18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Steven Tyler

cuurniprime • 2019-08-30, 01:59
Witajcie sadole, kojarzycie Aerosmith? :-) A Stevena Tylera? :-D Podczas koncertu wkurzył się z lekka na typa ze smartfonem, przerwał występ i powiedział co miał na sercu. :mrgreen:



Podobna sytuacja miała miejsce podczas koncertu Adele kilka lat temu:
spoiler

Nigdy nie ogarnę jak można iść na koncert i marnować czas na filmowanie zamiast po prostu się bawić... :idzwch*j:

Voodoo69

2019-08-30, 16:44
osbiście myśle że nagrywanie na koncercie jest lamerskie ale kumpel mówił że był chyba rok temu albo dwa na koncercie aerosmith w Wawie i zapłacił za bilet 600zl, więc myślę ze jak biora takie pieniądze za taką robotę to ch*j im do tego co kto robi na koncercie

Seksiaczek

2019-08-30, 16:52
gieie napisał/a:

Rodzice powinni wychowywać swoje dzieci aby na durni nie wyrosły, mądrzejsi zaś pouczają kretynów aby zachowywali się normalnie.
Czego nie pojmujesz ?
Masz po prostu słuchać mądrzejszych a nie zachowywać się jak przygłup bo masz wolny czas.
Jako, że tych mądrych jest coraz mniej to problem z baranami jest coraz większy , ot co.
Tak więc trzeba pouczać i tłumaczyć , że są jakieś normy w życiu i jako bombelek którego madka nie wychowała powinieneś tych norm przestrzegać.



Nagrywanie lub robienie zdjęć na koncercie zespołowi muzycznemu to nie zachowywanie się kretyńsko . Ludzie chwalą się swoim życiem czy sukcesami przed znajomymi od zawsze,żeby zapunktować w hierarchii. Możesz to uznawać za głupie,ale taka jest rzeczywistość. Normy w społeczeństwie wraz z upływem lat się zmieniają,kiedyś facet noszący krótkie spodnie byłby wyśmiany,a dziewczyna w obcisłych spodniach zostałaby nazwana k***ą. Czasy się zmieniają,pojawiają się nowe technologie i takie konserwatywne mądrale jak ty muszą je zaakceptować.

Mors_Nigra

2019-08-30, 17:10
k***a, byłem na koncercie, zrobiłem sobie parę fotek, nagrałem jedną solówkę na gitarze, stałem w miejscu gdzie nikomu tym nie przeszkadzałem, poza samym biletem mam teraz dodatkową pamiątkę, i ch*j komukolwiek do tego? Jak ktoś stoi i nagrywa 5 minut zasłaniając wszystkim w koło to rozumiem, ale bez przesady. I nie, nigdzie tego nie wstawiałem, nawet na fejsika, mam w swoim archiwum i ch*j.

mrfreak16

2019-08-30, 19:12
Różnie z tym jest. Ja generalnie nagram 2 3 piosenki po kilka sekund, cykne kilka fotek i będzie co wspominać kiedyś bo to zostanie. Zupełnie inna rzeczą jest nagrywać cały koncert czy też robić z tego snapa, niestety ludzie w tym drugim kierunku zmierzają gdzie trzeba się pochwalić przed znajomymi by móc się liczyć... Przykre ale prawdziwe

gieie

2019-08-30, 23:18
Seksiaczek napisał/a:

Nagrywanie lub robienie zdjęć na koncercie zespołowi muzycznemu to nie zachowywanie się kretyńsko . Ludzie chwalą się swoim życiem czy sukcesami przed znajomymi od zawsze,żeby zapunktować w hierarchii. Możesz to uznawać za głupie,ale taka jest rzeczywistość. Normy w społeczeństwie wraz z upływem lat się zmieniają,kiedyś facet noszący krótkie spodnie byłby wyśmiany,a dziewczyna w obcisłych spodniach zostałaby nazwana k***ą. Czasy się zmieniają,pojawiają się nowe technologie i takie konserwatywne mądrale jak ty muszą je zaakceptować.


Sukcesami nikt się chwalić nie musi.
Pójście na koncert, żarcie w restauracji lub wycieczka nad morze to nie sukces.
Ludzie po prostu nie mając nic chcą się dowartościować zamieszczając takie fotki lub fotografując żarcie w jakiejś knajpie.
Z gówna chcą coś ukręcić ale to nie zmienia faktu, że są płytcy i głupi.
W hierarchii kretynów i ich płyciutkiego światka mogą brylować ale w realnym życiu nadal są "0" i żadne fotki, filmiki tego nie zmienią.

Słuchając niekiedy w pracy te blondyny co to w Chorwacji były z bombelkami itp po prostu mam odruch wymiotny, nie z zazdrości tylko z racji, że znam dziadów dokładnie i wiem, że przez rok kredyt za ten tygodniowy pobyt będą spłacać.
Ja w gotówce, w kieszeni mam więcej niż oni tam wydali, to co, mam im zawartość portfela pokazać aby pozycję swoją podnieść ?
Przecież to bez sensu.

bocianoff

2019-08-31, 10:49
Och, ach, jacy mądrzy ludzie tutaj. Gdybyście wszyscy, i mówię do tych, którzy negują nagrywanie koncertów i chwalenie się tym, byli tacy górnolotni i w ogóle ponad wszystkimi przyziemnymi sprawami, tak jak zresztą sugerujecie, w ch*ju mielibyście to co ludzie robią ze swoim życiem, jak je prowadzą i tym bardziej co wstawiają do internetu. Zaś prawda jest taka, że wasza mądralińska egzystencja jest ch*ja warta, dlatego musicie interesować się życiem obcych dla siebie ludzi, oceniać ich oraz pouczać Tylko to sprawi, że poczujecie się troszkę lepiej.. j***ne ameby, tfu.

Maciejus16

2019-09-01, 14:31
Najlepsze jest to, że oba filmikj też ktoś nagrywał na koncercie, inaczej byśmy tego nie mogli obejrzeć. A ten na koncercie Adele jeszcze wiwatuje jak ona ich opie**ala a sam z telefonem w łapie stoi :)