18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Statystyki

dzarul • 2013-12-11, 21:43
Jako, że temat pedofilii na tym portalu był dość często poruszany, prezentuję statystki dotyczące Polski.
Tak więc w naszym Kraju, wśród aktualnie skazanych i przebywających w więzieniach tych zboczeńców jest :
900 osób bez zawodu
70 murarzy
40 ślusarzy
30 rolników
25 mechaników samochodowych
1 ksiądz
1 nauczyciel
źródło: http://www.senat.gov.pl/gfx/senat/userfiles/_public/k8/dokumenty/stenogram/oswiadczenia/jackowski/4202o.pdf

Playboy223

2013-12-12, 16:06
Ale się przyj***liście do tych pedofili, są na tym ludzie k***a nekrofile, zoofile, k***a inni fetyszyści co lubią jak im się sra na mordę i są pedofile którzy lubią gwałcić i molestować małe dzieci, niektórych podnieca klepanie Niemca po głowie do obrazków w 2d i ch*j.

Pedofilia jest i zawsze była, pedofili trzeba wsadzać do więzień i odpie**olić się od nich, niech gniją w więzieniach.

Do tego pedofilia wsród księży wynosi może 10% Pedofilii wsród ludzi normalnych

Zarammoth

2013-12-12, 20:27
A ten to dopiero geniusz j***ny:

kramos

2013-12-12, 20:39
na jednego kleche przypadna na swiecie 2700 wiernych (a ile osob niewiernych jeszcze do tego) wiec jakby to przelozyc na normalne spoleczenstwo odjac dzieci i kobiety ,,, wiec powiedzmy ze na jednego ksiedza przypadna 1100 mezczyzn wiec jest wiecej ksiezy pedofili procentowo niz procentowo pedofili w reszcie spoleczenstwa !!! dlaczego nikt tego w ten sposob klechom niewyjasni !!!

Leet

2013-12-12, 22:26
wiesiors4 napisał/a:

k***a śmieszy mnie, jak ludzie podważają statystyki z pewnych źródeł :D wiem że boli was, że nie okazało się że 100% pedofilów to księża. Biedactwa :glasku:

Szkoda, że statystyka nie uwzględnia też orientacji seksualnej ;)


Jestem ZA. Dodać tylko jeszcze uwzględnienie wyznawanej religii.

rew123321

2013-12-12, 22:46
Dolot_93 napisał/a:

W TVN i tak jeden ksiądz zrobi więcej zamieszania niż 70 murarzy...


bo księżyce dostają zawiasy, a murarze bezwzględne...

bloodwar napisał/a:

Statystyki z dupy wzięte bo w samej mojej miejscowości aktualnie jest dwóch nauczycieli skazanych za pedofilię (jeden z mojego osiedla nawet - a to powód do chwały :-) i trzech księży (jeden dostał zawiasy, nie wiem czy to się liczy, a dostał zawiasy bo mieszka z typiariarką i ma z nią dziecko to sąd złagodził wyrok)


"aktualnie osadzonych"...

Taal

2013-12-13, 20:43
Cały pic polega na tym, że księża dostają śmiesznie krótkie wyroki w ZAWIESZENIU, więc w pierdlu nie siedzą.