18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stawianie oporu i użycie paralizatora

TT4 • 2018-03-20, 16:37
Efekt: uszkodzenie mózgu i śpiączka.


Ta...........ku

2018-03-21, 07:06
Co za sk***ysyn ten policjant. Brak słów. Według mnie w ciągu tych 4 lat w pierdlu powinien codziennie dostawać po jajach tym samym paralizatorem. :evil:

TT4

2018-03-21, 07:11
Cytat:

Ja miałem wątpliwą przyjemność widzieć lufę pistoletu wycelowaną prosto w moją twarz przez polcjanta. Każdy zdrowy na umyśle człowiek i bez żadnych większych grzechów na sumieniu nie będzie zgrywał cwaniaka w takiej sytuacji. Sytuacja miała miejsce właśnie podczas niezapowiedzianej kontroli drogowej dzięki nadgorliwości jednego z kierowców. Skończyło się na 1,5 godzinnym nieplanowanym postoju i kompleksowej rewizji osobistej mojej osoby, dwuch kolegów oraz samochodu. Pamiętam jak w środku Warszawy staliśmy jak pajace we trzech przy samochodzie, wokół nas 3 radiowozy oraz 1 z tajnikami, a wszyscy ludzie gębami jakby mogli to wybili by szyby w samochodach z ciekawości co się dzieje :-)



Tajniaków też było dwuch?

BrzydkiBrzydal

2018-03-21, 15:28
TT4 napisał/a:



Tajniaków też było dwuch?



Nie, tajniaków było trzeh
:-D

m7eznb

2018-03-21, 17:37
TB303
eee tam, widzisz że białych tylko teaserem rażą

killua

2018-03-21, 21:33
sqolik napisał/a:

Ja miałem wątpliwą przyjemność widzieć lufę pistoletu wycelowaną prosto w moją twarz przez polcjanta. Każdy zdrowy na umyśle człowiek i bez żadnych większych grzechów na sumieniu nie będzie zgrywał cwaniaka w takiej sytuacji. Sytuacja miała miejsce właśnie podczas niezapowiedzianej kontroli drogowej dzięki nadgorliwości jednego z kierowców. Skończyło się na 1,5 godzinnym nieplanowanym postoju i kompleksowej rewizji osobistej mojej osoby, dwuch kolegów oraz samochodu. Pamiętam jak w środku Warszawy staliśmy jak pajace we trzech przy samochodzie, wokół nas 3 radiowozy oraz 1 z tajnikami, a wszyscy ludzie gębami jakby mogli to wybili by szyby w samochodach z ciekawości co się dzieje :-)



o k***a pamiętam ten filmik. ty byłeś ten gruby co się popłakał na końcu by mu przebaczyli panowie władza jak mu gazem po oczach pojechali ? :) trochę siara co :)