ny burak. I siedziałem sobie dalej. SE LA WI

ka...........as

2015-05-12, 23:47
Xanter93 napisał/a:

"przy****doliłem" ostro w nią. ]



Czegoś tu nie ogarniam.
Piszesz, to co piszesz, a później beczysz.
Pomijam niemieckość, ale starsi ludzie inaczej reagują na bodźce niż młodzi.
Co to tytułu. Dwie ofiary w jednym wypadku to całkiem sporo... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ZmianaNicka

2015-05-13, 00:40
masz ryj jak cygan, tyle w temacie

KaruzeLek

2015-05-13, 08:36
Nie wiem co Ci napisać, może patrz w lusterko wsteczne jak cofasz ? ;)

Się babce nie dziwie, nie ona nabroiła to co ma sobie żałować ? Jakieś L4 czy też może coś z niemieckiego ubezpieczenia skapnie :)