18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

stołek

nowynick • 2020-05-29, 13:48
wyszkolony przez Wojciecha Manna


FransFr

2020-05-29, 19:10
Juzwa napisał/a:

I jeszcze jedno. Jeśli masz dowody o jakimkolwiek przestępstwie, jakim na przykład jest złodziejstwo, to twoim obowiązkiem jest zgłoszenie tego do prokuratury. Jeśli tego nie zrobiłeś, sam jesteś przestępcą ukrywającym przestępstwo.



Złodziejstwem jest obniżenie j***nych stóp procentowych trzeci raz z rzędu co by dopieścić dłużników kosztem moich oszczędności!! I jak myślisz, gdzie mam się k***a niby udać z donosem że okrada się mnie z siły nabywczej moich ciężko zarobionych pieniędzy? Do sądu najwyższego? Brukseli? A może trybunału niebieskiego? To jest powód dla którego nienawidzę socjal demokracji bo przeważająca liczba głosujących to debile którzy głosują na tych co więcej im oddadzą z podatków i składek, lub co gorsza, wyłudzają więcej niż wpłacili. Jeśli uważasz że Pisiory to najmniejsze zło to jestem przekonany że jesteś jednym z tych co siedzą z hipoteką albo żerują na 500+.


Sv...........ge

2020-05-29, 20:10
Juzwa napisał/a:

Manna nie lubię i nigdy nie lubiłem. Teraz przepoczwarzył się z dziennikarza radiowego, fachowca od muzyki w cienkiego bolka "fachowca" od polityki. Liczy na to, że jadąc po PiS-e zgromadzi więcej pieniędzy na swoje radyjko. A propos, już wpłaciłeś mu na to radyjko? Zadeklarowałeś comiesięczne donacje? Jest żałosny w swoim gadaniu. Przez lata nie przeszkadzało mu ani panowanie nad nim komuchów ani pisiorów? Jest chorągiewką, która wie jak się ustawić. To jest MOJE zdanie, nie musisz się z nim zgadzać i wybacz, ale kim ty jesteś, żeby oceniać poziom mojej wypowiedzi. Pilnuj swojego k***idołka i ode mnie trzymaj się z daleka.
I jeszcze jedno. Jeśli masz dowody o jakimkolwiek przestępstwie, jakim na przykład jest złodziejstwo, to twoim obowiązkiem jest zgłoszenie tego do prokuratury. Jeśli tego nie zrobiłeś, sam jesteś przestępcą ukrywającym przestępstwo.



Kwik kwik kwik

Juzwa

2020-05-29, 20:18
FransFr napisał/a:

jak myślisz, gdzie mam się k***a niby udać z donosem że okrada się mnie z siły nabywczej moich ciężko zarobionych pieniędzy?



A udaj się do Brukseli albo do Berlina na skargę. Możesz też pisać na Berdyczów. Co mnie ch*ja obchodzi, że ty masz jakieś problemy finansowe czy inne. Powiem dobitniej, pie**oli mnie twoja sytuacja finansowa, uczuciowa, zdrowotna i każda inna, twoje IQ, wygląd i samopoczucie.

FransFr napisał/a:

jestem przekonany że jesteś jednym z tych co siedzą z hipoteką albo żerują na 500+.



No ja pie**olę, jaki ty ograniczony jesteś. Inne warianty dla ciebie są niemożliwe poza tymi najprostszymi, PiS albo POKO. Zażyj kreta do rur.

Sverige napisał/a:

Kwik kwik kwik



Powiedz (albo napisz jeśli potrafisz) coś w języku zrozumiałym nie tylko wśród twojej rodziny.

suchysongoful

2020-05-29, 20:33
ale jak to trafilo na glowna
tego oblecha nikt nawet w czasach jego swietnosci nie sluchal a teraz na emeryturze kaza mi go na sadisticu ogladac

