18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stop the Knot - Czyli ucinanie "kucyków".

Darkstep • 2015-02-20, 15:40
Wybuchła epidemia fryzury "top-knot" - czyli taki kucyk postawiony na sztorc. By zapobiec epidemii tej fryzury, trzech mężczyzn postanowiło wyplenić ten styl - osobiście. :szczerbaty:

A ty, jak bardzo by się wk***ił po takiej akcji? (o ile taką fryzurę nosisz)


remi1982

2015-02-20, 19:48
kzf napisał/a:

Tych, co nazywają fryzurę "top knot" pedalską pragnę powiadomić, że tego stylu używali starożytni wojownicy. Wtedy łeb był objechany na zero i tylko z tyłu był "plac" z wyrastającymi długimi związanymi włosami. Taki wygląd nie tylko powodował, że wojownik wyglądał groźniej, ale również niemożliwym było wtedy podczas walki wręcz, aby został złapany za grzywę i przywitał się z rozpędzonym kolanem przeciwnika.



Gdzie Ty na filmiku widzisz wojowników? Albo chociażby facetów? Ja tam widzę zniewieściałych mężczyzn w jajouciskaczach (rurkach). Fryzura sama w sobie fajna, ale wypaczona przez pseudo facetów.
Poza tym, na filmiku jeden hipster obcina włosy innym hipsterom, więc wszystkich ich j***ł pies.

Camel_06

2015-02-20, 20:06
Dawno nie widziałem tak ciotowatej akcji. Nie dość że zachodzi ich od tyłu, to jeszcze sp***ala bez słowa wyjaśnienia, wsiada do fury i woła 'drive drive drive!' jakby właśnie bank obrobił, żeby przypadkiem koleś nie miał szans go dogonić i przyj***ć. Przed obejrzeniem miałem nadzieję na jakieś konfrontacje ze zniewieściałymi hipsterzynami celem wyjaśnienia inicjatywy, a tu takie gówno. A ten gość to największa p*zda internetów tego kwartału.

Ja...........sz

2015-02-20, 20:23
ręce połamać

xjan

2015-02-20, 20:51
Ktoś temu pedałowi powinien zaczepić kłódkę w uchu.

ma...........on

2015-02-20, 20:55
"czy widziałeś jakiś hipsterów z kucykami"

O k***a, powiedziało 3 wytatuowanych jełopów z "lubmersex" brodami/ wąsami i tunelami (czy innym gównem) w uszach...

keo

2015-02-20, 21:00
Od wąsa się odpie**olcie bo jest zacny i jak najbardziej mężczyźnie pasuje. To że akurat nosi go hipstero-coś to nie jest wina wąsa.

Mercury001

2015-02-20, 21:16
Jaja pedofilom też tak będą ucinać ? :D

Matush5

2015-02-20, 21:23
Nie podoba mi się taka wyimaginowana fryzura. Ale z dwojga złego wolę mieć mini kucyka na łbie niż pedalski wąs i wyglądać jak chudy rumcjas.

Ma...........ge

2015-02-20, 21:25
k***a, sami jak pedały wyglądają, a się przyczepiają do jakichś kucyczków (mi się takie podobają u niektórych :roll: ). Oby ich pozwali.

xmisha87x

2015-02-20, 21:27
Mnie się nie podobają jego dziary. Czy powinienem wyciąć mu kawałki/płaty skóry, bo takie jest moje widzimisię?

Progame256

2015-02-20, 21:36
Nie rozumiem połowa z was hejtuje co by im nie zrobiła za to ucinanie tych kucyków czy ki ch*j to jest a taka prawda, że ch*j byś cie im zrobili. Moim zdaniem bardzo ciekawy filmik i mniej p*zd o 3.

teken

2015-02-20, 21:45
akcja może i fajna ale k***a mać. Zarośnięty wieprz, kuc i ch*jwieco z ch*jowymi dziarami, kolczykami i zj***nym wąsem poluje na durne kiteczki. To jak by ktoś wyzywał pedałów, a sam by w nocy j***ł się w dupę gumowym dildosem.