18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straszny wypadek, dużo ofiar i krwi

Xanter93 • 2015-05-12, 18:13
Witam Sadole, od razu mówię, że jest to mój pierwszy temat.
Sytuacja miała miejsce wczoraj, we Frankfurcie nad Odrą, jako mieszkaniec Słubic czasami jeżdże u niemaczków. Stałem na światłach i chciałem zmienić pas, bo z lewego można było jechać tylko prosto, a chciałem pojechać w prwo, przede mną stało auto więc chciałem troszkę cofnąć i się wj***ć na prawy pas. Źle popatrzyłem w lusterko, pech chciał, że stała za mną stara niemka swoim golfem, "przy****doliłem" ostro w nią. Wychodzę, ide do niej czy nic sie stało, wszystko ok, patrze na auta, u mnie żadnej rysy, u niej lekko rejestracja wgnieciona. Babka wyciąga telefon i dzwoni na policje, super. W Polsce by machnęli ręką i byśmy pojechali do domu, ale nie. Czekałem 40 minut na niemiecką policje, przyejchali, dokumenty, zapytali co sie stało, zdjęcia porobili, dostałem mandat 35 k*rwa €. Najlepsze i tak było potem.
Słyszę, że jedzie karetka i się śmieje do kumpla, że pewno po naszą szanowną damę, z drogi obok jeszcze wóz strażacki, sobie myślę co się ku*wa dzieje, czy ja snię, czy sie koledzy pomylili, czy jak. Tak, tak. Panowie przyjechali do tej niemieckiej ku*wy. Załozyli jej kołnierz, poudawała wielce poobijaną. Już miałem odjeżdzać ale poszedłem do niej do karetki i sie zapytałem czy jest zadowolona z tego co narobiła, z poker facem na twarzy i k***ikami w oczach pokiwała głową, że tak. Już jej nie chciałem ubliżać, bo moze by sie doczepili jeszcze. Żeby wszystko udokumentowac nagarałem filmiki. Pozdrawiam, a ta DDRowska szm*ta niech zginie pod kołami jakiegoś auta.



sliwa90

2015-05-13, 12:35
35 x 4,09 = 143,15 zł za spowodowanie wypadku drogowego w rozwiniętym, zachodnim kraju
Polska: mandat 500 zł lub sprawa w sądzie, konfiskata prawa jazdy na 3 m-ce, bo tyle czekasz na rozprawę ;/


Tail

2015-05-13, 12:37
W tym wypadku trochę chamstwo okej. Ale z doświadczenie już wiem że do wypadku zawsze wzywać policje i karetkę. Wjechali mi w dupę i dostałem z tego ładny hajsik tzn. auto no i wizyty u lekarza. Najśmieszniejsze jest to że chyba nic mi nie było ale hajsik się przydał. A pasażer miał faktycznie problemy z karkiem ale piski nie ogarnęły że trzeba wszystkich z auta spisać i nie było go w protokole, dziękuje dobranoc do widzenia. Jakby karetka była to wszyscy z miejsca są badani idt. Ja dostałem za sam uszczerbek na zdrowiu chyba ponad 1,5 kafla :) Przypuszczam że ta panie jak jest ogarnięta też z OC coś dorwie :)

revelsat

2015-05-13, 12:49
wschodnioniemieckie wychowanie, zmienić juz tego nie zmienisz, ale co niektórzy gorsze sk***ysyny niż Polacy

tomix156

2015-05-13, 13:16
Rozumiem Twoje wk**wienie i rozgoryczenie, ale wydaje mi się, że lepiej dla Ciebie żeby wzięli ją do szpitala i po dwóch godzinach odesłali do domu jako zdrową, niż miałaby dostać jakiegoś wstrząsu mózgu, czy nie wiadomo czego i paść w domu, a potem jej adwokaci by to powiązali z Waszym "poważnym" wypadkiem.

An...........or

2015-05-13, 14:01
Nie umie k***a jeździć i jeszcze ma pretensje,że mandat dostał :homer:
A niemieckiej k***ie piach w dupę, tak dla zasady.

passV

2015-05-13, 14:23
Logiczna sprawa, że ludzie w takich przypadkach zachowują się jak cwaniacy i wystarczy byle pretekst, aby szukać kapuchy w odszkodowaniu. Protokół jest, papier z całym zajściem jest - babka trochę poudaje, przejdzie się dwa razy do lekarza i już jakieś 2k jej wpadnie.

Ilu ludzie tutaj w UK szuka tak naprawdę pieniędzy z "symulowanych" wypadków, które tak naprawdę nawet zajścia nie miały.

Teoria "leż i nie wstawaj za ch*ja" jest stosowana chyba w zasadzie wszędzie. Tylko w Polsce jak złamiesz nogę na źle położonej kostce brukowej, to nie dość, że nie dostaniesz ani grosza, to jeszcze Ciebie obwinią, że tamtędy szedłeś i mogłeś śmiało ten kawałek chodnika obejść ;)

darex99

2015-05-13, 15:24
Od kiedy raz skosztowałem AIPę, żadne inne piwo mi tak nie smakuje. Aromat cytrusów i goryczka rozwala, warto się napracować bo koszt za butelkę wynosi ok. 2-3 zł, a w sklepie dobra AIPA 7-10 zł, dlatego ja przeklinam dzień kiedy poznałem ten rodzaj piwa, moje konto strasznie to odczuwa i już nie sposób pić korporacyjnego syfu po 3 zł. Gratulacje świetnego hobby, ja w tym roku też startuję!

Przepraszam nie ten art.

Talpy

2015-05-13, 15:58
Ale masz diasteme. k***a, weź zrób coś z tym...

defcon1

2015-05-13, 16:38
Moja babka też tak miała, że jak się jebnęła w łokieć o kant stołu to już by po karetkę dzwoniła, najlepiej żeby helikopterem przylecieli ją zabrać na ostry dyżur bo umiera. Aż w końcu faktycznie ją raz w nocy karetką wzięli i umarła w szpitalu.

Ko...........in

2015-05-13, 19:46
Najgorsze, że oba auta do kasacji ;/

hitOnnz

2015-05-15, 05:41
jestem ze slaska, ale poznalem kilka osob ze slubic, musze powiedziec ze nie spotkalem bardziej porytych ludzi!

marna

2015-05-22, 17:15
k***iduplo napisał/a:

j***ć niemców



każdy niech jebie to co lubi :roll:

kcm

2024-03-06, 00:28
Przeglądam sobie Sadola a tu proszę Słubice moje piękne miasto