18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

STIG w Taxi (Top Gear)

HEILicopter • 2012-09-06, 22:26
Top Gear Gymkhana :amused:


sobanek

2012-09-07, 11:54
To jest Ken Block w stroju Stiga, a ten klip nic nie ma z Top Gear wspólnego...
Stigiem było kilka osób, w tym Tiff Needell, Ben Collins, Michael Schumacher i ktoś tam jeszcze. Nowym Stigiem najprawdopodobnie jest Steve Pizzati, który jest profesjonalnym kierowcą, oraz pracował w Top Gear Australia.

S.O.A.D.

2012-09-07, 12:38
@sobanek

widzę, że twoja wiedz aż ocieka faktami...

Pierwszy Stig, czarny, ujawnił się po roku, BBC nie wyciągnęło żadnych konsekwencji, zmarł na planie Top Gear przygnieciony samochodem: Perry McCarthy

Drugi Stig, biały, ujawnił się po 8 latach, sprawa sądowa z BBC, gdyż było to wbrew umowie: Ben Collins
Clarkson o Benie Collinsie:
Cytat:

To kolejny chciwy idiota. Lubiłem go, gościłem u siebie w domu przy drinku, darzyłem zaufaniem, a on tymczasem pisał tę cholerną książkę. Czuję się osobiście dotknięty.



Trzeci Stig, czarny, BBC zrobiło następującą akcję: z morza nagle wyłania się czarny Stig, na publicznej plaży, potem sp***ala, nota od BBC:
Cytat:

Jak przeżył, nikt nie wie. Niektórzy wierzą, że użył systemu nitro z Jaga do oddychania. Niektórzy wierzą, że potrafi komunikować się z delfinami, a one się nim zaopiekowały. Powrócił, bo wyczuł, że Biały Stig ujawnił swoją tożsamość


kr...........li

2012-09-07, 15:43
Ulvar napisał/a:

nie wątpie, że jest zawalistym kierowcą; bo jest, ale widać że ćwiczył tą trasę ze 20x. Na każdym zakręcie/drifcie obok jego auta są ślady opon wszystkie takie same, nawet po kilkanaście na raz.
Nie raz, nie 2, i nie 3 razy przejechał ten kawałek zanim ten filmik nakręcili.


obejrzyj sobie Gymkhanę i wróć :lodowka:

Swoją drogą - dobra ta książka Collinsa, choć bardziej mi się podobały fragmenty o jego treningu wojskowym

dystansr19

2012-09-07, 15:56
stracilem niepotrzebnie 03:07 na ogladanie nedznej teksowki ktora poprostu jedzila sobie tu i tam ...


mogli sie postarac i upakowac w ta karoserie jakies mocne rwd i wszystkie te zakrety latac bokiem, albo chociaz posadzic jakas fajna laske na tylne siedzenie...


daje piwko tylko dlatego ze lubie Top Gear...

karol_w

2012-09-07, 23:14
A nikt jeszcze nie zauważył, że pasażer z tyłu pojawia się i znika? Na większości ujęć z poza samochodu z tyłu nikt nie siedzi ;)
Dali ciała przy montażu...