18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Steven Tyler

cuurniprime • 2019-08-30, 01:59
Witajcie sadole, kojarzycie Aerosmith? :-) A Stevena Tylera? :-D Podczas koncertu wkurzył się z lekka na typa ze smartfonem, przerwał występ i powiedział co miał na sercu. :mrgreen:



Podobna sytuacja miała miejsce podczas koncertu Adele kilka lat temu:
spoiler

Nigdy nie ogarnę jak można iść na koncert i marnować czas na filmowanie zamiast po prostu się bawić... :idzwch*j:

Byku35

2019-08-30, 02:50
to tak jakbym powiedział pracodawcy nie chcę wypłaty :-)

saves

2019-08-30, 07:16
Kiedyś byłem na koncercie Jarra na warszawskim Torwarze. Cyknąłem parę fotek, krótki filmik i bawiłem się. Obok stała pani, która przez cały koncert uważnie wpatrywała się w ekran telefonu, by jej muzyk z kadru nie wyszedł. Tępa dzida.

lateralustool

2019-08-30, 07:25
Myślę że ludzie robią to dla draki może nagra jak artysta się wyjebie albo nogę skręci tak czy inaczej 99% filmików z koncertów z komórek nie nadaje się do słuchania

gralix95

2019-08-30, 07:56
Bo teraz to instagramy i inne fejsbuki z lajkami jako najwyższa życiowa wartość w centrum. I tępe dzidy tym żyją

nowynick

2019-08-30, 08:08
jedna i druga akcja nagrana w pionie, a więc przez jakiś hipokrytów co wstawiają na YT swoje nagrania "hłe, hłe, hłe dostał zjeba od gwiazdy za nagrywanie, beka"...

nynek345

2019-08-30, 08:14
Teraz nie chodzi o to by być na koncercie. Teraz chodzi o to by pokazać wszystkim, że jest się na koncercie. To samo tyczy się jedzenia w lepszej knajpie, gdzie schabowego przygotują na 10 sposobów, łącznie z przepisem od mamy. Kto normalny publikuje zdjęcia co jadł i gdzie? Mamy taki internetowy wyścig szczurów w kategorii kto ma lepiej i jest bardziej światowy. Dopóki portale typu facebook, instagram i inne gówno istnieją, takie próby bycia zauważonym w wirtualnym świecie nie przestaną być na topie.

Wiewór

2019-08-30, 08:16
Dawno nie słuchałem Aerosmith.

krasnal_hałabała

2019-08-30, 11:18
@up, A ja nigdy, nie mój typ muzyki ale ten koleś mu dobrze powiedział, nie po to się, k***a, przychodzi na koncert żeby filmiki robić, wiecie ile tam może być panienek? ludzie marnują czas na takie coś zamiast się bawić na koncercie, słuchać ulubionej muzyki, wykosić autograf, zar*chać, poskakać trochę jak debil. Eh...

kotorminator

2019-08-30, 14:04
Chciałem zauważyć, że ten Pan ma 71 lat.

Stonka

2019-08-30, 14:33
A ja myślałem, że Aerosmith przestali koncertować.

Ryuuchi

2019-08-30, 14:48
Tak po prawdzie ch*j mu do tego co inni ludzie robią. Jeden nagrywa sobie koncert, inny zapina laskę w kiblu, a jeden rzyga gdzieś po kącie.

Seksiaczek

2019-08-30, 14:53
jesli mam prawo tam nagrywać to ch*j wam wszystkim do tego,że będę to robił i tym gwiazdeczkom tez. Może chce mieć jakąś pamiątkę czy inne gowno. Zajmijcie się własnym życiem,a nie pouczacie innych co maja robić w wolnych chwilach i jak się maja bawić głupie ch*j :evil:

gieie

2019-08-30, 15:25
Seksiaczek napisał/a:

jesli mam prawo tam nagrywać to ch*j wam wszystkim do tego,że będę to robił i tym gwiazdeczkom tez. Może chce mieć jakąś pamiątkę czy inne gowno. Zajmijcie się własnym życiem,a nie pouczacie innych co maja robić w wolnych chwilach i jak się maja bawić głupie ch*j



Rodzice powinni wychowywać swoje dzieci aby na durni nie wyrosły, mądrzejsi zaś pouczają kretynów aby zachowywali się normalnie.
Czego nie pojmujesz ?
Masz po prostu słuchać mądrzejszych a nie zachowywać się jak przygłup bo masz wolny czas.
Jako, że tych mądrych jest coraz mniej to problem z baranami jest coraz większy , ot co.
Tak więc trzeba pouczać i tłumaczyć , że są jakieś normy w życiu i jako bombelek którego madka nie wychowała powinieneś tych norm przestrzegać.

Ja...........ro

2019-08-30, 16:32
Przeciez ladnie mu powoedzial, jak na gwiazde przystalo.