18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stop Europride 2010 vs. Leszek Czajkowski- Tęczowa piosenka

trolzxcvbnm • 2010-02-25, 00:17
W dniach 9- 18 lipca bieżącego roku, Pedały środowiska homoseksualne planują w stolicy naszego kraju imprezę pod nazwą Europride 2010. :banany:

Ankieta Anty Pedał Party

I świetna odpowiedź na tą ich Paradę.



P.S.
Do lesbijek nic nie mam :D Są słodkie :D Ale tylko te ładne :P

xyz893

2010-02-25, 11:25
ZAKAZ PEDAŁOWANIA! wszystkich tych degeneratów powinno się na stosach palic

DjHydrant

2010-02-25, 11:28
'Z drugiej strony, jeżeli za homoseksualistę uznamy kogoś, kto w swoim życiu wykonał choć jedno zachowanie seksualne z osobą tej samej płci, to odsetek rośnie do 40%'

'Uwzględniając te problemy, uczeni szacują, że wśród populacji ludzkiej jest od 2 do 13% osób o orientacji homoseksualnej'

ex...........24

2010-02-25, 11:49
Moja tolerancja się kończy jak oni zaczynają wychodzić na ulice. Jak chcą się pedalić, to w domu. Bóg nas stworzył w taki sposób, żeby mężczyzna łączył się z kobietą, a jeśli nie potrafią poradzić sobie z własnym życiem i chcą walczyć z własną naturą, to nawet im nie współczuje, bo z naturą wygrać się nie da. Najgorsze jest to, że rządy temu przyklaskują, bo pedalstwo zapewnia mniejszy przyrost naturalny ludności, a czym mniej ludności tym mniej problemów dla nich. Także 0 tolerancji dla tych rządzących sk***ysynów, którzy popierają degeneratów.

hypek

2010-02-25, 13:37
No tak, dyskutujemy z ludźmi, którzy wierzą, że ich życie wyczarowane jest i kierowane przez jakieś magiczne stworzonka. Co więcej, swoją wiedzę opieracie na tym, co mówią ludzie w sukienkach.
Co najciekawsze, wasze przykazania mówią o nakazie szanowania bliźnich. Niestety nawet ten dziadzio z SS chodzący w białej sukience i mieszkający obecnie w Watykanie nie rozumie nauki swojego zmyślonego, wszechmocnego i kochającego (lol) kolegi.
Koledzy kibole również nie rozumieją :)

Co do twierdzenia, że homoseksualizm jest chorobą - proszę o przekonanie do tego WHO :)

axtxn

2010-02-25, 13:41
Krediatork napisał/a:

cinams to pedał


mistrz cietej riposty:D

bedziesz mial córe lesbe, albo żona puści Cie z babą to zobaczysz jakie lezby sa fajne:D
Co za podniecanie się nimi? Tyle ze mozesz sobie konia zwalić patrzac na nie.
Nie jestem wierzacy choć to do z wiara ma mało wspólnego, ale jak byśmy mieli być homo to byśmy mieli po ku*asie i cipie, czyli byśmy byli tzw obojniakami. Po to aby utrzymać gatunek.

jacek.walcz

2010-02-25, 13:42
xyz893 napisał/a:

ZAKAZ PEDAŁOWANIA! wszystkich tych degeneratów powinno się na stosach palic




degeneratów??? ok to spal heteryków praktykujących sex analny i oralny, przecież to nie po bożemu
już nie wspomnę o degeneratach którzy uprawiają sex przed małżeński.

ZGADZAM się: degeneratów na stos!!!!! niech zapłonie cały świat :P dobry sposób na rozwiązanie problemu przeludnienia na świecie.

jest różnica miedzy gajem a pedałem!!!
jak ktoś nie zna się na tym środowisku to niech się nie wypowiada na podstawie stereotypów ;p

PinkRose

2010-02-25, 13:49
jacek.walcz napisał/a:



jest różnica miedzy gajem a pedałem!!!



Różnica jest taka że za użycie słowa "pedał" wobec jakiejś osoby zabulisz parę kafli .
Dwa słowa jedno znaczenie.