Erqti

2020-05-29, 20:39
szkoda że ludzie kultury, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie, angażują sie w politykę. Pomijam już że wówczas poznajemy ich od tej prawdziwej, ludzkiej strony, i często okazuje się że są zwyczajnie pie**olnięci. Uważając się za nie wiadomo co, walczą, w ich mniemaniu, w naszym również imieniu o lepsze jutro, a tak naprawdę wszystko rozchodzi się o kasę. Tam gdzie granty płyną wartkim nurtem, tam chce być każdy - polityk, artysta czy zwykły robol. Szkoda zatem że w oczach widzów rozmieniają sie wtedy na drobne i z piedestału lądują w szambie hejtu i nienawiści bo odcięci od koryta głupieją zamiast robić swoje, robić to za co szanowali ich widzowie przez lata.
a wracając do materiału to aluzja tak tępo przygotowana że nie licuje nawet do licealisty z pryszczami.

Juzwa

2020-05-29, 21:09
alexandrus napisał/a:

Wojtek robił skecze o polityce jeszcze jak skakałeś u starego z lewego na prawe jajko.



Znam te jego skecze, więc nie pie**ol farmazonów. Polityki to było w nich tyle, co kot napłakał.

Krav_Maga_Zawsze_Pomaga

2020-05-29, 21:35
hejcior napisał/a:

Przekaz płynący z tego filmiku zrozumie tylko (niestety) mała część naszego społeczeństwa, która zachowała jeszcze umiejętność samodzielnego myślenia. Reszta to fanatycy albo lemingi zaślepione "pińćset plus".



Ludzie którzy srają takim wysrywem jak twoja sraka to lemingi zaślepione Bosym Krzysztofem, Anusem Kołczanem-Mekką, Robertem Pasótem, Berkiem Konradowiczem, Makłowiczanką i mnóstwem bezbecji. Jeśli czujesz się od kogoś lepszy wiedz, że gówno prawda.

wilkoala

2020-05-29, 22:18
Krav_Maga_Zawsze_Pomaga napisał/a:

Ludzie którzy srają takim wysrywem jak twoja sraka to lemingi zaślepione Bosym Krzysztofem, Anusem Kołczanem-Mekką, Robertem Pasótem, Berkiem Konradowiczem, Makłowiczanką i mnóstwem bezbecji. Jeśli czujesz się od kogoś lepszy wiedz, że gówno prawda.



Ty sam błądzisz w "ostrym cieniu mgły".
Nie musi czuć się lepszy, wystarczy że nie będzie taki głupi i nie zagłosuje na debili, złodziei i warchołów którzy dzisiaj nazywają się PiS, a przedtem PO.
"Takie dwie strony chorągiewki tak tutaj zazwyczaj naliczam".

Yapadeusz

2020-05-29, 23:15
nowynick napisał/a:

przekaz niemal każdy zrozumie, ale nikt nie może się do niego przypie**olić, bo się przyzna, że wie o co chodzi Mistrzostwo k***a



Pudło, stołek to aluzja do Adriana. Nawet dziecko to wie.

Zawulon napisał/a:

Swoją drogą, chodzi mu o reprywatyzację w Warszawie gdzie HGW stwierdziła, że nie odpowiada za swoich podwładnych bo to oni się podpisywali pod dokumentami i to nie jej broszka ?



Pudło, to jest aluzja do Adriana. Nawet dziecko by się połapało, a Ty nie :)

Tr...........ty

2020-05-30, 00:51
Zawulon napisał/a:

Swoją drogą, chodzi mu o reprywatyzację w Warszawie gdzie HGW stwierdziła, że nie odpowiada za swoich podwładnych bo to oni się podpisywali pod dokumentami i to nie jej broszka ?



Zawsze podziwiam te pojedyncze jednostki w szeregach PiSu, które potrafią obrócić sens wypowiedzi, aby banda kmiotów uwierzyła, że prawda jest po ich stronie.

vass

2020-05-30, 01:47
Brawo Panie Wojtku j***ć PIS i Stołek

edmund

2020-05-30, 07:13
Centrali Handlu Zagranicznego CIECH (Centrala Importowo-Eksportowa Chemikaliów),
Centrali Handlu Zagranicznego Uniwersal,
Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego Cetebe,
Centrali Handlu Zagranicznego PAGED, organizowanych m.in. w Wiedniu, Zagrzebiu, Moskwie, Londynie, Sztokholmie, Paryżu, Budapeszcie, Pradze, Pekinie, Izmirze, Helsinkach".

