18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Statystyki

dzarul • 2013-12-11, 21:43
Jako, że temat pedofilii na tym portalu był dość często poruszany, prezentuję statystki dotyczące Polski.
Tak więc w naszym Kraju, wśród aktualnie skazanych i przebywających w więzieniach tych zboczeńców jest :
900 osób bez zawodu
70 murarzy
40 ślusarzy
30 rolników
25 mechaników samochodowych
1 ksiądz
1 nauczyciel
źródło: http://www.senat.gov.pl/gfx/senat/userfiles/_public/k8/dokumenty/stenogram/oswiadczenia/jackowski/4202o.pdf

jacekmatys

2013-12-11, 21:45
A Ty jako niedościgniony i nieuchwytny na którym miejscu jesteś??

crossdressphyxia

2013-12-11, 21:48
Murarz pewno niechcący spuścił komuś cegłę na głowę.
Ślusarz lubił zaglądać nie tylko w dziurkę od klucza
Rolnik też pewno orał nie tylko swoją żonę
Mechanicy lubili, jak tłoki nie pracowały w cylindrach, tylko w rurach wydechowych.
Ksiądz miał w dupie ministrantów.
Nauczyciel dawał korepetycje z francuskiego.

dzarul

2013-12-11, 21:48
jacekmatys napisał/a:

A Ty jako niedościgniony i nieuchwytny na którym miejscu jesteś??


Chyba nie zrozumiałeś tekstu, to nie jest ranking, lecz statystyka.

bloodwar

2013-12-11, 21:53
Statystyki z dupy wzięte bo w samej mojej miejscowości aktualnie jest dwóch nauczycieli skazanych za pedofilię (jeden z mojego osiedla nawet - a to powód do chwały :-) i trzech księży (jeden dostał zawiasy, nie wiem czy to się liczy, a dostał zawiasy bo mieszka z typiariarką i ma z nią dziecko to sąd złagodził wyrok)

Libky

2013-12-11, 22:02
Księży nie wsadza się do więzienia tylko przenosi do innej parafii..

~DMT

2013-12-11, 22:04
No k***a bo pęknę :amused: Na ale wiadomo, księża maja dość duży wpływ na to na kogo owieczki pójdą głosować, więc mają swoje układy i układziki tu i tam. k***a k***ie łba nie urwie...

Dolot_93

2013-12-11, 22:38
W TVN i tak jeden ksiądz zrobi więcej zamieszania niż 70 murarzy...

BongMan

2013-12-11, 23:18
Bo w przypadku klech dzieciojebów to jeden na kilkudziesięciu zostanie wykryty, a jeden na kilkuset - ukarany...

Bartek1991

2013-12-11, 23:26
Bo innych księży przenieśli na inną parafię :)

Leet

2013-12-12, 00:02
W źródle nie jest podana liczba pedofilów księży. Są jedynie podczepieni pod "pozostali". Teorie spiskowe mogą sugerować, że ta grupa zawodowa została przeniesiona do "pozostałych" dla ukrycia skali zjawiska. Ale najprawdopodobniej "mała" liczba księży pedofilów osadzonych ma swoje źródło w tym, że w ogromnej większości księża pedofile nie są skazywani przez sądy świeckie tylko wysyłani na inne parafie, ich ciągoty do dzieci są "tajemnicą poliszynela" w lokalnych społecznościach lub dostają (jak to najczęściej bywa) kary w zawieszeniu co by nie prześladować Kościoła.

ooobi

2013-12-12, 03:03
Wykrywalność przestępstw pedofilii wśród księży jest znikoma, gdyż środowisko pomagało wiele spraw tuszować.

lapps

2013-12-12, 03:11
bloodwar napisał/a:

Statystyki z dupy wzięte bo w samej mojej miejscowości aktualnie jest dwóch nauczycieli skazanych za pedofilię (jeden z mojego osiedla nawet - a to powód do chwały :-) i trzech księży (jeden dostał zawiasy, nie wiem czy to się liczy, a dostał zawiasy bo mieszka z typiariarką i ma z nią dziecko to sąd złagodził wyrok)



a ty przypadkiem nie mieszkasz na jakims wyp*zdziejewie?

bloodwar

2013-12-12, 06:29
@lapps - mieszkałem w średniej wielkości mieście (100 tysięcy mieszkańców) zanim wyjechałem do NL a jeszcze wcześniej, jak byłem mały, mieszkałem w wypiździewie :-)

Momochi

2013-12-12, 08:27
1 ksiądz, a dlaczego bo zamiast ich karać to zmieniają im parafię. Ten jeden to pewnie taki któremu nie udało się zmienić.