18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straszenie piesków...

~DMT • 2023-01-05, 19:13


Bonus: Macie, jak wam będzie ktoś pie**olił, że "pieski się bojo"



Da się k***a?!

razak

2023-01-06, 01:05
martika napisał/a:

nie jest głucha bo reaguje na każdy najmniejszy szmer, a nauka była stopniowa od nadmuchanych torebek foliowych po zabawę balonami i ich przebijanie, trzeba stopniowo psa odwrażliwić na hałas i nagradzać jeśli się nie boi, nikt jej pod nogi nie rzucał petard



co Ty k***a pie**olisz to nie mam pytań hahahah

smc

2023-01-06, 01:14
Jeszcze zapisz na wegetarianizm i będzie pies doskonały! :lol:

tpytlak7

2023-01-06, 01:28
Autor napisał/a:

Problem z właścicielami pchlarzy polega na tym, że są właścicielami pchlarzy. Te głupie psy pewnie chowają się pod kołdrą i srają w nią tygodniowy zapas zgromadzony w jelitach. Stąd tyle nieuzasadnionego jadu w tych ludziach.
Zyczą później wszystkim dobrze bawiącym się ludziom, aby petardę wsadzili sobie w dupę. Bo piesełki kurła depresyjke mają. Ciekaw jestem co się dzieje w domach takich przygłupów podczas frontu burzowego. Kogo oni wówczas przeklinają
Zastanawia mnie również, czy są tak zatroskani o ludzi na terenach objętych wojną.
pie**oleni pchlarze. Oczywiście tylko ci, którzy wrzucają jakieś ch*jowe posty na pejsbukach



Problem z takimi niedorozwiniętymi ciotami jak Ty polega na tym, że są niedorozwiniętymi ciotami. Paradoks tych wszystkich psów jest taki że obojętni jaki by nie był, to tak jest inteligetnniejszy od ciebie psi dydolu.

jazeck

2023-01-06, 01:37
...No u znajomych papuga taka większa, zobaczyła błyski, pofruwała i kitnęła, niby zawał, ale ja obstawiam , że przyp***zieliła główką w rusztowanko klatki... Nasze amandyny nic, no... jajka zaczęły znosić, teraz wysiadują... ;)

xalk

2023-01-06, 02:34
Autor napisał/a:

Problem z właścicielami pchlarzy polega na tym, że są właścicielami pchlarzy. Te głupie psy pewnie chowają się pod kołdrą i srają w nią tygodniowy zapas zgromadzony w jelitach. Stąd tyle nieuzasadnionego jadu w tych ludziach.
Zyczą później wszystkim dobrze bawiącym się ludziom, aby petardę wsadzili sobie w dupę. Bo piesełki kurła depresyjke mają. Ciekaw jestem co się dzieje w domach takich przygłupów podczas frontu burzowego. Kogo oni wówczas przeklinają
Zastanawia mnie również, czy są tak zatroskani o ludzi na terenach objętych wojną.
pie**oleni pchlarze. Oczywiście tylko ci, którzy wrzucają jakieś ch*jowe posty na pejsbukach



jesteś głupszy od psa srającego w kołdrę

Cudak

2023-01-06, 07:09
Autor napisał/a:

Problem z właścicielami pchlarzy polega na tym, że są właścicielami pchlarzy. Te głupie psy pewnie chowają się pod kołdrą i srają w nią tygodniowy zapas zgromadzony w jelitach. Stąd tyle nieuzasadnionego jadu w tych ludziach.
Zyczą później wszystkim dobrze bawiącym się ludziom, aby petardę wsadzili sobie w dupę. Bo piesełki kurła depresyjke mają. Ciekaw jestem co się dzieje w domach takich przygłupów podczas frontu burzowego. Kogo oni wówczas przeklinają
Zastanawia mnie również, czy są tak zatroskani o ludzi na terenach objętych wojną.
pie**oleni pchlarze. Oczywiście tylko ci, którzy wrzucają jakieś ch*jowe posty na pejsbukach



