18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stop Europride 2010 vs. Leszek Czajkowski- Tęczowa piosenka

trolzxcvbnm • 2010-02-25, 00:17
W dniach 9- 18 lipca bieżącego roku, Pedały środowiska homoseksualne planują w stolicy naszego kraju imprezę pod nazwą Europride 2010. :banany:

Ankieta Anty Pedał Party

I świetna odpowiedź na tą ich Paradę.



P.S.
Do lesbijek nic nie mam :D Są słodkie :D Ale tylko te ładne :P

cinams

2010-02-25, 09:47
@ Krediatork - no niestety nie jestem, więc nie dołączę do twojego tęczowego związku z trolzxcvbnm, którego tak bronisz jak własnej kobiety. Poszukaj w innym miejscu. np. na tej paradzie. (nie będę wspominał już o tym, że jesteś tak ograniczony, że nie potrafisz dostrzec czerwonego napisu zachęcającego do zapoznania się z regulaminem serwisu).
Żeby nie było - nie znoszę każdej formy manifestowania czegokolwiek, że nawet nie mogę przejechać samochodem przez miasto. Ja nie chodzę po ulicy krzycząc 'jestem heterooo!'.
a co do definicji słowa 'gej' to chyba jest znana. 'pedał' natomiast - podręcznikowy przykład można zobaczyć w tym filmiku, a także czytając komentarze niektórych, którzy czują się silni siedząc przed swoim komputerem.

platinum1234567

2010-02-25, 10:11
@ hypek nie trzeba być katolikiem zeby wiedzieć ze homoseksualzm jest zły. wystarczy znac teorie ewolucji. homoseksualizm to choroba która uposledze ukierunkowanie popedu seksualnego a co za tym idzie sprawia ze jednostak nie moze sie reprodukowac.

jonek00

2010-02-25, 10:15
mi to tam w sumie na rękę, więcej pedałów, mniejsza konkurencja.

troszkę mnie co prawda odrzuca od pedałów jak na nich patrzę, no ale... w dupie ich mam, na parady nie chodzę, to co mi to przeszkadza, niech się tam... przytulają u siebie w domu, do łóżka nikomu zaglądał nie będę.

hypek

2010-02-25, 10:21
platinum1234567, idąc Twoim tokiem rozumowania powinniśmy za "zło" uznać bezpłodność. Jednostka bezpłodna również nie jest zdolna do reprodukcji. Czy to oznacza, że należy dyskryminować bezpłodnych?

DjHydrant

2010-02-25, 10:32
platinum1234567 napisał/a:

homoseksualizm to choroba która uposledze ukierunkowanie popedu seksualnego a co za tym idzie sprawia ze jednostak nie moze sie reprodukowac.



Zapewniam Cię, że próby reprodukcji trwają cały czas na świecie ;)

Co do samej parady. Nie jestem za chodzeniem z powiewającym pisiorem na wietrze, tym bardziej, że inna parada nie dostałaby "przyzwolenia" na podobne rzeczy. Ale nie wiem czy tak będzie. Poza tym TO JEST JEDEN WIELKI MIT! Na ilu paradach homoseksulanych byliście, że wiecie jak to wygląda? Najczęściej ograniczają się tylko do przejścia z punktu A do punktu B z transparentami. A potem do punktu G w jakimś klubie :P Większe zepsucie społeczeństwa powodują kochani narodowcy, biegający z pałami i rzucający k***ami w każdego kto im stanie na drodze. Ale może to przez to, że im nawet dz**ka dupy nie chce dać.

KrwawaPyta

2010-02-25, 10:32
hypek napisał/a:

platinum1234567, idąc Twoim tokiem rozumowania powinniśmy za "zło" uznać bezpłodność. Jednostka bezpłodna również nie jest zdolna do reprodukcji. Czy to oznacza, że należy dyskryminować bezpłodnych?



Idąc Twoim tokiem rozumowania homo (tak jak bezpłodność) to choroba - i owszem - masz rację! A choroby się leczy ! ;-)

platinum1234567

2010-02-25, 10:44
ale jednostak bezpłodna nie robi z tego powodu przedstawienia. nie domaga sie specjalnego traktowania. pedały chca by stawiano ich na równi z normalna rodziną. nastepni w kolejce są zoofile i pedofile.

@ DjHydrant problemem jest to jak media opisuja te "parady". działa swoista propaganda, srodowiska gejowskie twierdza ze w polsce homo jest 2 miliony. chca uczyć w szkołach ze homo to cos normalnego , chca adopcji dzieci.

radziu88

2010-02-25, 10:54
niech adoptuja dzieci i co z nich potem wyrosnie? kolejne pokoloenia pedalow? Puknijcie sie w glowe, trzeba tempic choroby zanim dojdzie do epidemii, a Ty DjHydrant dolacz sie do parady i adoptuj sobie malego geja

DjHydrant

2010-02-25, 11:00
platinum1234567 napisał/a:

ale jednostak bezpłodna nie robi z tego powodu przedstawienia. nie domaga sie specjalnego traktowania. pedały chca by stawiano ich na równi z normalna rodziną. nastepni w kolejce są zoofile i pedofile.

