18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

stołek

nowynick • 2020-05-29, 13:48
wyszkolony przez Wojciecha Manna


Juzwa

2020-05-29, 15:51
mattheo napisał/a:

, Twoj komentarz jest ponizej jakiegokolwiek poziomu. Cały ten rząd powinien zostac postawiony przed trybunal stanu i surowo osadzony. Jak Ci nie wstyd stawac w obronie tych nieudacznikow i złodziei ?



Manna nie lubię i nigdy nie lubiłem. Teraz przepoczwarzył się z dziennikarza radiowego, fachowca od muzyki w cienkiego bolka "fachowca" od polityki. Liczy na to, że jadąc po PiS-e zgromadzi więcej pieniędzy na swoje radyjko. A propos, już wpłaciłeś mu na to radyjko? Zadeklarowałeś comiesięczne donacje? Jest żałosny w swoim gadaniu. Przez lata nie przeszkadzało mu ani panowanie nad nim komuchów ani pisiorów? Jest chorągiewką, która wie jak się ustawić. To jest MOJE zdanie, nie musisz się z nim zgadzać i wybacz, ale kim ty jesteś, żeby oceniać poziom mojej wypowiedzi. Pilnuj swojego k***idołka i ode mnie trzymaj się z daleka.

I jeszcze jedno. Jeśli masz dowody o jakimkolwiek przestępstwie, jakim na przykład jest złodziejstwo, to twoim obowiązkiem jest zgłoszenie tego do prokuratury. Jeśli tego nie zrobiłeś, sam jesteś przestępcą ukrywającym przestępstwo.

kreska90

2020-05-29, 16:02
ale k***a wymyslil.. ja pie**ole, szkoda człowieka bo kiedyś był naprawde super, a teraz? a zreszto co sie dziwic, materna juz dawno odlecial, dziwne ze ten tyle wytrzymal.

edmund

2020-05-29, 16:14
raz widziałem Manna na żywo, w połowie lat osiemdziesiątych, ale pamiętam ,
komuna, bieda, o on jechal takim fajnym wtedy zagranicznym autem nowiutkim Golfem,
jakieś skojarzenia..........

Spajdi

2020-05-29, 16:36
Kurtyny opadły .. Mann to stronniczy lewak.....a ludzie pracujący w mediach nie powinny stawać po żadnej stronie politycznej czy ideowej. Gość był od omawiania newsów, muzyki i pogody w radiu i nagle narasta w takich wola walki by usilnie pokazywać swoje światopoglądy i przekonywać, że jego racja jest najmojsza... ch*j mnie to obchodzi.

czaszka123

2020-05-29, 16:40
za komuny wiedzial gdzie sie zakrecic huk, i komunisci za pracodawcow mu nie przeszkadzali.

hipek8830

2020-05-29, 16:51
Pamiętajmy z jakiej rodziny wywodzi się ten człowiek. Jego ojciec był niemieckim kolaborantem podczas wojny, pracował w niemieckiej prasie propagandowej.

Budrys2000

2020-05-29, 16:53
kreska90 napisał/a:

a zreszto



Pozdro Podlasie! ;-)

Sonal

2020-05-29, 17:06
Juzwa napisał/a:

I jeszcze jedno. Jeśli masz dowody o jakimkolwiek przestępstwie, jakim na przykład jest złodziejstwo, to twoim obowiązkiem jest zgłoszenie tego do prokuratury. Jeśli tego nie zrobiłeś, sam jesteś przestępcą ukrywającym przestępstwo.



Coś ci się popie**oliło chłopczyku z tą kradzieżą. Czy aby raz przeczytałeś art. 240KK czy tylko wioskowe mity powielasz?

Sungi

2020-05-29, 17:08
Ale to o Komorku jest dowcip czy teraźniejszym? Można się pogubić jak się ludzie zmieniają, a funkcje i zachowania te same zawsze... :roll:

Zawulon

2020-05-29, 17:11
hipek8830 napisał/a:

Pamiętajmy z jakiej rodziny wywodzi się ten człowiek. Jego ojciec był niemieckim kolaborantem podczas wojny, pracował w niemieckiej prasie propagandowej.