mimo oddanej pracy dla niemców, wyroku, jego ojcu nie działo się źle w komunie,
a znajomościom, synek miał łatwiej w życiu,
wszystko jasne

Sonal

2020-05-30, 10:48
FransFr napisał/a:

Złodziejstwem jest obniżenie j***nych stóp procentowych trzeci raz z rzędu co by dopieścić dłużników kosztem moich oszczędności!! I jak myślisz, gdzie mam się k***a niby udać z donosem że okrada się mnie z siły nabywczej moich ciężko zarobionych pieniędzy? Do sądu najwyższego? Brukseli? A może trybunału niebieskiego? To jest powód dla którego nienawidzę socjal demokracji bo przeważająca liczba głosujących to debile którzy głosują na tych co więcej im oddadzą z podatków i składek, lub co gorsza, wyłudzają więcej niż wpłacili. Jeśli uważasz że Pisiory to najmniejsze zło to jestem przekonany że jesteś jednym z tych co siedzą z hipoteką albo żerują na 500+.



No ale nikt za takimi głupkami jak ty płakać nie będzie. Ładnie nam się tutaj przedstawiłeś - bo tylko idiota trzyma oszczędności w banku DLA procentów.
W banku to sobie możesz trzymać jakieś drobne do 100 tys. reszta.. wydajesz np. na nieruchomości: mieszkania, garaże (kupuję po 20-25 tys. - wynajmuję (teraz) za 220zł/mc - na żadnej lokacie nie dadzą Ci z 20 tys - 220 zł odsetek MIESIĘCZNIE). A środki i tak są w miarę płynne jeżeli potrzebujesz naraz więcej kasy.

Nie wiem ile masz tych oszczędności w tym banku - ale powiedzmy milion - bo dla mniejszych sum to nawet nie zauważysz wahań oprocentowania - nie jest Ci głupio, że nie wiesz co z tym milionem zrobić i trzymasz w banku? Jak do banku przychodzisz to wszyscy się pod nosem z ciebie śmieją że taki głupi jesteś.

Tr...........ty

2020-05-30, 12:45
Sonal napisał/a:

No ale nikt za takimi głupkami jak ty płakać nie będzie. Ładnie nam się tutaj przedstawiłeś - bo tylko idiota trzyma oszczędności w banku DLA procentów.
W banku to sobie możesz trzymać jakieś drobne do 100 tys. reszta.. wydajesz np. na nieruchomości: mieszkania, garaże (kupuję po 20-25 tys. - wynajmuję (teraz) za 220zł/mc - na żadnej lokacie nie dadzą Ci z 20 tys - 220 zł odsetek MIESIĘCZNIE). A środki i tak są w miarę płynne jeżeli potrzebujesz naraz więcej kasy.

Nie wiem ile masz tych oszczędności w tym banku - ale powiedzmy milion - bo dla mniejszych sum to nawet nie zauważysz wahań oprocentowania - nie jest Ci głupio, że nie wiesz co z tym milionem zrobić i trzymasz w banku? Jak do banku przychodzisz to wszyscy się pod nosem z ciebie śmieją że taki głupi jesteś.



Masz rację, dla kwot poniżej miliona żaden bank nie będzie nawet negocjował oprocentowania. Dla większych kwot podpisuje się indywidualne umowy z bankiem. Większość "biznesmenów" w Polsce myśli, że jest łatwa kasa bez myślenia - zaniosą 100 tys do banku i będą z tego żyli. Najzabawniejsi byli cwani "maklerzy", co w banku brali kredyt i wpłacali na Amber Gold myśląc, że będą żyli z różnicy oprocentowania.
Ale dla takich oszołomów jak FransFr najlepiej jakby jebnęli w kraju stopy procentowe, żeby zajechać ludzi mających kredyty hipoteczne, ale on będzie kosił "majątek" z 10 tys lokaty

Góral666

2020-05-31, 11:52
Wyszkolony przez Jerzego Urbana xd