@ DjHydrant problemem jest to jak media opisuja te "parady". działa swoista propaganda, srodowiska gejowskie twierdza ze w polsce homo jest 2 miliony. chca uczyć w szkołach ze homo to cos normalnego , chca adopcji dzieci.




Robi i domaga się. Chcą dopłat do invitro. Ułatwienia procesu adopcji etc.

Szczerze mówiąc. Zgodnie ze statystyką (Ok. 5% ludzi to homoseksuliści) To nie całe 2 mln ;) Bo homo to coś normalnego. Idz i powiedź matce naturze, że nie może pozwolić aby inne (450) gatunki u których stwierdzono zachowania homo się nie pieprzyły po kątach z przedstawicielami tej samej płci. A ty nie chciałbyś adoptować dziecka, gdybyś chciał mieć ale nie mógł sobie sam zrobić?

edit @radziu88
Sugerujesz, że homoseksualizmem można zarazić się od rodziców? No to to k***y nędzy skąd tyle ich jest? Powinni wyginąć. Z tego co wiem w polsce jest 15tys dzieci wychowywanych przez pary jednopłciowe. Skąd te 2 mln?

in...........ce

2010-02-25, 11:08
Ten gość który to śpiewał żyje na złość normalnemu śwatu

platinum1234567

2010-02-25, 11:11
odsetek homo to akurat 1% . mowiąc o homo zwierzetach nie mowisz ze osobniki u których stwierdzono takie zachoania były oddzielone od samic . gdy dopuszczono samice zachoania typu homo zniknęły. co do dopłat do invitro domagaja sie tego głównie lewacy (ci sami którzy są fanami pedalstwa). jako antysocjalista zawsze bede przeciw jakimkolwiek dopłatom.

DjHydrant

2010-02-25, 11:17
platinum1234567 napisał/a:

odsetek homo to akurat 1% . mowiąc o homo zwierzetach nie mowisz ze osobniki u których stwierdzono takie zachoania były oddzielone od samic . gdy dopuszczono samice zachoania typu homo zniknęły. co do dopłat do invitro domagaja sie tego głównie lewacy (ci sami którzy są fanami pedalstwa). jako antysocjalista zawsze bede przeciw jakimkolwiek dopłatom.



Wacha się między 3% a 5%. Nawet nie wiesz ilu znasz gejów. Po prostu znając Twoje przekonania nie ujawniają się.

To są skrajne przypadki. Tak jak bzykanie się w więzieniu facetów. W normalnych warunkach również występuje.

Jak będziesz potrzebował to też rączkę wyciągniesz.

Modliszka

2010-02-25, 11:17
"Homoseksualizm" Był uważany za chorobę do 1991 roku, kiedy Światowa Organizacja Zdrowia wykreśliła go z rejestru chorób, wcześniej zrobiło to Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne. Do tego czasu stosowano różnego rodzaju terapie, jedną z nich była terapia biologiczna, oparta na elektrowstrząsach.

- Skutkowało to tym, że oprócz bólu i cierpienia następowało całkowite wygaszenie reakcji seksualnych, które nie prowadziło jednak do zmiany orientacji seksualnej.
To tyle jeśli chodzi o spór czy homoseksualizm jest chorobą czy nie .

Druga sprawa, jestem przekonana że 99% z Was nie zna ani jednego geja czy lesbijki. Jeśli chodzi o wasze opinie apropo homoseksualistów płyną one ze środowiska w jakim zyjecie <czytaj konformizm> nie ujmując nikomu bardzo ograniczonego .
Nie maci epojęcia w jakim oni stresie żyja szykanowani przez nasze społeczeństwo, to nie jest ich wina że są innej orentacji seksualnej.
Ja rozumiem gdyby przed komputerami siedziała masa geriatryczna ale nie młodzi ludzie którzy powinni mieć otwarte umysły . Może faktycznie czas wyjść na ulicę anie siedzieć przed komputerem i leczyć własne kompleksy .

KrwawaPyta

2010-02-25, 11:19
intrance napisał/a:

Ten gość który to śpiewał żyje na złość normalnemu śwatu


Not true :-P Może Kaczmarski to z niego nie jest, ale mimo to nutę wyprodukował zacną :mrgreen:

platinum1234567

2010-02-25, 11:24
'Badania, które za homoseksualistę uznają kogoś, kto odbywał stosunki seksualne tylko z osobami tej samej płci, zwykle wyznaczają odsetek populacji homoseksualne w granicach 1%' cyta z wikipedi