szemel

2010-02-25, 13:52
@platinum1234567

Z tą ewolucją to trochę pojechałeś;]
Orientację seksualną wytwarzasz w życiu płodowym. Jest to bezpośrednio związane ze stymulacją hormonalną rozwijającego sie mózgu. Jest to BARDZO skomplikowany proces w którym (z racji poziomu skomplikowania) mogą wystąpić błędy. Samoistnie (rzadko) lub jako zmiana dziedziczona np. wielogenowo od matki i ojca (każde z rodziców ma jakąś maleńką 'wadę', która jako kombinacja wadliwego dna plemnika i wadliwego dna kom. jajowej daje zaburzenie w rozwoju płodowym ergo zmianę płci psychicznej tzw. "płci mózgu").
Najczęściej jednak dochodzi do tego że społeczeństwo homofobów-konformistów wywiera tak dużą presję na osobę homoseksualną że ta działając 'na siłę' i wbrew sobie zakłada rodzinę - przekazuje swoje geny.
Jeśli więc chcecie zminimalizować ilość homoseksualistów dajcie się im w spokoju "parować" (czy parzyć;] ). Nie rozmnożą się sami. gwarantuję. Szczucie nic tu nie da. Jeśli zostawić ich w spokoju sami wymrą.
Jasne że zawsze będą nowi (mutacje samoistne), ale nie będzie ich tak dużo.
Jakby kogoś interesowało bardzo dokładne wyjaśnienie kwestii płci i rozwoju zapraszam na priv

Asmodea22

2010-02-25, 14:05
zboczeńców zboczeńcami... ostatnio usiłowałam wytłumaczyć jednemu panu że pedofil nie wybrał sobie tego że podniecają go dzieci, wybrał sobie to że je zgwałcił. pedał nie wybrał sobie tego że jest pedałem, wybrał z drugim pedałem że chca się dupić. Nie wybrałam sobie tego, że kręci mnie bdsm a wy nie wybraliście sobie tego że wolicie jak was laska liże po uszach a nie po szyi.
MYŚLCIE KUR*WA :wisielec:

Zbiegły Czarownik

2010-02-25, 14:54
Bogowie Piekieł, trzymajcie mnie. Czy wy na serio jesteście tak ograniczeni (mówię tu o tych co to bluzgają, spalic ped***). Sam jestem gejem, i jakoś nie sądze, abym się afiszował czy specjalnie narzucał sie ze swoją (jak to określacie) "odmiennością" innym. To tak samo, jak gdyby teraz nagle odwrócić role, i wyobrazić sobie że geje są w większości, i krzyczą palić hetero, po co oni się wystawiają na publiczny wgląd???? Ci co bluzgaja są jak Ci głupcy co w czasie suszy leja wode do zbitego garnca... Większość z was nawet nie rozumie tego co pisze... "Wbrew naturze"???? Badania wykazują, że nawet wśród zwierząt występuje homoseksualizm, a jeśli to jest przekleństwem, to najwyraźniej dotyczy ludzi genialnych (Leonardo da Vinci był gejem, Oscar Wilde, Piotr (notabene) Czajkowski i wielu innych). Tak wiec proszę, wiecej zrozumienia, a nie bez mózgowo rzucać bluzgi...

Modliszka

2010-02-25, 15:02
berecha napisał/a:

bo dupa jest od srania



Ciekawe czy tak samo mówisz jak zapinasz laskę w ten sposób :roll:
No chyba że nie miałeś jeszcze okazji... a całkiem mozliwe :roll:

Tom'Ash

2010-02-25, 16:23
mój dziadek mówił na nich glinolepy.

k***a. niech sie tam smyra jeden z drugim u siebie w domu. Nie obchodzi mnie to co robią prywatnie, ale niech nie Wychodzi z tym w miejsca publiczne żeby otrąbić całemu światu ze "ooo patrzcie! jestem pedałem.. fajnie co?". Jestem raczej opanowany i mało co jest mnie w stanie wyprowadzić z równowagi, ale to ich paradowanie mnie na prawdę wk***ia.....

.:...........:.

2010-02-25, 16:25
Tom'Ash napisał/a:

niech sie tam smyra jeden z drugim u siebie w domu


A jeśli będzie ich kilku na raz?

johnyzlampy

2010-02-25, 17:25
Zastanawiam się tylko czemu wszystkich negatywnie nastawionych do pedalstwa wrzucacie do worka "katolicy, wierzący"
Osobiście jestem antyteistą i też uważam, że homoseksualizm jest zły i powinno się go tępić.
Kiedyś Wierzejski stwierdził, że prawie każdy gej to pedofil. Oczywiście się mylił, jednak parafrazując jego wypowiedź można powiedzieć, że prawie każdy pedofil jest gejem :P

"Tolerancja, przyzwolenie na zło! Zwykła farsa, która cię otacza! Tolerancja, obraz jak ze snu, Zero prawdy, stos urojonych słów!"

nordland88

2010-02-25, 18:31
hypek napisał/a:

:ubawdolez: o k***a, ale pojeby xD

Miło, że tak się wk***iacie, że ktoś rani Wasze katolickie, pruderyjne uczucia. Szybciej umrzecie :jejeje:



Nie posiadam takowych (katolickich) uczuć, religie i mity mnie nie obchodzą. Po prostu idąc z dziewczyną przez park, miasto, miałbym odruch wymiotny jakbym widział dwoch kolesi co lecą w ślimaka, a wqr... bym sie bardzo jakbym jeszcze zobaczył wózek z dzieckiem obok takich.....