Jeśli zainwestujesz odrobinę czasu na przeczytanie jakiejkolwiek mądrej publikacji nt. psów, a wierzę, że jesteś do tego zdolny, to następnym razem dwa razy się zastanowisz, zanim napiszesz coś tak głupiego. Nie przypisuję ludziom złych cech i chcę wierzyć, że nie szukasz poklasku błyszcząc prostactwem, tylko po prostu jesteś mniej mądry od innych. Będę miły i czymś się z Tobą podzielę: pewnie wszyscy to wiedzą tylko nie Ty - psy oraz inne zwierzęta w inny sposób reagują na burzę, którą są w naturalny sposób poczuć / usłyszeć z dużym wyprzedzeniem, a inaczej na nagły huk. Jeśli nie zrozumiałeś wszystkiego za pierwszym razem, to podpowiem, że przeżywany dramat związany z odgłosem petard dotyka nie tylko psy, ale również inne zwierzęta.

Jeśli miałeś lub (nie daj Boże) masz psa, który schowany ze strachu wypróżnia się tak dużą zawartością kału, a Twoja reakcja ogranicza się do agresji i do nazwania go głupim psem, to współczuję Twojemu psu i wszystkim ludziom, którzy są z Tobą związani. Jeśli natomiast dobrą zabawę, jak to nazywasz, utożsamiasz wyłącznie z petardami, to tylko potwierdza moje stwierdzenie - jesteś debilem, ale dobrze dla Ciebie, bo przynajmniej nie odczuwasz tego za bardzo. Trochę Ci współczuję, że nie doświadczasz życia, odczuć i bardziej złożonych myśli, w takiej mierze jak przeciętny człowiek.


cormax19000

2023-01-06, 09:08
Co za k***a debil trzyma takiego psa w bloki ?! Bude jeszcze jemu postaw w kuchn, ale tam musi j***ć psim sadłem

Ryju1983

2023-01-06, 10:38
martika napisał/a:

Psa trzeba od małego uczyć żeby się nie bał petard, moja 2,5kg chi podczas Sylwestra spała obok otwartego okna nawet oko jej nie drgnęło, uwielbia hałas



Dokładnie. Mam pinczera i ma wyj***ne na petardy. W sylwestra siedział na balkonie i patrzył na fajerwerki.

SpeedyG

2023-01-06, 11:13
cormax19000 napisał/a:

Co za k***a debil trzyma takiego psa w bloki ?! Bude jeszcze jemu postaw w kuchn, ale tam musi j***ć psim sadłem



Pieski nie powinny mieszkać w domach, blokach, itp. Po pierwsze to okrucieństwo wobec tych zwierząt, a po drugie wk***iają mieszkańców sraniem po chodnikach czy szczekaniem.

radek225

2023-01-06, 11:46
martika napisał/a:

nie jest głucha bo reaguje na każdy najmniejszy szmer, a nauka była stopniowa od nadmuchanych torebek foliowych po zabawę balonami i ich przebijanie, trzeba stopniowo psa odwrażliwić na hałas i nagradzać jeśli się nie boi, nikt jej pod nogi nie rzucał petard



To jest szczekająca świnka morska, a nie pies.

Przemyslaw_Przemyslawski

2023-01-06, 12:14
martika napisał/a:

nie jest głucha bo reaguje na każdy najmniejszy szmer, a nauka była stopniowa od nadmuchanych torebek foliowych po zabawę balonami i ich przebijanie, trzeba stopniowo psa odwrażliwić na hałas i nagradzać jeśli się nie boi, nikt jej pod nogi nie rzucał petard




Ale to nie jest pies :shock:

martika

2023-01-06, 13:03
razak napisał/a:

co Ty k***a pie**olisz to nie mam pytań hahahah



ale o co ci dokładnie chodzi, czego nie rozumiesz ? ;)

timon521182

2023-01-06, 19:51
martika napisał/a:

Psa trzeba od małego uczyć żeby się nie bał petard, moja 2,5kg chi podczas Sylwestra spała obok otwartego okna nawet oko jej nie drgnęło, uwielbia hałas



Myślałęm że w pośćie mowa o psach a nie o .....
Gówno burza za 3, 2, 1.

:mrgreen:



:lol:

Ppdistic napisał/a:

Ale to nie jest pies




oooo dokładnie to miałem na myśli :-D

Sigonek

2023-01-06, 20:27
Autor napisał/a:

Problem z właścicielami pchlarzy polega na tym, że są właścicielami pchlarzy. Te głupie psy pewnie chowają się pod kołdrą i srają w nią tygodniowy zapas zgromadzony w jelitach. Stąd tyle nieuzasadnionego jadu w tych ludziach.
Zyczą później wszystkim dobrze bawiącym się ludziom, aby petardę wsadzili sobie w dupę. Bo piesełki kurła depresyjke mają. Ciekaw jestem co się dzieje w domach takich przygłupów podczas frontu burzowego. Kogo oni wówczas przeklinają
Zastanawia mnie również, czy są tak zatroskani o ludzi na terenach objętych wojną.
pie**oleni pchlarze. Oczywiście tylko ci, którzy wrzucają jakieś ch*jowe posty na pejsbukach



Komunizm kulturowy zwalcza wszelką tradycje zakorzenioną w danej kulturze. W przypadku fajrwerek jest nawet podwójna dla marksistów korzyść, bo mogą przy okazji podkreślić cierpienie piesków/kotków/innych ch*jów w ramach koncepcji antykulturowej zrównywania zwierząt z ludźmi. Większość lewactwa to tacy mniej lub bardziej zaangażówani hunwejbini z pustką wypełnioną TVNem i wysokimi obcasami, ale tym tęczowym stadkiem zarządza centralnie elita intelektualna w postaci chociażby Adama Michnika. Zauważcie, że bynajmniej nie przypadkowo wszelkie gówno postępowe uderza w jakąś część tradycyjnej kultury i/lub wolnośći.

KuBuX

2023-01-06, 22:49
Autor napisał/a:

Problem z właścicielami pchlarzy polega na tym, że są właścicielami pchlarzy. Te głupie psy pewnie chowają się pod kołdrą i srają w nią tygodniowy zapas zgromadzony w jelitach. Stąd tyle nieuzasadnionego jadu w tych ludziach.
Zyczą później wszystkim dobrze bawiącym się ludziom, aby petardę wsadzili sobie w dupę. Bo piesełki kurła depresyjke mają. Ciekaw jestem co się dzieje w domach takich przygłupów podczas frontu burzowego. Kogo oni wówczas przeklinają
Zastanawia mnie również, czy są tak zatroskani o ludzi na terenach objętych wojną.
pie**oleni pchlarze. Oczywiście tylko ci, którzy wrzucają jakieś ch*jowe posty na pejsbukach



Zgaduje za to że regularnie, osobiście wozisz paczki banderowcom i przed kilkoma dniami też darłeś p*zde "chwała ukrainie" razem ze swoją prababcią , która jest dumna bardziej z upaińców niż z Ciebie tak samo jak należysz do tych ktorzy tydzien przed jak i tydzien po sylwestrze napie**alają korsarzami zacierając przy tym wity niczym gargamel z nadzieją, że dokuczysz choć jednemu "pchlarzowi", no ale nie ma co się dziwić jak za małolata wieszali Ci giętą na szyi żeby to wlaśnie jakikolwiek kundel zechciał się z Tobą bawić, trauma - rozumiem.
I ku Twojemu zdziwieniu - nie, nie wrzucam ch*jowych postów na pejsbukach