Jego ojciec był Polakiem kolaborującym z NIemcami. NIe pracował w prasie tylko jego plakaty były publikowane w prasie propagandowej. Również takie na zamóienie. I były tak straszną kolaboracją, że nawet Stalinizm dał mu raptem kilka lat pierdla zamiast czapy. A za kolabo zawsze była czapa.

Nie żebym bronił jego lub synka. Ale niech krytyka będzie prawdziwa.

Juzwa

2020-05-29, 17:14
Sonal napisał/a:

Coś ci się popie**oliło chłopczyku z tą kradzieżą. Czy aby raz przeczytałeś art. 240KK czy tylko wioskowe mity powielasz?



Nic mi się nie popie**oliło. Przeczytaj kilka razy odnośne przepisy i pilnuj swego nosa. Nająłeś się jako adwokat?

A co to znaczy ...czy "aby" raz...
To jakiś dialekt? Złodziejska grypsera?

St...........on

2020-05-29, 17:30
ch*jmiwdupe napisał/a:

Co on k***a bierze?



Twoją starą.

Scout_RB napisał/a:

Widzę, że z Mannem dzieje się to samo co od kilku lat z Wałęsą... Za niedługo osiągnie taki poziom żenady, że nawet śmieszkować z niego będzie trudno...



Bo odwrócił się od pisuarów :amused: , wiesz ,że przedawkowanie fanatyzmu prowadzi do obłędu?

Juzwa napisał/a:

Manna nie lubię i nigdy nie lubiłem. Teraz przepoczwarzył się z dziennikarza radiowego, fachowca od muzyki w cienkiego bolka "fachowca" od polityki. Liczy na to, że jadąc po PiS-e zgromadzi więcej pieniędzy na swoje radyjko. A propos, już wpłaciłeś mu na to radyjko? Zadeklarowałeś comiesięczne donacje? Jest żałosny w swoim gadaniu. Przez lata nie przeszkadzało mu ani panowanie nad nim komuchów ani pisiorów? Jest chorągiewką, która wie jak się ustawić. To jest MOJE zdanie, nie musisz się z nim zgadzać i wybacz, ale kim ty jesteś, żeby oceniać poziom mojej wypowiedzi. Pilnuj swojego k***idołka i ode mnie trzymaj się z daleka.
I jeszcze jedno. Jeśli masz dowody o jakimkolwiek przestępstwie, jakim na przykład jest złodziejstwo, to twoim obowiązkiem jest zgłoszenie tego do prokuratury. Jeśli tego nie zrobiłeś, sam jesteś przestępcą ukrywającym przestępstwo.


Wojtek robił skecze o polityce jeszcze jak skakałeś u starego z lewego na prawe jajko.

Yanush

2020-05-29, 17:30
alexandrus napisał/a:

Twoją starą.



Z Twoim starym xD

:mrgreen:

dabom13054

2020-05-29, 17:35
kocha ten stołek, powiedział mu... - chłopcze.

St...........on

2020-05-29, 17:37
Zawulon napisał/a:

Jego ojciec był Polakiem kolaborującym z NIemcami. NIe pracował w prasie tylko jego plakaty były publikowane w prasie propagandowej. Również takie na zamóienie. I były tak straszną kolaboracją, że nawet Stalinizm dał mu raptem kilka lat pierdla zamiast czapy. A za kolabo zawsze była czapa.
Nie żebym bronił jego lub synka. Ale niech krytyka będzie prawdziwa.



Polska j***na januszowa mentalność oceniać człowieka po tym co jego stary robił jprdle :amused: . Wasi dawali dupy na centralnym w wawie i jakoś nikt z tego halo nie robi. Ja pie**olę co za j***na dziecinada ,dorosłe chłopy a zachowują się jak p*zdeusze w rurkach kłócący się o pomadkę. :amused:

Yanush napisał/a:

Z Twoim starym xD



Możliwe ,mnie tam nie było to skąd mam wiedziec. :amused: Ale zapytam :amused: